2009 Kasm Anneleri

karakız ne güzerl görmüşsün pıt pıtları darsısı görmeyenlerin başına ..nurhayat sevindim cnm dış gebelik olmadıgına.. karakız cnm 7 haftalık 4 günlüksün ama yuvarlak bakarsan 8 haftalık oluyorsun ama doldurmadıgın için tam anlamıyla 8 ahfatlık diyemiyorsun...8 içindesin yanii.

hepimize maşallahhh olsun canım : nazar:
imşallah hepimiz bebeişlerimizi sağlıcakla kucaklarımıza alırız inşallahhhh

insallah allah hayırlısıyla hepimizinkini tamamına erdirir ve bütün isteyenlerede nasip eder...

ay bu hesaplamalar kafamı karıştırıyo delikafadulden çok mersi martcım.
nazlım ya kuşunuza çok üzüldüm ama oğluşuna daha çok üzüldüm kıyamam ona ben ya

Kıyamam uzun ömürlü olsun üzülmek hemde nasıl hele içerideki ara ara hıçkırıkları duydukça içim acıyor 7 yıl yaşadı bizimle oğlum zaten 9 yaşında melek oldu diyorum özgür diyorum bir daha almıycam canım yaa almıycamm:1no2::1no2:senağlama

ay bu hesaplamalar kafamı karıştırıyo delikafadulden çok mersi martcım.
nazlım ya kuşunuza çok üzüldüm ama oğluşuna daha çok üzüldüm kıyamam ona ben ya

Canım gözyaşlarını görsen sel oldu gidiyorum bebiş var diye beni görünce toparlıyor git diyor geliyorum hıçkırıklarını duyuyorum odasından inanın şaşırdım yanlız bırakayım diyorum aklım orda size yazıp rahatlamak istiyorum.. ne bileyim tuhaf olduk bugün :çok üzgünüm:

Sağolasın canım bugün tekrar hcg testi yaptırıcam bakalım katlamışmı değer? doktor için rahat etsin istiyosan pazartesi testi tekrarla dedi. İnşallah bişey yoktur yaa..

nurhayat canım sakın aklına kötü şeyler getirme bak keseciğide görmüşsün allaha şükür .

aman zaten pek karısık bu hafta olayı-tatlicadiarzu-

takmayayım dediğin gibi tarihleri -tatlicadiarzu-

yoktur canim merak etme bence..
2000 olmus bile bundan sonrasi gelir bence

Esteryacım valla dış gebelikte değer zaten yükseliyomuş o yüzden tırstım doktor ultrasonda gösterdi ama bana moral vermek içinmi dedi bilmiyorum işte dedi 4 hf 3 günlük gibi dedi "bana dış gebelik olablirmi başka doktor o şekilde dedi demeseydin normal muayeneye gelseydin kesinlikle dış gebeliğin lafını etmezdim ama sen öyle deyince için rahat etsin diye diyorum" dedi. Bakalım bugün saat 4 te orda olmam lazım. sonuç inşallah iyi çıkar 4600 çıkması lazım.. Valla hamilelikte doktor çok önemli derlerdi dde niye dediklerini şimdi daha iyi anlıyorum.. Bi doktor neler yaptı bana ...
Sabır sabır sabır... sabretmek çok önemli.. sakin soğukkanlı olmak lazım, inanmak lazım, kendi kendimizi telkin etmemiz sakinleştirmemiz gerekli..
Canımcım inşallah senin de herşey yolunda gider Allah'ım iyi haberler versin... Belki de bu yaşadıklarımız Allah'ın bizi sınamasıdır.

kızlar ben bi yemek yiyip geleyim fazla yazmayın sonra yetiişemiyorum hıznıza

ayy karnını yesinlerrr :))) yaa size de oluyo mu ben yürürken sanki bişey olucakmış gibi hep karnımı tutmak istiyorum P

angel_baby, Nesli, su, mavi_deniz naptınız kızlar? Dr. a gittiniz geldiniz heralde sonuçlar ne? yazdıysanız kusura bakmayın kaçırmış olabilirim.
unique de bugün gidecek heralde

evt canımm bugün 16.30 da randevumm. ordan çıkınca da anneme uğrarım heralde eve gelmem baya geç olur...inş iyi haberlerle gelirimmmm :Saruboceq:

Yaşım 34 maalesef:)

yaa ben 40 a kadar hep 30 demeyi düşünüyorum :)))))))

erkek milletini anlamak mümkün diil :))) benimki de ben hasta olunca çok stresli oluyo...grip bile olsam yani...şimdi düşünün neler yaptığını :))) iyice geriyo beniii :)))

mart bende bir soru sorayım kızlar dr bana 8 haftalık dedi ama ben 7+4 diye biliyorum kafam karıstı şimdi ben 7 haftalıkmıyım 8 haftalıkmı:bbo:

caniko 7 yi doldurdu ya 8 den gün almış oluyo işte... bizim yaşımız gibi yani...

kızlar ben bi yemek yiyip geleyim fazla yazmayın sonra yetiişemiyorum hıznıza

çoooookkk yeeeeeee :))))))) karnın iyice şişsiinnnn Şeniz

ayyy elmalı turta bişey diycam kopucaksın...nickini okudum ve şu anda canım acaipppp elmalı turta istiyo cokacimcoook :sm_cool:ve ben günlerdir hiç tatlı yiyemiyoduuummmmlülülülülülü

mavicim nasıl oldunnn biraz daha iyi misin ??

canim arkadasim cok sagol, hepimizin hakkinda hayirlisi insallah..
bugun bende bir sislik var anlayamadim gitti.
sank 5 aylik hamileyim, acaba doktora gitsem mi tekrar bir baktirsammi diyorum ama doktor da bikti benden artik :)

unquecim kıyamam sana canın talımı istedi kıs hemen alabliyosan alda ye zaten kaç gündür aç aç dolanıyon etrafta hazır canında bişi istemiş ayy bak yakında olsam vallaha alır gelirim sana turta
esteryacım canım şişlik gazdan dolayı olmasın bi maden suyu falan iç istersen belki rahatlarsın canım.

esteryacım korkma lütfen bak benimde bebişi herkez anlıyor daha 2 aylık ilkinin sanarsın 4-5 aylık hali göbişi içime bile çekemiyorum dün gidip kendime kıyafetler aldımkaydirigubbakcemile

Karakızz birtanesi afiyet olsuncokacimcoook

gazim yok be guzelim sabahtan beri 50 kere tuvalete gittim zati :)
hamileiligi fena sahipleniyor vucudum :)

hihoyyytkızlar yaa 1 nisanda kocişlere ne yapmayı düşünüyorsunuz bi fikriniz varmıkaydirigubbakcemile3

Birde erken belli olunca içi dar direk dışa yönelir derler sanırım öyle bizdede kısa sürede dombini olucamm

ayyy canımm saol... Şeniz dr.a giderken alıcam..orda çok güzel bi pastane var ...

nazlııı inanmıyoruuumm :)) hamile kıyafetimi aldıınnn... :lepi:

hihoyyytkızlar yaa 1 nisanda kocişlere ne yapmayı düşünüyorsunuz bi fikriniz varmıkaydirigubbakcemile3

ayy boncuk alemsinnn :))) adamlar yeterince çekmiyo mu sence :roflol:

Birde erken belli olunca içi dar direk dışa yönelir derler sanırım öyle bizdede kısa sürede dombini olucamm

kizlar ben ilk hamileligimde hamile kiyafetini 6. ayda giymistim.
gergin ve sıkı bir karına sahip oldugum icin o zamanlar cabuk belli olmamisti.
e simdi tabi o kadar degil.
ben spor yapan bir insanim ama hic bir zaman tahta gibi dumduz bir karnim olmadi sezeryan dogumdan sonra..
simdi en guzel sey gobegi icime cekme geregi kalmadan rahat rahat salip geziyorum :)

arkadaşlar geçmiş sayfalarda kızlardan biri mide bulantısı canlanma belirtisiymiş demişti bu konuda bilgisi olan varmı..................

yaa benim kesin öyle olucak çünkü normalde midem sırtıma yapışıktır, belim falan çok incedir... saklanıcak bi yeri olmadığına göre zavallım hemen belli edicek kendini :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…