2009 Kasm Anneleri

benim canim ceviz istedi

yaa benim canım niye böyle adam gibi şeyler istemez ki Çok üzgünüm çoook

kıs nie illa sezeryan yapıyomuş dr fobisimi var doktorun normal doğumadelikafadulden
sendemi korkuyon unicim normalden ben aslında çok isterim ama bir yandanda ne yalan sölim korkuyodum ama benimki rahatsızlığımdan dolayı sezeryan olcak

yaa gerçi benim bütün ark.larım dr.a gittiğinde dr.lar hep son dk ya kadar normalden yanaymış gibi konuşup son hafta sezeryana döndüler...bu hiç diilse dürüst davranıyo :)
sezeryandan sonra az da olsa bi göbek kalıyo ya sırf o yüzden istemiyorum :))))) yoksa normal doğumu gerçekten aklım almıyo :eek:

unique bende bu konuda cok süphedeyim, ben dogum için türkiyeye geleceğim ama tabiiki geldiğimde dr um olmayacak. O saatten sonra bir dr bulmam gerekecek ama artık doktorların bircogu normal dogum yapmamak için (onlara daha zor oldugundan) hamilelere size sezeryan gerekli bile diyorlarmış. Benim gönlüm mümkün olursa normalden yana, öyle bir doktor istiyorum ki bana sezeryan derse gercekten bu en iyisi olsun. Kendisine olacak kolaylığı düşünmesin. Tabii 8. aydan sonra nereden bulurum o doktoru bilemiyorum:KK43:

gelmeden araştırıp bağlantı kurabilirsin belki canım... :uhm:

siz öyle sanın ben ker bela bir ülkede yaşıyorum elmalı turta filan yok:KK43:(
karakız tesekkür ederim sen zahmet etme ben söylediğin yerden bakıcam simdi tarife bakiim yapılabilir birsey mi çünkü yemek pişirme konusunda berbatım:KK43:

ama tasalanmayın en kötü ihtimal elma yerim artıkın:)

canım yaa çok özür dileriiimmmm :asigim: ama bak ne mutlu sen en azından mutfağa girip yapabiliceksin...ben onu da yapamıyorum mirmirmirmir

canım ne rahatsızlığın var senin neden sezeryan..........:uhm:

canım bel fıtığı var bende zaten sürekli ağrı çekiyorum belimden bide hamile kalınca dahada ağrın olacak demişti dr ağırlık bindiği için normal doğum yapman sakıncalı demişti hayırlı olsun

Benim oğluşum sezeryandı buda sezeryan epidurel anastezi ile Allahım güle oyanaya gitmiştim doğuma yine öyle nasip etsin öylede çıkmıştık şükürler olsun .Normal olmadı bebiş aşağıya inmemişti :ecrin_bebek:

kız nazlı ayy ben çok merak ediyorum çu epidural sezeryan nası bişi korkulaak bişimi bende öyle isterim olursa eğer

kizlar
bu arada ben asiri derecede ceviz bak kuru incir badem yedigim icin kocam kizmaya basladi :)

çok sagol unique simdi kocişi arayıp malzeme listesini vericem:)

oohhh içim rahatladı :lepi:

canlarım ben çıkıyorum...yavaş yavaş hazırlanayımm...en geç 3 gibi evden çıkmam lazım...

bu arada karşıda Demstock Outlet diye bi yer varmışş...kozyatağında galiba...mothercare'ın seri sonu mağazası falan varmış içinde...giden var mı aranızda ???

öptümm hepinizi .........................çok yazmayın emi kaydirigubbakcemile5

ama iyi tarafından bakıyorum gecenlerde bir internet sitesinde gördüm hamileliğinin son zamanlarında bol hurma yiyen annelerin cocukları cok hayırlı evlat olurlarmış:) Burda hurmadan bol sey yok ya yaşadık yani biz:)

canım bel fıtığı var bende zaten sürekli ağrı çekiyorum belimden bide hamile kalınca dahada ağrın olacak demişti dr ağırlık bindiği için normal doğum yapman sakıncalı demişti hayırlı olsun

kız nazlı ayy ben çok merak ediyorum çu epidural sezeryan nası bişi korkulaak bişimi bende öyle isterim olursa eğer

yok canım benim hiç korkulacak birşey değil inanın bana korkunca zaten canınız yanacak gibi geliyor anlamıyorsunuz bile epidureli ama son anda uyudum ben doğumda ellerimi bağlamamışlar gülüyordum ama o arada bebği kendim alacakmışım uyutmuşlar:roflol::roflol:

Napim konuşurken el kol hareketi yapıyor insan onlarda bağlasaydı dimi:roflol::roflol:

Yaa hiç korkmayın asla sonrasında yanınızda biri olmalı birkaç gün özellikle yatakta kalıyorsunuz sonuçta ameliyat izi var oda bi 10 geçiyoryerimseniben

Hayırlısı canım benim korkmak yok bebişler gelicek korkulurmu hiç:ecrin_bebek::emir_bebek:

valla isteyen yada aşeren herkese ağustosa kadar yollayabilirim ama tazesi yazın cıkıyor daha çıkmadı. Ağustostan sonra inşallah ben türkiyede olacagımmmmmm:)

oohhh içim rahatladı :lepi:

canlarım ben çıkıyorum...yavaş yavaş hazırlanayımm...en geç 3 gibi evden çıkmam lazım...

bu arada karşıda Demstock Outlet diye bi yer varmışş...kozyatağında galiba...mothercare'ın seri sonu mağazası falan varmış içinde...giden var mı aranızda ???

öptümm hepinizi .........................çok yazmayın emi kaydirigubbakcemile5

kıs nerde o dediğin mağaza kozyatağında ben kozyatağını iyi bilirim ama çıkaramadım şimdi
bu arada hadi hayırlı güzel haberlerle gel emi

arkadaşlar geçmiş sayfalarda kızlardan biri mide bulantısı canlanma belirtisiymiş demişti bu konuda bilgisi olan varmı..................

yok anam yaa benim hiç midem bulanmadı maşallah kalbimiz de atıyo yaani, canlanmış işte karıştırma aklını kaydirigubbakcemile2

kızlar herkeze slm geçmişi okudum ara ara girip herkezin keyfi yerinde gördüğüm kadarıyla nazlıcım sizin kuşunuza çok üzüldüm bu arada

sgumuscum sana dr mu naisan 4 dedi pıtpıt lar için.............çünki bende 3 de gitmeyi düşünüyorumda.sağolsun bizimki gün söylemek yerine haftaya herhengi birgün deyip geçiyor sinir oluyorum.yani aramızda bir gün var sanırım ben de 3 de gitsem olur herhalde dimi...............

sgumuscum sana dr mu naisan 4 dedi pıtpıt lar için.............çünki bende 3 de gitmeyi düşünüyorumda.sağolsun bizimki gün söylemek yerine haftaya herhengi birgün deyip geçiyor sinir oluyorum.yani aramızda bir gün var sanırım ben de 3 de gitsem olur herhalde dimi...............

olur canım bana aslında son kontrolden 10 gün sonra yani bu hafta içi gel dedi ama ben izmir dışındayım ve çalışıyorum o yüzden cumartesi gidicem

X