2009 Kasm Anneleri

ayyy yerimm onuu :)))))hihoyyyt
yaa benim de karnım çok şiş...normalde hiç karnım yoktur...dün dışarı çıktık yemek falan yiyince iyice şişti çok tuhafıma gitti :roflol::roflol:

ee buyuyor annesi hep fasulye kadar kalacak degil ya :)
doktora gittiginde soylediklerini ve tavsiyelerini paylasirmisin canim
birbirimize faydamiz olur
ama sana tavsiye mutlaka ceviz ye cok faydaliymis..

ee buyuyor annesi hep fasulye kadar kalacak degil ya :)
doktora gittiginde soylediklerini ve tavsiyelerini paylasirmisin canim
birbirimize faydamiz olur
ama sana tavsiye mutlaka ceviz ye cok faydaliymis..

merak etme canım hepsini yazarım...zaten bugün başka bi dr.a gidiyorum... inş. umduğum gibi çıkar...
sorma hamile olduğumu öğrenir öğrenmez ceviz vs almıştım ama hiç yiyemedim :KK43:( ilk 3 ayda organlarının büyük kısmı oluştuğu için beslenme çok önemli ve ben bu konuda çok yetersizim :KK43:(( inş bişey olmaz........:Saruboceq:

herkese günaydın kızlar iyi haftalar aynı zamandakaydirigubbakcemile2 uniqe cim hadi hayırlı haberlerini bekliyorum bugün canım.Nurhayat cım bak ne iyi etmişsin başka bir dr a gitmekle çok sevindim canım estarya sende sakın moralini bozma bebişin sana sıkı sıkı tutunacak eminim.
Bu arada kızlar ben c.tesi günü gördüm kalp atışlarını harika bir duyguydu bi tuhaf oldum içim kıpır kıpır oldu içimde başka bir kalp pıt pıt pıt atıyodu hemde o kadar hızlı atıyorduki çok duygulandımmmsenağlama

[
yok canim bisi yaptirmiycam
ben bugun sat a gore 8+5 im ama inaniyorum ki gec yumurtlama oldu ve bence su anda 6+5 im , umudumu kaybetmedim kaybetmiycem de
insan gelismeyen bi gebelikten bu kadar kilo almaz bence
karnim fena sisti ya en bol pantolunum bile zor oluyor :)

esterya sakın aklına kötü şeyler getirme bak kendi ellerimle döverim hee bebiş orda annesi seni bırakmaz o

ayyy yerimm onuu :)))))hihoyyyt
yaa benim de karnım çok şiş...normalde hiç karnım yoktur...dün dışarı çıktık yemek falan yiyince iyice şişti çok tuhafıma gitti :roflol::roflol:

ay benimde sadece minik bir karnım var pantolonların düğmelerini kapatmıyorum kemerimle şöle bı tutturuyorum :roflol:

[

esterya sakın aklına kötü şeyler getirme bak kendi ellerimle döverim hee bebiş orda annesi seni bırakmaz o

ay benimde sadece minik bir karnım var pantolonların düğmelerini kapatmıyorum kemerimle şöle bı tutturuyorum :roflol:

canimm benimmm

mucadeleye devam karakizim bebegim de benim gibiyse kolay kolay birakmaz bence
ben cok mucadeleci bir insanim, insallah annesine cekmistir.
yaw cok sevdigim bi kotum vardi bugun giyemedim sigamadim bi uzuldum
:)

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım| ıki minik kalp atıyor ):): :nazar:
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
3|mart09|34|25 Ocak|01 Kasım|kalp atışlarını duydu :nazar: 8 Nisan ikili testler
4|NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu :nazar:
5|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt:nazar:3.kontrol 14Nisan'da
6|Dilmuh|**| 28 Ocak| 04 Kasım|
7|BONCUK26|26|28 Ocak|04 Kasım|keseciği gördü :nazar:
8|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım|ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk:nazar:27 Mart kontrol varr
9|orbiss|29|28 ocak| 04 kasım|bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var :nazar:
10|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) :nazar: 24 Nisan 3. Kontrol
11|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışını da bebişini de gördü :nazar:
12|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü :nazar:, 26 Mart mecburi kontrolfisfisfis
13|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
14|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
15|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü :nazar: kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
16|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım| keseciği gördü :nazar: kalp atışlarını bekliyor
17|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü :nazar:
18|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
19|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü :nazar:
20|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :) :nazar::nazar:
21|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|2 Nisanda Pıt Pıtları görecek :) :nazar:
22|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| pıt pıtları gördü :nazar:
23|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü:nazar:.26 mart 2. kontrol
24|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Keseciği gördü :nazar: 30 Mart 3. kontrol
25|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm :nazar:23 Mart kontrol
26|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü:nazar:
27|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü :nazar::nazar: ay sonu 2. Kontrol
28|kedi79|*| 10 şubat|17 kasım| inşallah kesemizi gördük pıt pıt için 3 nisanda gideceğiz :nazar:
29|dorukk |22| 11 şubat|18 kasım| keseciği gördü 30 martta kalp atışı :nazar:
30|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| keseciği gördü :nazar: 31 Mart 2. kontrol
31|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|kalp atışlarını gördü :nazar:
32|mehlikaMERYEM|26|13 şubat| 20 kasım|
33|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
34|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|kesemizi gördük :nazar:pıt pıtlar 4 Nisan
35|NURHAYATK |30|15 Şubat|22 Kasım|Keseciği gördü :nazar: :nazar:
36|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım|keseciği gördük.:nazar: 2,kontrol 4nisanda...
37|itek|21|15 şubat | 22 kasım
38|nilkan|28|17 şubat|24 kasım|keseciği gördük 6 nisanda pıt pıtlar inşallah:nazar:
39|incisu|25|20subat|27 kasım| bugun kesecıgı gormeye gıdıyoruzz dr aaa

|JJuLiEtt|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:
|yazgülüm|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:
|esterya|||| GÜZEL HABERLER BEKLıYO :Saruboceq:

Son düzenleme:
meraba destnacım, iyiyim canım sen nasılsın?
bu arada ben de ceviz yiyorum ama çok abartmamaya çalışıyom ya kilo alırsam diye korkuyom yaa
karnım şiş baya ama hala kilom aynı çok şükür.

Günaydınlar:)
benide eklermisin lütfen bende kalp atışlarını gördüm (duymadım ama görmek bile yetti) 8. nisanda ikili teste gideceğim:)

angel_baby, Nesli, su, mavi_deniz naptınız kızlar? Dr. a gittiniz geldiniz heralde sonuçlar ne? yazdıysanız kusura bakmayın kaçırmış olabilirim.
unique de bugün gidecek heralde

Bu arada daha önceden yazdımmı emin olamadım, SAT ım 25 ocak tahmini dogum tarihim 1 kasım (aslında ikinci randevuda dr bunları biraz değiştirdi ama ben yinede ortalamayı alıyorum:))

Kartanesi sen ikili test yaptırmayacakmısın?

yukarda ekledim canım seni kaydirigubbakcemile2
ikili test mi? :1shok:
valla dr.um bana 5 hafta sonra gel dedi sadece ikili testten falan bahsetmedi bilmiyomkii :1shok:
sadece geçen hafta rutin gebelik testleri yaptırdık

X