2009 Kasm Anneleri

valla kartanesi benimde öyle hafta sonu kendim için ankamall gittim bir kaç magazada beli lastikli pantalon baktım sonra armadaya geçtim ama ya bedeni yada rengini bulamadan geri döndük kızılayda var çok diyorlar sanırım bu hafta sonu birde oraya bakacaz.. hadi ben kaçtım bu sefer kızlar görüşürüz yarın..öptm..

şekerim bulursan bana da haber ver üstüme giyeceklerim var zaten bi de hamile kıyafeti gibi bişilerim de vardı hatta moda diye kaydirigubbakcemile2
ama alt sorun yaa sıkamıyoz beli

ewt canım aynıyız bu heyecanı paylaşmak çok güzel benim kanamam yok ama ultrasonda çok inceledii kanama nerde oluştu diyee bbek ve kesye yakın değil çok yukarda belirgin bi çizik gibi bişey var önlem için dedi bu arada bu hafta rahimimiz çok gelişiyomuş portakal büyüklüğüne ulaşıyomuş daha neler öğrencez kimbilir:)) paylaşalım öğrendikçe

bu arada mavi deniz demiişş abiyemi giydin diye para günü yapıyoruz gelenler çok şık giyiniyo bende onları şık karşılamak istedim ev sahibiydim yaa güzel geçtii bu gün işini sevdim ev sahibi evi temizliyor ağırlıyor sadece gelenler pasta börek götürüyo şimdi içerde büssürü güzel mamalar var buyurun:))

iyi akşamlar kızlar...benide listeye eklerseniz sevinirim...bugün doktora gittim keseyi gördük...doktorum boyunun ve herşeyinin normal olduğunu söyledi ama daha önce düşük yaptığım için düşük tehlikem varmış,ilaç verdi istirahat edeceksin,ağır iş yapmayacaksın dedi...bebişim 7 hafta 4 günlük olmuş...daha öncede yazmıştım hatırlarsanız eşim 2.çocuğa hazır olmadığımız için istemiyor diye ama bugün doktor ultrasonda gösterince bakışları bile değiştikaydirigubbakcemile2

canim kalp atisi gormedin mi?

Bilmiyorum canım doktor demedi zaten kafamı çevirdim ultrasona bakmak için çevirme dedi yani göremedim ama 10 gün sonra yine gidicem o zaman sorarım...

merhabalar ne guzel hepiniz bebislerinizi gordunuz az bucuk ben cekiliyorum zatende araniza bile almadiniz listedede adim yoktu ben hamile degilmisim kimyasal gebelikmis hepinize saglikli sihatli guzel bir hamilelik gecirmeniz dilegiyle

Kızlar haberler iyi.oktor normal gebelik dedi... Hcg yaptırdım değer ikiye katlamış çok mutlu oldum sırnaşık şey

merhabalar ne guzel hepiniz bebislerinizi gordunuz az bucuk ben cekiliyorum zatende araniza bile almadiniz listedede adim yoktu ben hamile degilmisim kimyasal gebelikmis hepinize saglikli sihatli guzel bir hamilelik gecirmeniz dilegiyle

ay canım şimdi ne dicemı bılemedım hersey Allahtan.herseyın hayırlısı.üzülme olur mu canımmm
buarada aranıza almamak ne demek gözden kaçmıştır canım listeye yazılmamıştırr....inşşş sende tez zamanda güzel haberler verirsinn bizee
NURHAYATK canım gittin mi doktora hcg yaptıracaktın sanırım bıraz gecmişi okudum tatlım ne olduu..valla ne kaynatmışınız kızlar ya zor okudum yarısına geldımm

Ayyy canım niye öyle diyosun.. çok üzüldüm bak.. Kesin mi kimyasal gebelik ? Başka bi doktora daha gitseydin gittinmi?

Kızlar haberler iyi.oktor normal gebelik dedi... Hcg yaptırdım değer ikiye katlamış çok mutlu oldum sırnaşık şey

canım çok sevındım aman nazarlar değmesın annemıze ve bebişimize canımmmm..artık kötü düşünmek yok tamam mı canım arkadaşım.sağlıklı ve güzel bir hamılelık geciricez inş Allahın izniylee

Evet canım hcg 4275 olmuş. Doktora sordum normal dedi :) Sen nasılsın? Neler yaptın bugün?

Ammaan sorma Allah beterinden saklasın ama çok korktum.Bide diğer doktorun sekreteri aradı az önce gelicekmisiniz diye yok dedim kusura balmayın arayamadım unutmuşum dedim.Başka doktora gittinizmi dedi gittik dedim gördük keseyi.Çok sevindim dedi..Bugün gelecektiniz ya.. Son kez bi bakılacaktı çok sevindim falan dedi kız.. Neyse böyle işte bidaha gitmem o doktora...

bişi yapmadım mutfaktaydım vallahi bı yuemek yaptım onun harıcınde uyudum hep canım..
buarada yaa kot pantalonlar sıkıyo hakkaten lastıklı pantolon mu alsak bıdahakı ay...
buara ya bışı daha soracağım ya hamişler için böyle baskılı üstünde bebek remi var yada yazılı hamişler için t-shirtler var.nerelerden alınabilir fikriniz var mı yaza alalım

valla canım ben de çıkıp alsam diyorum ama daha da çok erken sanki ama sıkıyo gerçektem anca daha önceden bol olan kotları etekleri giyebiliyorum kaç aydan itibaren alınıyo şu hamile pantolonları acep:1rolleyes:

vallahi bilmiyorum ama sıkıyor ya sonra bişi olcak diyede korkuyorum.eski kot pantalonları verip belıne lastıkte dıkıyorlar ama onlarada kıyamıyorum...kumaşta herzaman giyemem bakalım napcam bılmıyorum ama 1-2 haftaya kadar alırım sanırımya
kızlar ben çıkıyorumm kendınize bebişlere dikkat edinn çok öpüyorumm

merhaba...
bugün kesede bebeğimin kalp atışını gördüm.
çok güzel bi duygu...

ama duyamadım.daha değil dedi drum.
bu liste nerde ya benimde adım var mı acep??

benimde sadece 1 pantolonum oluyo.
alemin 3 ay karnı bile çıkmıyo.
ama ya canlanmazsa bi tersli,k olursa diye almadım.
kanamamda var ya.
ama alıcaz.daha 1 1.5 aylıkken hamile kıyafeti giyicez.komik aslında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…