2009 Kasm Anneleri

elbette karakızz :) cinsiyet önemli deil ama insan ne olucağını merak ediyor şimdiiden netten bebek kıyafetlerine bakıyorum burda da örgü bölümünde çok güzel patikler yelekler yapmışlar insanın içi gidiyor
öyle güzeller kii......

canımm sen ne diyosun beni görsen bende çok meraklıyımdır ve sabırsızımdır ne kadar bebek odası var forumda tek tek dolaştım hele kız odalarına bayıldım zaten nedense içimden sanki kızım olacakmış gibi bir his var.annem bir patikler yelekler atkılar bereler yapmış bayıldım daha bekarken örerdi çeyiz olacak bunlar diye ama tabi hiç birini vermedi çeyizimize kendisi sürekli örüyor torun geldimi götürürsünüz der.ben de hergun kıyafetlere bakıyorum içim gidiyor ama kararlıyım 4 ayı atlatmadan bir iğne bile almak istemiyorum

yaaa unutamıyorum tatlım yaaaa...en korkunçlarını atlayacağım tamam ama birini söyleyeyim bi arkadaşım karnıma bakıyo büyümüşmü diye sol tarafım şişmiş sağ taraf olduğu gibi duruyo yani sol büyüyo çok korktum yaaa......bi fikri olan varnmı.........

kartanesi nasılsın bu arada

meraba canımm iyiyim ya işteyim arada girip bakıyom yazdıklarınıza

günaydın güzel hamişler daha kahvaltı yapmadım önce size bakıyim dedim nasıl rahatsızlığı olaan varmı bulantı falan inş herkes sorunsuz bir hamileli geçirir. dün bir şey okudum erken gebelikte 10haftaya kadar bulantı varsa bebek kız bulantı yoksa baş ağrısı varsa erkekmiş bende kokuya hassaiiyet oldu ama istifra olmadı hiç rahatım bu konuda eğlencesine yazdım bi dahaki ay cinsiyet belli olur Rabbim hepimize sağlıklı mutlu akılıı evlatlar versin cinsiyet önemli deil ilk bebeğim:))
:1shok: ne midem bulanıyo ne başım ağrıyoo benimki kendini belli etmemekte kararlı delikafadulden

bu arada kızlaaaaaaaaaaarrrrrrrrr hepinize günayddıııııınnnnnnnnnnnn...hepinizi öptüüüümmmmmmmmm

kızlar yaa ben bugün çok kötü bi rüya gördüm aranızda yorumlarını bilen varmı.......çok korkunçtu.....
günaydın boncukçumm
canım kötü deme hayra yor hayır olsun de ben bilmem yorum falan

canımm sen ne diyosun beni görsen bende çok meraklıyımdır ve sabırsızımdır ne kadar bebek odası var forumda tek tek dolaştım hele kız odalarına bayıldım zaten nedense içimden sanki kızım olacakmış gibi bir his var.annem bir patikler yelekler atkılar bereler yapmış bayıldım daha bekarken örerdi çeyiz olacak bunlar diye ama tabi hiç birini vermedi çeyizimize kendisi sürekli örüyor torun geldimi götürürsünüz der.ben de hergun kıyafetlere bakıyorum içim gidiyor ama kararlıyım 4 ayı atlatmadan bir iğne bile almak istemiyorum

yaa ben normalde evlenirken hergn netteydim mobilya dekorasyon falan
ayy nedense şimdi de bu merakım gitti hiçbişeye bakmıyom ne bebiş odalarına ne kıyafetlerine
biraz zaman geçsin almıcam ben de bişi zaten -tatlicadiarzu-

yaaa unutamıyorum tatlım yaaaa...en korkunçlarını atlayacağım tamam ama birini söyleyeyim bi arkadaşım karnıma bakıyo büyümüşmü diye sol tarafım şişmiş sağ taraf olduğu gibi duruyo yani sol büyüyo çok korktum yaaa......bi fikri olan varnmı.........

belki sol kız sağ erkek veya sağ kız sol erkek diye bişi vardır -tatlicadiarzu- salladım tabi de ilk aklıma bu geldi

sonra bi koyunu kurban kesmem isteniyor bende hayatta yapamam görmeden yapayım bari diye toprağa gömüp öyle vurucam kafasına elimde balta vuruyorum kesiyorum sonra topraktan çıkarıyorum yüzülmüş çıkıyor kendiliğinden kirlidir yıkayım diyorum topraklarını bu arada topraktan çekerken zaten dikine ikiye ayrılmış geliyo belimde hortum yıkıyorum ovarak elimin altındaki insan vücudu ama yüzüstü yatmış bide belinden yukarısı normal et aşağısı olduğu gibi kıyma ama vücut şeklinde kafamı çevirip diğer yarısına bakıyorum o bildiğin koyunun diğer yarısı...offff yaaa işte böyle bişeyler...............

sonra bi koyunu kurban kesmem isteniyor bende hayatta yapamam görmeden yapayım bari diye toprağa gömüp öyle vurucam kafasına elimde balta vuruyorum kesiyorum sonra topraktan çıkarıyorum yüzülmüş çıkıyor kendiliğinden kirlidir yıkayım diyorum topraklarını bu arada topraktan çekerken zaten dikine ikiye ayrılmış geliyo belimde hortum yıkıyorum ovarak elimin altındaki insan vücudu ama yüzüstü yatmış bide belinden yukarısı normal et aşağısı olduğu gibi kıyma ama vücut şeklinde kafamı çevirip diğer yarısına bakıyorum o bildiğin koyunun diğer yarısı...offff yaaa işte böyle bişeyler...............

hayır olsun canım sen yatarken korku filmi falan mı izledinki etkilenmişin bişilerden heralde

kızlar geçmişi okumadım daha...inşallah herkes iyidir keyifler yerindedir....önce yazıyım sonra okuyım dedim :)
nihayet biz de duyduk kalp atışlarını :nazar:kaydirigubbakcemile2 ayy çok duygulandımmm......senağlama minicik şeyin kalbi güm güm nasıl atıyo ! allahım sana şükürler olsun... darısı bekleyenlerin başına :Saruboceq:
ben şimdi eskileri okuyım bakim neler olmuş :)))

kızlar geçmişi okumadım daha...inşallah herkes iyidir keyifler yerindedir....önce yazıyım sonra okuyım dedim :)
nihayet biz de duyduk kalp atışlarını :nazar:kaydirigubbakcemile2 ayy çok duygulandımmm......senağlama minicik şeyin kalbi güm güm nasıl atıyo ! allahım sana şükürler olsun... darısı bekleyenlerin başına :Saruboceq:

çok sevindim canım :teytey: darısı bizim başımıza

Herkese tünaydınnn:)
Unique hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin hayırlısıyla insallah...

Boncukx sende kafandan at rüyanı hemencik, gece uyuyrken popon açıkta kalmış üşümüş diyelim, eğlenceli düşünürsen eğlenceli olur:))

Bu arada gecenlerde internette hamile kıyafetleriyle ilgili birsey okudum, su anlarda belinizi sıkan birsey giydiğinizde olurda tasalanmayın bebişe zarar vermiyormuş sadece bizi rahatsız ediyormuş:) Gönlünüz rahat etsin diye söylüğyorum cünkü bazen ben birsey giyip sokaga cıkıyorum 2 saat sonra birden acaip sıkmaya başlıyo....

slm kızlar yayla güzeli üzüldüm kimseyi aramıza almamk gibi bir şey söz konusu degil herkes ilgilenemiyor liste ile ilgilenen arkadaşlarında gözünden kaçmıştır hman yanlış anlaşılmalar olmasın lütfen...gerçi bu yazımı görürümüsün bilmem ama yazayım dedim..unigue cim çok sevindim kalp atışlarını görmenize hadi bakalım darısı görmeyenlere...esteryacım inş bir ümit daha çıkmadın candan ümit kesilmez derler..ama sonuç ne olursa olsun kendini koyuverme hayırlısı ile bebişin gelecektir zaten. boncuk bir yerin açıkta mı kaldı cicim ama bu tür rüyalar gördügünde kimseye anlatmadan git akan suya bak su gibi akıp gitsin derler büyükler..fazla kafaya takma... hımm atladıgım varmı bilmiyorum ama hoş görün işte bu gebe bayanı malum unutkanlıkta başlıyor malum normalde unutkandım şimdi iyice oldum...kartanesi aman bulantı baş agrısı olmasın boşver daha iyi bende nasıl bekliyorum 3 ay dolup bitmesini valla o zman biraz daha rahat ediyormuşsun yaa...karakız ne haber cicim? ee berat efe nerde yaa?neslü cüm inş sende hayrılısı ile bu bulantı kusma sayfasını kapatırsında rahatlarsız çogu kişinin temennisi valla..

destna, jandan, mart09, orbiss kızlar sizlerle tanışlamadık hoşgeldiniz diyorum gerçi dün marta demiştim ben...

canım çok sevindim hayırlı olsunhihoyyyt:teytey: darısı diğer göreyen arkadaşların başına.

mavi selam canım nasılsın dur senin yerine cevap yazayım bu kadarrrr uzun yazdığına göre bugun maşallahın var tütütütütü iyisin iyisin.

mart günaydın canım valla ben bu incecik halimle bile sıkılmaya başladım kotların içinde düğmem açık dolanıyom :roflol:

tekrardan hosbulduk:)
benim bir sorunum var aranızda cilt sorunu yasayan varmı??? cildim korkunc durumda ve hiçbir anlam veremiyorum hamilelikle ilgisi olabilirmi acaba?

X