2009 Kasm Anneleri

Kıyamam sana ben yine atıştırıyorum arada birşey sonrasında çekiyorum ağrı olarak ama hafif şeyler seçiyorum suda miğreyi ağrıtıyor ama olsun az kaldıııı hadi sıkıyoruz dişlerikaydirigubbakcemile5Henüz bir haber yok kızlardan bende bir sürü işimi hallettim geldim Annem bir melek yazmış karazeytin yazmış kaçırdım sanırım onları..İnşallah güzel haberle gelecek cnm a.s. a.s.

ayyy nazlııı senin bücür kocaman olmuuuşşş
benim de pc açık duruyo arada bakıyorum... gelirler inş...
bend e pzt gidicem dr.a bakalım nolucak çok heyecanlıyımmm :)

ayyy nazlııı senin bücür kocaman olmuuuşşş
benim de pc açık duruyo arada bakıyorum... gelirler inş...
bend e pzt gidicem dr.a bakalım nolucak çok heyecanlıyımmm :)

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Kocaman olmuş valla yaa ama sizlerle daha çabuk geçiyor ..Geçsin canım yaaa sağlıkla geçsinde:sm_cool:

AnnemBir Melek ve unıque acccaaaayyyiiiiiip moralim bozuk canımlarııımmm senağlama doktora gittim keseyi göremedi adet tarihi 15 şubay olduğuna göre 5 haftayı geçmiş ve keseyi görmemiz lazım mutlaka göremezsek dış gebelik olma durumu var dedi. Vajinal bakmak zorundayım eğer dış gebelikse iç kanama yapar ve çok tehlikeli olur dedi. Mecburen kabul ettim. Ama yine göremedi. Hcg testi istedi. Eğer 1000 in altında çıkarsa geç döllenme olmuştur, 1000 in üstündeyse dış gebelik büyük ihtimalle dedi..Test sonucum 2314 çıktı senağlama doktoru aradım cep.i cevap vermedi..

canım dur moralını bozma inş dış gebelık fln yoktur... bakalım doktoruna ulaşmaya çalış ara süreklı tatlımmm...çok üzüldüm bıtanem ya ne dicemı bılemedım..inşş öyle değildir.
ama öyle olsa bile ne olur üzülme bıtanem hersey Allahtan.doktoru arasana tatlım bende ulaşamadımda cebınden,açmıyodu,meğer heyetteymış sonra ulaşabıldımm

canımm gittim gittim kalp atışlarını gördümm pıt pıt pıt harika bı duyguydu ya sen nasılsın bu arada

Azönce güzel bi hastaneye gittik doktor baktı keseyi gösterdi rahim içi gebelik dedi. işte kese burda 4 hf 3 günlük falan dedi.. 2 hafta sonra kalp atışlarını duyacakmışız.. için rahat etsin istiyosan pazartesi hcg testini tekrarla dedi 2 ye katlarsa herşey normaldir dedi...

ah tatlım ya nasıl sevındım,mutlu oldum bilemezsınız...Rabbım sana bin şükür.iyi yapmışsınız başka bir dr a gitmeklee.korkuttu diğer doktorda.nasıl göremedı hayret ettım.bu doktor görüyo diğeri göremıyo hayret yaa..neyse canım boşver kafanı takma.Rabbım sana ve bebişine sağlıklar versınn

nurhayatcım ödümü kopardın ama değdi şükür görmüşün ikinci doktor alttanmı baktıda gördü

karakız senin adına da sevindim canım darısı başıma artık ne zaman duydunuz atışları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…