2009 Kasm Anneleri

kızlar ben ben bugün tibaiyle 5 haftalık oluyorum dok salı çağırdı kalp atışlarını duyalım dedi karından duyulurmu şimdi birde az önce mide bulantısı beni yokladı niye bana olmuyor diyordum

miden bulanınca canlanır mış.
drun yanındaki kız söyledi.
bende de hiç yok mide bulanması.
kanamam var demiştim ya iyice azaldı.
lekelenmeler oluyo sadece

pazartesi dra gidicem.kalp atışlarını duyucak mıyım ? bi terslik mi olucak korkuyorum...

bide teşekkür butonu yok mu yaa.. eskiden vardı..

merhaba kızlar
sanırım benim durumum da benzer son adet tarihim 13 şubat ama ben yerleşme kanamasını 15 martta gördüm.Yerleşme kanaması dış gebelikte de olabilir mi?Daha doktora gitmedim.

merhaba kizlar nurhayatcim cok sevindim hadi insallah bir sorun yoktur.canim cok sıkkın aksam hafif ama cok hafif leke geldi odum koptu dusecek diye calisiyorum ve isim cok zor evde desen oyle esim cok yardimci oluyo sagolsun ama isi birakmam lazim yapamam bole surekli sunu yapsam dusermi bunu etsem bisey olurmu diye dusunmekten kafayi yiyecegim pazaetesi dryi arayip gitmem lazim bakalim rapor isteyecegim verecekmi hic degilse 3 ayi doldurayim degilmi zaten kizimdan oncede 2 dusuk yasamistim.birdaha yasamak istemiyorum bunu offfffffffffff

ya ben olup olmadığını bilmiyorum henüz doktora gitmedim.Ama mantıken düşününce yerleşme kanaması olduysa dış gebelik yoktur diye düşünüyorum.

insallah yoktur peki yerlesme kanamasi nezaman oluyor ,benim ikinci gebeligim olmasina ragmen bilmiyorum ama kizimda kanamalar gecirmistim biraz buyuktu sanirim simdikikinki kadar kucuk olmadigini hatirliyorum offf keske ozamanda kkyi bilseydim yaaa cok seyler kacirdigimi anliyorum simdi

gunaydin kizlar nerelerdesiniz neler yapiyorsunuz herkes dinlenmede herhalde saaatlerinizi ileri almayi unutmayin

Tünaydın kimse yok mu??? Ben dün nihayet bebişimin kalp atışlarını gördüm çok mutluyum 8+6 olduğumu düşünüyordum ama 8+3 müşüm:)

canımm gittim gittim kalp atışlarını gördümm pıt pıt pıt harika bı duyguydu ya sen nasılsın bu arada

Ben iyiyim kızlar kesemizi de gördük sonunda kaydirigubbakcemile3

oleeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :sm_cool::lepi:

canlarımmm ne kadar sevindiğimi anlatamam Şeniz allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin :Saruboceq:

yarın da ben gidicem...çok heyecanlıyım ama içime çok güzel şeyler doğuyo

merhaba kızlar cuma günü doktordaydım çok heyacanla o günü bekliyordum kanama geçirmiştim ve 15 gün hiç evden çıkmadan ıstırahat etmek zorundaydım bbeğimi gördüm bir kiraz kadar 1 buçuk cm inanılır gibi değil kalbini gördüm atışını dinledim şimdi resmine bakıyorum <inanılmaz bir şeyy bbeşim 8 hafta 3 günlük:)

yasaklar yine geçerli 3 hafta sonra kontrolum var çıkışta anneme gittim orda oy kullancaktım orda kaldım yazamadım sizleri özledim yarıana misafirim var yavaş yavaş bişeyler yapıorum herkese sağlıklı mutluluklu hamilelikler:))

destna canım öncelikle çok geçmiş olsun.
evet her dönem dikkat etmemiz gerekiyor heleki kanama geçirmişsen.
umarım hepimiz sağlıklı bir hamilelik geçiririz.ne güselll uzun bekleyişin ardından pıt pıtlarını da duymuşsun. süper bi şeyyyyyyy

nurhayatcım ödümü kopardın ama değdi şükür görmüşün ikinci doktor alttanmı baktıda gördü

Valla sen beni görseydin dünyam başıma yıkıldı çok moralim bozuldu.. Ama iyiki başka doktora gitmişiz evet canım dış gebelik olabilirmiş deyince direk alttan baktı.

merhaba kızlar bende bugun cok rahatsız oldumm
sabahta berıdır yatıyorum uyuyorumm
kafam yastıktan kalkmıyorr.
sabah ıse nası gıdıcem ben yaa

canım benım hadi bakalım sendende güzel haberler beklıyoruzzz....

canım benım çok sevındım Rabbım hepinizi nazarlardan saklasınn..sen yınede dıkkat et tatlım olur mu hayırlısıyla şu ilk üç ayı geçirsek demi arkadaşlarr

inci su casnım inş sabaha daha iyi olursunnn...
hamışler kendınıze ve bebişinize dikkat edinn..kendınıze iyi bakınnn....çok öptümm hepiniziii iyi geceler

günaydın kızlar
karakız, nurhayatk, mart çok sevindim canlarım allah tamamına erdirsin.
daha geçmişi okuyamadım o yüzden gelişmeleri bilmiyorum
bizde bi değişiklik yok nisanın 28ini bekliyoz kontrol için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…