2009 Kasm Anneleri

Ben bu cumartesi gördüm, aslında dinlemekte istedim ama dr dinlemem için baska bir aletin gerektiğini onunda bebişe zarar verebileceğini söyledi bizde görmekle yetindik. Ama kimse bu yazdığımın üstüne endişelenmesin ben biraz garip bir ülkede yasıyorumda sistem çok garip burada

anaam dr. bize dinletti vallaa
allah sonumuzu hayır etsin -tatlicadiarzu-

selam kızlar kartanesi nasılsın ben gittim gördüm kalp atışlarını çok güzel bir duyguydu .
martt09 nedemek öyle malesef 34 yaşındayım aaa yaşın ne önemi var bebişin yola çıkmış geliyo hayırlısı ile allah sağlıcakla kucaklarımıza almayı nasip etsin hepimize.
boncux sanada günaydın nabersin.

Yok endişelenme zaten ben burada dogru düzgün kimseye danısamadığımdan doktora gitmeden internette accaip bir araştırmaya giriyorum. Cumartesi gitmedende dersime calısmıstım, ikili test üçlü test amniyosentez diye. Doktorum ikiliyi biz burada yapmıyoruz bosyere masraf etmeyin, üçlüde aynı sonuçları veriyo ama yinede istiyosanız yaparız dedi. Bende istiyorum diye tutturdum, birsey eksik kalmasın buralarda bir terslik gelirse basıma düzeltememde diye, o yüzden merak ettim. Türkiyede yapılıyomu cidden diye.

slm cnm hadi bakalım hayırlı olsunn :lepi:
çok değişik bi duygu dimi yaa şu kalp atışı allahım sen ne büyüksün 1 cm.lik şeyin kalbi var atıyo pıtır pıtır

iyiyim canim sen nasilsin doktora gittin mi sen?
gecmiste yazdiysan kusura bakma cunku okuyamadiöm ben

canım ben iyiyim sana çok sevindim inanıyorum herşey güzel olacak.ben bi daha ne zaman dr.a gideceğini kaçırdım çok merak ediyorum.allahın izni ile inşallah herşey güzel olacak................

yapılmıyo heralde yaa diğer kızların kontrolleri de hemen hemen aynı zamanlarda
yaptıran varmı ki :sm_confused:

herkes burada bu sabah ama kimse gelmiyo sanırım herkes geçmişi okumakla mejgul heralde

mavi deniz gelsene kıız,
naptın kontrolü merak ettik ayol

karakız canım sende pıt pıt ları duymuşsun çok sevindim tatlım.allah sağ salim sağlıkla bebeğine kavuşmak nasip etsin inşallah...........

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım| ıki minik kalp atıyor ):):
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:) 2.kontrolün zamanı belli değil
3|mart09|34|25 Ocak|01 Kasım|kalp atışlarını duydu 8 Nisan ikili testler
4|NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu
5|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt3.kontrol 14Nisan'da
6|Dilmuh|**| 28 Ocak| 04 Kasım|
7|BONCUK26|26|28 Ocak|04 Kasım|keseciği gördü
8|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım|ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk27 Mart kontrol varr
9|orbiss|29|28 ocak| 04 kasım|bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var
10|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) 24 Nisan 3. Kontrol
11|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışını da bebişini de gördü
12|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü , 26 Mart mecburi kontrolfisfisfis
13|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
14|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
15|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
16|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım| keseciği gördü kalp atışlarını bekliyor
17|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü
18|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
19|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü
20|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :)
21|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|2 Nisanda Pıt Pıtları görecek :)
22|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| pıt pıtları gördü
23|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü.26 mart 2. kontrol
24|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Keseciği gördü 30 Mart 3. kontrol
25|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm 23 Mart kontrol
26|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü
27|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü ay sonu 2. Kontrol
28|kedi79|*| 10 şubat|17 kasım| inşallah kesemizi gördük pıt pıt için 3 nisanda gideceğiz
29|dorukk |22| 11 şubat|18 kasım| keseciği gördü 30 martta kalp atışı
30|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| keseciği gördü 31 Mart 2. kontrol
31|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|keseciği gördü
32|mehlikaMERYEM|26|13 şubat| 20 kasım|
33|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
34|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|kesemizi gördük pıt pıtlar 4 Nisan
35|NURHAYATK |30|15 Şubat|22 Kasım|Keseciği gördü
36|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım|keseciği gördük. 2,kontrol 4nisanda...
37|itek|21|15 şubat | 22 kasım
38|nilkan|28|17 şubat|24 kasım|keseciği gördük 6 nisanda pıt pıtlar inşallah
39|incisu|25|20subat|27 kasım| bugun kesecıgı gormeye gıdıyoruzz dr aaa

|JJuLiEtt|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:
|yazgülüm|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:
|esterya|||| GÜZEL HABERLER BEKLıYO :Saruboceq:

Son düzenleme:
Offf ne kadar isterdim benimde inanabileceğim ve güvenebileceğim bir doktorum olsun
Neyse olumsuz düşünmeyecekmişim eşim öyle diyo:)

yaaaa kartanem lütfen beni güncellermisin ben daha öncede yazdım ama arada kaynadı galiba ben daha pıt pıt ları duymadım ama şimdi burada böyle yazınca sanki büyük konuşmuş gibi hissediyorum kendimi ..........iyi olmaz gibi yaniiii.nooooooooooolur onu değiştirirmisin..........yani bende değiştiririm ama sonra ne olduğunu biliyorsun bak.başına daha büyük iş açılır en iyisi en az zararla düzültelim şu işi.kaydirigubbakcemile:roflol:kaydirigubbakcemile3

Offf ne kadar isterdim benimde inanabileceğim ve güvenebileceğim bir doktorum olsun

canım seninle kesinlikle aynı duyguları paylaşıyorum..bu çok fena güvensizlik yaratıyor insanda......................

hihoyyythuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kartenesi cicim beni duydunmu yani gördünmü................hihoyyyt

düzelttim canım
ama ben hep en sonuncuyu alıyorum neden öyle oldu ki acep başka karışan yoktur inş.

arkadaşlar dünden bu yana inanılmaz bir mide bulantım başladı benim ( gerçi siz inanmayacaksınızda kim inanacak ) ...............ölücem yaaaaaaaaaaa

slm cnm hadi bakalım hayırlı olsunn :lepi:
çok değişik bi duygu dimi yaa şu kalp atışı allahım sen ne büyüksün 1 cm.lik şeyin kalbi var atıyo pıtır pıtır

evet canım hastaneden çıkınca eşimede söyledim aynen allahım ne buyuksun yarabbim içimde bir kalp bir can daha var dedim

karakız canım sende pıt pıt ları duymuşsun çok sevindim tatlım.allah sağ salim sağlıkla bebeğine kavuşmak nasip etsin inşallah...........

canım hepimize inşallah allah yardım etsin bebişlerimizi sağ salim kucaklarımıza alalım sonrada bebeklerimizin muhabbetlerini yapalım inşallah.

olumsuz düşünce yokkk mart güzel şeyler düşünüp güzel şeyler yaşayacağız

ben pıt pıt lar için 3 nisanda gitmeyi düşünüyorum...........

canım hadi hayırlısı ile 3 nisanada ne kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…