2009 Kasm Anneleri

gazim yok be guzelim sabahtan beri 50 kere tuvalete gittim zati :)
hamileiligi fena sahipleniyor vucudum :)

ayy benimki neden halen sahiplenmdi daha minicik bir göbiş var o kadar oda avuş içi kadar:roflol: ben cok zayıfım normalde heralde ondan.

hihoyyytkızlar yaa 1 nisanda kocişlere ne yapmayı düşünüyorsunuz bi fikriniz varmıkaydirigubbakcemile3

valla ben bişi düşünmedim ama kalıma soktun şimdi sen ne yapacaksın bakim

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Canım benim 6 aya idare edebilecek ama belli olan cici kıyafetlerden aldım normal zamandada giyilebilir yani bebiş doğuncada giyerim tam hamile kıyafetleri 6 ayda nasipse ama pantalon mecbur beli lastikli kotlardan zaten sert lik belli oluyor :CüvCüv:

arkadaşlar geçmiş sayfalarda kızlardan biri mide bulantısı canlanma belirtisiymiş demişti bu konuda bilgisi olan varmı..................

yaw benim ilk hamileligimde de midem hic bulanmamisti simdide bulanmiyor ..
iliskisi vardir yoktur bilmiyorum bilmeden konusmak dogru olmaz

kaydirigubbakcemile3 olsun biraz daha çeksinler bizim çektiklerimizin yanında onlarınki devede kulak.sabahtan beri midemi yatıştırmak için çubuk kraker yemekten bi hal oldum. valla çocuk çubuk olacak bişey değil de töbee töbeeekafamçokkarıştı

yaa benim kesin öyle olucak çünkü normalde midem sırtıma yapışıktır, belim falan çok incedir... saklanıcak bi yeri olmadığına göre zavallım hemen belli edicek kendini :roflol:

kuzum ben bişey düşünmüş olsam size sorarmıyım siz söyleyeceksiniz bende sizden kopya çekicem......kaydirigubbakcemiledelikafadulden

yahu şimdi öğrendim benim bugün gideceğim dr mutlaka sezeryan yapıyomuş CADIARZU gerçi normal doğum için de pek kendime güvendiğimi söyleyemem ama ......... ne ki bu şimdi kafamçokkarıştı

valla ıspanak yıkadım geldim birde ne göreyim elmalı turta demişssiniz ben elmalı turta istiyorum, birisi bana tarif versin lütfeeeeeeeeeeeeeen......

benimde kotların beli olmuyor.kapatamıyorum ......artık dışarı çıkarken giymek için eşofman altları falan aldım rahat olsun diye........

kıs nie illa sezeryan yapıyomuş dr fobisimi var doktorun normal doğumadelikafadulden
sendemi korkuyon unicim normalden ben aslında çok isterim ama bir yandanda ne yalan sölim korkuyodum ama benimki rahatsızlığımdan dolayı sezeryan olcak

unique bende bu konuda cok süphedeyim, ben dogum için türkiyeye geleceğim ama tabiiki geldiğimde dr um olmayacak. O saatten sonra bir dr bulmam gerekecek ama artık doktorların bircogu normal dogum yapmamak için (onlara daha zor oldugundan) hamilelere size sezeryan gerekli bile diyorlarmış. Benim gönlüm mümkün olursa normalden yana, öyle bir doktor istiyorum ki bana sezeryan derse gercekten bu en iyisi olsun. Kendisine olacak kolaylığı düşünmesin. Tabii 8. aydan sonra nereden bulurum o doktoru bilemiyorum

valla ıspanak yıkadım geldim birde ne göreyim elmalı turta demişssiniz ben elmalı turta istiyorum, birisi bana tarif versin lütfeeeeeeeeeeeeeen......

tam dicektimki birinin canı kesin ister sen istedin ayyy kıyamam ya:1hug: hay allahımya ya nette portakal ağacı diye bir site var istersen onun tariflerine bak yada dur ben bulayım gönderims sana

benim canim ceviz istedi

kıyamam ya gönderim ben sanaa.s.

benimde kotların beli olmuyor.kapatamıyorum ......artık dışarı çıkarken giymek için eşofman altları falan aldım rahat olsun diye........

iyi yapmışsın canım bebişler rahat rahat büyüsünler:1hug:
mart09 kıyamam yaa yazmıyalım bakın biri yazınca diğeri aşeriyor heleki 3 aylık dönem yemeklerin isimlerini vermeyelim Alllahtan bu hemen bulunuyor hepiniz alın yada yapın yiyin olurmu aklınızda kalmasın..Yok tatlı oldumu benim canım istemiyor ilk kez 2 aydır bugün tatlı tadına baktım oda artık vücut istiyor yok yine tuhaf oluyor yediğim tatlı oan tadını alıyorum sonra hep acı acılaelaelaelaelae Sizlere afiyet bal şeker olsun:lepi:

canım ne rahatsızlığın var senin neden sezeryan..........:uhm:

canım çok kolay panik yapma :)

250 gr tereyağı ya da margarin (dolaptan çıktığı haliyle..ne kadar soğuk olursa o kadar iyi)
1 çay bardağı yoğurt
1 çay bardağı pudra şekeri
2 su bardağı un ( meşhur kulak memesi kıvamı olucak )
kabartma tozu

üzeri için de 4-5 tane elmayı rendele...3 çorba kaşığı şekerle suyunu çekip bırakana kadar pişir...üzerine 1 tatlı kaşığı tarçın koy...

bunu ister bi fırın kabına hamurun 2/3 ünü yayıp üzerine elmaları koy kalan hamurdan kafes yap istersen de minik kurabiyelerden yap içine elmalı harcı koyarak...üzerine de pudra şekeri ekersin...

inş unuttuğum bişey yoktur....(yumurta sertleştiriyo sakın koyma...)

ayy şimdi herkes beni topa tutacakkk :asigim:

Benim oğluşum sezeryandı buda sezeryan epidurel anastezi ile Allahım güle oyanaya gitmiştim doğuma yine öyle nasip etsin öylede çıkmıştık şükürler olsun .Normal olmadı bebiş aşağıya inmemişti :ecrin_bebek:

siz öyle sanın ben ker bela bir ülkede yaşıyorum elmalı turta filan yok(
karakız tesekkür ederim sen zahmet etme ben söylediğin yerden bakıcam simdi tarife bakiim yapılabilir birsey mi çünkü yemek pişirme konusunda berbatım

ama tasalanmayın en kötü ihtimal elma yerim artıkın:)

canim hangi ulke bu
benim kizkardesim guney afrikada yasiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…