2009 Kasm Anneleri

kizlar bende carsambayi bekliyorum son kontrolum icin
ama bugun tuhaf bisi oldu
pantolonlarima giremiyorum
ise gelirken giyecek pantolon bulamadim hicbirinin onu kapanmadi :KK43:
icimde bir umut dogdu tekrar..

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım| İki minik kalp atıyor ):): :nazar:
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
3|NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu :nazar:
4|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt:nazar:3.kontrol 14Nisan'da
5|Dilmuh|**| 28 Ocak| 04 Kasım|
6|BONCUK26|26|28 Ocak|04 Kasım|keseciği gördü :nazar:
7|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım|ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk:nazar:27 Mart kontrol varr
8|orbiss|29|28 ocak| 04 kasım|bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var :nazar:
9|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) :nazar: 24 Nisan 3. Kontrol
10|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| keseciği gördü 2.kontrol 27 mart :nazar:
11|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü :nazar:, 26 Mart mecburi kontrolfisfisfis
12|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
13|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
14|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü :nazar: kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
15|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım| keseciği gördü :nazar: kalp atışlarını bekliyor
16|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü :nazar:
17|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
18|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü :nazar:
19|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :) :nazar::nazar:
20|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|2 Nisanda Pıt Pıtları görecek :) :nazar:
21|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| 28 Mart'ta kalp atışlarını görecek :nazar:
22|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü:nazar:.26 mart 2. kontrol
23|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Keseciği gördü :nazar: 30 Mart 3. kontrol
24|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm :nazar:23 Mart kontrol
25|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü:nazar:
26|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü :nazar::nazar: ay sonu 2. Kontrol
27|kedi79|*| 10 şubat|17 kasım| inşallah kesemizi gördük pıt pıt için 3 nisanda gideceğiz :nazar:
28|dorukk |22| 11 şubat|18 kasım| keseciği gördü 30 martta kalp atışı :nazar:
29|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| keseciği gördü :nazar: 31 Mart 2. kontrol
30|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|kalp atışlarını gördü :nazar:
31|mehlikaMERYEM|26|13 şubat| 20 kasım|
32|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
33|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|kesemizi gördük :nazar:pıt pıtlar 4 Nisan
34|NURHAYATK |30|15 Şubat|22 Kasım|Keseciği gördü :nazar: :nazar:
35|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım|keseciği gördük.:nazar: 2,kontrol 4nisanda...
36|itek|21|15 şubat | 22 kasım
37|nilkan|28|17 şubat|24 kasım|keseciği gördük 6 nisanda pıt pıtlar inşallah:nazar:
38|incisu|25|20subat|27 kasım| bugun kesecıgı gormeye gıdıyoruzz dr aaa

|JJuLiEtt|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:
|yazgülüm|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:
|esterya|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:

hadi bakalım güncelleyelim listemizi

valla ben de öyleyim canım eteğimin fermuarı inik şu anda :roflol:
hayırlısı yaa inş. herşey yolunda gitmiştir

walla kartanesi bilmiyorum
insallah bi gelisme vardir.
sevinicem ama midem hic bulanmiyor o nedenle sevinemiyorum :KK43:
midem bulaniyor olsa gercekten umitlenecektim.
Ama Allah buyuk, o ne isterse o olacak.. :)

mide bulantısına bakma benim hiç bulanmadı dr. şanslısın bundan sonra da bulanmaz dedi illa bulancak diye bişi yokki

mide bulantısına bakma benim hiç bulanmadı dr. şanslısın bundan sonra da bulanmaz dedi illa bulancak diye bişi yokki

ay insallah canim ya..
Hakkimizda hayirlisi diyorum.
Allaha sukur agrim sizim kanamam yok..
Belkide gec gollenmistir
biraz nazlidir annesinin kuzusu
Gecen sali doktor yolk sac i gorunce umutlandim
bakalim bu carsamba belli olacak artik :)

merhaba kızlar esteryaa hiç düşünme büyük ihtimal her şey yolunda bende şişme var eteklerim çok sıkıyoo napcaz bu gidişle bilmiyorum sığamıycaz bi yere ya:) bende de hiç mide bulantısı olmadı bazı kokulara hassaiyet var oldu hiç istifra olmadı bende cuma günü doktordaydım bebişi gördük bir kiraz kadar boyu 1 buçuk cm kalbii öyle hızlı atıyoduki çok heyecanlandım doktoa baya ayrıntılı baktı vajinal ultrasonla kanamamın olduğu yer bebekle ilgili bi yerde değil kesenin çok yukarsında ama doktor yine ilaca devam dedi ilişki yasak çok hareket yasak buhafta istda kuzenin düğünü var doktor yolculuk yok dedi fazla arabayada binmiycem 3 hafta sonra kontrol hayırlısı bakalım
kartanesi sen napıyosun canım

merhaba kızlar esteryaa hiç düşünme büyük ihtimal her şey yolunda bende şişme var eteklerim çok sıkıyoo napcaz bu gidişle bilmiyorum sığamıycaz bi yere ya:) bende de hiç mide bulantısı olmadı bazı kokulara hassaiyet var oldu hiç istifra olmadı bende cuma günü doktordaydım bebişi gördük bir kiraz kadar boyu 1 buçuk cm kalbii öyle hızlı atıyoduki çok heyecanlandım doktoa baya ayrıntılı baktı vajinal ultrasonla kanamamın olduğu yer bebekle ilgili bi yerde değil kesenin çok yukarsında ama doktor yine ilaca devam dedi ilişki yasak çok hareket yasak buhafta istda kuzenin düğünü var doktor yolculuk yok dedi fazla arabayada binmiycem 3 hafta sonra kontrol hayırlısı bakalım
kartanesi sen napıyosun canım

canim cok sevindin , pit pitlari gordun ya gozun aydin olsun Allah hayirlisi ile tamamina erdirsin :)
Darisi basima , olumsuz bir durum olsa bebegim gelismese karnimda buyumezdi dimi ama kizlar :)kaydirigubbakcemile3

ewt canım darısı başına esteryaa:) güzel düşün güzel olur inş Rabbim bununla imtihan etmesin kimseyii bugün misafirim var daha ev toplamadım dandini önce sizi görüyim dedim ara sıra bakarım yine

günaydın kasim annişleri Şeniz
esteryacım dualarım seninle :Saruboceq:
insallah bebişin senledir :Saruboceq:

merhaba kızlar cuma günü doktordaydım çok heyacanla o günü bekliyordum kanama geçirmiştim ve 15 gün hiç evden çıkmadan ıstırahat etmek zorundaydım bbeğimi gördüm bir kiraz kadar 1 buçuk cm inanılır gibi değil kalbini gördüm atışını dinledim şimdi resmine bakıyorum <inanılmaz bir şeyy bbeşim 8 hafta 3 günlük:)

yasaklar yine geçerli 3 hafta sonra kontrolum var çıkışta anneme gittim orda oy kullancaktım orda kaldım yazamadım sizleri özledim yarıana misafirim var yavaş yavaş bişeyler yapıorum herkese sağlıklı mutluluklu hamilelikler:))

gözün aydın canımm.. çokk sevindimmm :emir_bebek: sakın kendini yorma tatlım...

canım benım hadi bakalım sendende güzel haberler beklıyoruzzz....

saol canımm... bu gece hiç uyuyamadım heyecandan...kalbim yerinden çıkıcak gibi :ecrin_bebek:

canim cok sevindin , pit pitlari gordun ya gozun aydin olsun Allah hayirlisi ile tamamina erdirsin :)
Darisi basima , olumsuz bir durum olsa bebegim gelismese karnimda buyumezdi dimi ama kizlar :)kaydirigubbakcemile3

yaa en başından beri hiç konduramadığımı biliyosunn... kötü bişey olsaydı bu zamana kadar kanama başlardı bence... yani vücut onu içerde tutmuyo bi aksilik olduğunda.... allahımmm nolurr büyümüş olsuunnnnn :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

günaydın kasim annişleri Şeniz
esteryacım dualarım seninle :Saruboceq:
insallah bebişin senledir :Saruboceq:

juliet hoşgeldin Şeniz nasılsın canım ??

kızlar Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmini seyreden var mı aranızda ?? insanlar ne şartlarda doğum yapıyo içim şişti seyrederken senağlama kızcağız 13 yaşında evleniyo her sene bi çocuk...erkeği bulana kadar...kötükedihüso onları görünce bazı şeyleri çok abartıyomuşuz gibi geldi...biz de biraz oluruna bırakmayı öğrenebilsek keşke....

bu arada kabızlık sorunu olan var mı ??? ben çok kötü durumdayım...2 sene önce de bu nedenden dolayı bayılmıştım ... mide bulantısını da tetikliyo ... ooofffff benneyaptımki

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım| İki minik kalp atıyor ):): :nazar:
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
3|NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu :nazar:
4|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt:nazar:3.kontrol 14Nisan'da
5|Dilmuh|**| 28 Ocak| 04 Kasım|
6|BONCUK26|26|28 Ocak|04 Kasım|keseciği gördü :nazar:
7|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım|ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk:nazar:27 Mart kontrol varr
8|orbiss|29|28 ocak| 04 kasım|bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var :nazar:
9|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) :nazar: 24 Nisan 3. Kontrol
10|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışını da bebişini de gördü :nazar:
11|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü :nazar:, 26 Mart mecburi kontrolfisfisfis
12|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
13|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
14|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü :nazar: kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
15|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım| keseciği gördü :nazar: kalp atışlarını bekliyor
16|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü :nazar:
17|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
18|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü :nazar:
19|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :) :nazar::nazar:
20|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|2 Nisanda Pıt Pıtları görecek :) :nazar:
21|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| pıt pıtları gördü :nazar:
22|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü:nazar:.26 mart 2. kontrol
23|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Keseciği gördü :nazar: 30 Mart 3. kontrol
24|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm :nazar:23 Mart kontrol
25|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü:nazar:
26|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü :nazar::nazar: ay sonu 2. Kontrol
27|kedi79|*| 10 şubat|17 kasım| inşallah kesemizi gördük pıt pıt için 3 nisanda gideceğiz :nazar:
28|dorukk |22| 11 şubat|18 kasım| keseciği gördü 30 martta kalp atışı :nazar:
29|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| keseciği gördü :nazar: 31 Mart 2. kontrol
30|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|kalp atışlarını gördü :nazar:
31|mehlikaMERYEM|26|13 şubat| 20 kasım|
32|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
33|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|kesemizi gördük :nazar:pıt pıtlar 4 Nisan
34|NURHAYATK |30|15 Şubat|22 Kasım|Keseciği gördü :nazar: :nazar:
35|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım|keseciği gördük.:nazar: 2,kontrol 4nisanda...
36|itek|21|15 şubat | 22 kasım
37|nilkan|28|17 şubat|24 kasım|keseciği gördük 6 nisanda pıt pıtlar inşallah:nazar:
38|incisu|25|20subat|27 kasım| bugun kesecıgı gormeye gıdıyoruzz dr aaa

|JJuLiEtt|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:
|yazgülüm|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:
|esterya|||| GÜZEL HABERLER BEKLİYO :Saruboceq:

julliett cim merhaba hosgeldin
nasilsin iyimsin? toparladin mi biraz?
regl oldun mu?
calismalara hemen baslayacakmisin?

saol anım toparlandım
aslına bakarsın ilk düşük yaptığım sıralar daha metanetliydim
ama yine bebeiş özlemim geri döndü
doktor hiç olmazsa 1 ay korun dedi
regli oldum zaten cok beklemedi düşükten sonra
ben baslıcam bu ay calısmalara
zaten 1,5 senede olmustu
daha 1,5 sene daha beklemek istemiyorum

juliet hoşgeldin Şeniz nasılsın canım ??

unigecim Şeniz
hepinizi ösledim ama sık sık girmiyorum buraya
buraya girdikten sonra kendimi gebelik hesaplayıcılarında buluyorum
şimdi kaç haftalık olmustum die benneyaptımki

hepinizi öptüm kızlar Şeniz kendinize ve yeğenlerime iyi bakın :asigim::1hug:

canim ya zaten sen bana o kadar cok destek oldun ki ve burdaki butun arkadaslar..
hepiniz cok sagolun..
bu arada kabizlik bende de var ama dun pek yesillik yemedim bol bol yogurt sut ve manyak derecede ceviz yiyorum :)
nerdeyse gunde 150 gr ceviz yiyorum :)
sanirim yesillik yememekten de kaynaklaniyor kabizlik.
en buyuk ilaci her gun bir elma yemekmis
ama ben hic meyve yemiyorum..

saol anım toparlandım
aslına bakarsın ilk düşük yaptığım sıralar daha metanetliydim
ama yine bebeiş özlemim geri döndü
doktor hiç olmazsa 1 ay korun dedi
regli oldum zaten cok beklemedi düşükten sonra
ben baslıcam bu ay calısmalara
zaten 1,5 senede olmustu
daha 1,5 sene daha beklemek istemiyorum

unigecim Şeniz
hepinizi ösledim ama sık sık girmiyorum buraya
buraya girdikten sonra kendimi gebelik hesaplayıcılarında buluyorum
şimdi kaç haftalık olmustum die benneyaptımki

hepinizi öptüm kızlar Şeniz kendinize ve yeğenlerime iyi bakın :asigim::1hug:

Allah gonlune gore versin julyetim insallaj en kisa zamanda senden guzel haberler aliriz.. lutfen bizi habersiz birakma

canim ya zaten sen bana o kadar cok destek oldun ki ve burdaki butun arkadaslar..
hepiniz cok sagolun..
bu arada kabizlik bende de var ama dun pek yesillik yemedim bol bol yogurt sut ve manyak derecede ceviz yiyorum :)
nerdeyse gunde 150 gr ceviz yiyorum :)
sanirim yesillik yememekten de kaynaklaniyor kabizlik.
en buyuk ilaci her gun bir elma yemekmis
ama ben hic meyve yemiyorum..

ooohhh yarasınn :)

dediğim gibi benim bu sorun vardı zaten ve ben ona göre besleniyodum ama şimdi bulantılar yüzünden ne su içebiliyorum ne de çiğ sebze vs yiyebiliyorum... :KK43:( ooff zatn faydalı hiç bişey yiyemiyorum ve çok üzülüyorum :KK43:(( neyse bugün dr a gidince anlatırım belki vardır bi çaresi....

sen sakın moralini bozma ve vücudundan bi sinyal gelmedikçe sakın bişey yaptırma... bak nurhayat da dr.a gitti keseyi görmemiş dr dış gebelik demiş...başka bi dr.a gitti o gördü keseyi... acele etme lütfen...:teselli:

ooohhh yarasınn :)

dediğim gibi benim bu sorun vardı zaten ve ben ona göre besleniyodum ama şimdi bulantılar yüzünden ne su içebiliyorum ne de çiğ sebze vs yiyebiliyorum... :KK43:( ooff zatn faydalı hiç bişey yiyemiyorum ve çok üzülüyorum :KK43:(( neyse bugün dr a gidince anlatırım belki vardır bi çaresi....

sen sakın moralini bozma ve vücudundan bi sinyal gelmedikçe sakın bişey yaptırma... bak nurhayat da dr.a gitti keseyi görmemiş dr dış gebelik demiş...başka bi dr.a gitti o gördü keseyi... acele etme lütfen...:teselli:

yok canim bisi yaptirmiycam
ben bugun sat a gore 8+5 im ama inaniyorum ki gec yumurtlama oldu ve bence su anda 6+5 im , umudumu kaybetmedim kaybetmiycem de
insan gelismeyen bi gebelikten bu kadar kilo almaz bence
karnim fena sisti ya en bol pantolunum bile zor oluyor :)

yok canim bisi yaptirmiycam
ben bugun sat a gore 8+5 im ama inaniyorum ki gec yumurtlama oldu ve bence su anda 6+5 im , umudumu kaybetmedim kaybetmiycem de
insan gelismeyen bi gebelikten bu kadar kilo almaz bence
karnim fena sisti ya en bol pantolunum bile zor oluyor :)

ayyy yerimm onuu :)))))hihoyyyt
yaa benim de karnım çok şiş...normalde hiç karnım yoktur...dün dışarı çıktık yemek falan yiyince iyice şişti çok tuhafıma gitti :roflol::roflol:

X