2009 Kasm Anneleri

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım| İki minik kalp atıyor ):):
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:) 2.kontrolün zamanı belli değil
3|NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu
4|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt3.kontrol 14Nisan'da
5|Dilmuh|**| 28 Ocak| 04 Kasım|
6|BONCUK26|26|28 Ocak|04 Kasım|keseciği gördü
7|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım|ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk27 Mart kontrol varr
8|orbiss|29|28 ocak| 04 kasım|bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var
9|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) 24 Nisan 3. Kontrol
10|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| keseciği gördü 2.kontrol 27 mart
11|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü , 26 Mart mecburi kontrolfisfisfis
12|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
13|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
14|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
15|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım| keseciği gördü kalp atışlarını bekliyor
16|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü
17|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
18|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü
19|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :)
20|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|2 Nisanda Pıt Pıtları görecek :)
21|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| 28 Mart'ta kalp atışlarını görecek
22|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü.26 mart 2. kontrol
23|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Keseciği gördü 28 Mart 3. kontrol
24|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm 23 Mart kontrol
25|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü
26|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü ay sonu 2. Kontrol
27|kedi79|*| 10 şubat|17 kasım| inşallah kesemizi gördük pıt pıt için 3 nisanda gideceğiz
28|dorukk |22| 11 şubat|18 kasım| keseciği gördü 30 martta kalp atışı
29|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| keseciği gördü 31 Mart 2. kontrol
30|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|kalp atışlarını gördü
31|mehlikaMERYEM|26|13 şubat| 20 kasım|
32|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
33|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|kesemizi gördük pıt pıtlar 4 Nisan
34|NURHAYATK |30|15 Şubat|22 Kasım|Haftaya kesemizi göreceğiz
35|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım|keseciği gördük. 2,kontrol 4nisanda...
36|itek|21|15 şubat | 22 kasım
37|nilkan|28|17 şubat|24 kasım|keseciği gördük 6 nisanda pıt pıtlar inşallah

|JJuLiEtt|||| FAHRİ KASIM ANNESİyerimseniben:enbuyukkk:
|yazgülüm|||| FAHRİ KASIM ANNESİyerimseniben:enbuyukkk:
|esterya|||| FAHRİ KASIM ANNESİyerimseniben:enbuyukkk:

.

ya kızlar aslında ben doktorum dan pek memnun değilim ama o hasteneye gitmek istiyorum şimdi doktora ayıp olacak diye doktoruda değiştiremiyorum.çünki başka bir doktora giderken kesin karşılaşırım biliyorum hemşiresiyle falan.ama bu doktorla aynı frekansı yakalayamadım bi türlü yani aslında kadının yaptığı birşey yok ama içim ısınmadı bi türlü.bide böyle çok ilgili değil gibi geliyor bana yani bişey sormak için aramaya kalkarken kırk kere düşünüyorum samimi gelmiyor bana bi türlü oysa şu aşamada dr ile en içli dışlı olup takılanı güvenle sorabilmemiz gereken hassas bir dönem diye düşünüyorum yanılıyormuyum..................bi akıl verirmisiniz lütfen.........................

kartanesi canım nabersin.

iyidir canım yaa sen nassınn iyisin? kaydirigubbakcemile2
ya bu ne milletin canı turşu murşu çekiyooo
ben de hiç öle aşırı istekler falan yok
bi tek dün canım lahmacun istedi akşam gittik yedik
dr. da bugün kırmızı et yasak dedi dışarda -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
benim canım sürekli çikolata istiyo ama onu eskiden de istiyodu zaten:jeyyar:

canım sanırım kalp atışları için 5 hafta erken oluyo ben yarın gideceğim kısmetse 7+2 olacağım.

iyi pişmemiş ve güvenilir olmayan yerden yeme bide dışarda salata yeme çiğ sebzelerin iyi yıkanması gerekiyor hatta ben evde sirkeli suda bekletiyorum bir süre

canım bencede pişmemiş ve güvenilir olmayan yerlerden yememek lazım

canım memnun diilsen direk bırak ya ne görürse görsün senin rahat olman gerek bu dönemde

mevzey 5 haftada kese bile küçücük oluyo kalp atışı duyamassın heralde biz 5+5 de bebiş falan yoktu ortalıkta erken bence

iyi pişmemiş ve güvenilir olmayan yerden yeme bide dışarda salata yeme çiğ sebzelerin iyi yıkanması gerekiyor hatta ben evde sirkeli suda bekletiyorum bir süre

evet toksotplazma riski bendede var.doktor cam fanusdamı büyüdün diye dalga geçmişti.

güvenilir yerlerde yenilecek ette sakınca olduğunu düşünmüyorum ama ben sirkette tabildot yemek yemiyorum artık.mümkün olduüu kadar evden getiriyorum. eger getiremezsen tavuk sis yada et sis yiyorum.lahmacun kıymalı karısım olduğu için pek önermiyorlar. beklemiş olma riski fazla olduğu için.o yüzden parca et yemeye dikkat edelim derim ben.yemeklerden bahsedince karnım acıktı.:icecream:

şirkette çıkan yemekleri de mi yemicem dedi iyi pişmiştir onlar sorun olmaz dedi dr.
mecbur yiyorum yani allah korusun artık naapalım

canım valla benim canım neler istiyo bir bilsen öyle zor şeyler değil ama yapıldıktan sonra canım yemek istemiyo:roflol: dun annemden bişi istedim kadıncağız yapmış allah razı olsun sonra işten cıkmadan önce aklıma başka bişey daha geldi onuda yapmış hazırlamıştı eve gittiğimde ama ben ikinci istediğim şeyi yedim diğerini ya anne artık bunu canım istemiyo yemesem olurmu dedim eşim o an koptu :roflol: günlerdir bir isteğim var henüz çıkmadığı için bulamıyoruz eşim demezmi ya bunu istedin yemedin niye bulamadığımız şeyi hala unutmadın ısrarla istiyorsun karıcım:roflol:aşerme sanırsam böle bişi.

mevzeycim canım bende tam 5+5 ken gittim dr.a kese vardı sadece bebek falan yoktu sanırım erken olur.kese 10mm olmuştu ozaman.bide dr.20 mm kadar görünmeye bilir normal dedi....

valla bu bulamadığınız şeyi ben normalde çok severim ama şimdi aklıma bile gelmiyoo
öle aşerme falan yok bende yaa senağlama
anca pasta çikolata falan istiyo canım oğlummu olcek ne :ecrin_bebek:

canım bence değiştir dr nu sen onunla 9 ay boyunca haşır neşir olacaksın istediğin her an arayıp sormak istediğini sorabileceksin cepten ulaşabileceksin ne bilim yani sıcak davranmıyorsa ilgili değilse sende rahat olamayacaksın aklına gelen soruları soramayacaksın boşver değiştir sen o dr u bişey derse gelir döverim ben onuklava:

benmde karnım acıktı canım böle yemeklerden konuşunca cokacimcoook

arkadaşlar toksoplazma ile ilgili doktorun tavsiyeleri testten sonramı oluyor.benim dr bana hiçbirşey demedi daha.ben kendi kendime önlem alıyorum işte kemdi çapımda dikkat ediyorum.bide anne daha önce geçirmişsemi bi risk taşımıyor artık.biraz açarmısınız konuyu.......

tşk ederim canımmm Şeniz

tşk ederim canımm :1hug: evt seneye bebiş kucağımda kutlıycam allahım ne büyük mutlulukkk .... !

canım tadını çıkar ... inş başlamaz bulantıların... kasıklarda ağrı başlarda hepimizde oldu..zamanla azalıyo merak etme...

ooofff ben de pzt gidicem dr.a.. heyecandan uyuyamıyorum , sabah bi kalktım dudağım uçuklamış... şu kalp atışını bi duysam öye rahatlıycam ki... benim kociş sevincinden herkese söylemeye başladı...güya 3 aylık olana kadar aileler dışında kimseye söylemicektik...kötü bişey olursa diye ödüm kopuyo ...ben de pzt 7+1 olucam ..inş duyarız pıt pıtları :Saruboceq:

canım su içebildiğin kadar iç... ben günde bir bardak ancak içebiliyorum çok üzülüyorum...senağlama mideni bulandırmaması için yudum yudum için diyo dr.lar...

Sende de yanma varmı?? bende otururken idrar yolumda yanma hissi oluşuyo. Bundan mı acaba diyorum?

nurhayatım sen dr a gidince mutlaka söyle bunu... nolur nolmaz .......

oofff o da karnını acıktırıyo insanın... ben de çiğniyorum iyi geliyo diye sonra midem kazınmaya başlıyo... ve bulantı daha çok artıyo ....

Hadi şimdi koçişi bakkala gönder canım sakız istedi diye.. Valla ben geçen akşam yaptım bu saatlerde kaydirigubbakcemile3

yaa benim canım da çok fena y. e. istiyo.... dün gece yattım gözümün önüne geldi gene... düşünürken uyuya kalmışım... ne zaman çıkıcak bu yaaa cokacimcoook

canımm hayırlı haberlerini bekliyoruz....:Saruboceq:

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım| İki minik kalp atıyor ):):
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:) 2.kontrolün zamanı belli değil
3|NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu
4|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt3.kontrol 14Nisan'da
5|Dilmuh|**| 28 Ocak| 04 Kasım|
6|BONCUK26|26|28 Ocak|04 Kasım|keseciği gördü
7|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım|ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk27 Mart kontrol varr
8|orbiss|29|28 ocak| 04 kasım|bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var
9|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) 24 Nisan 3. Kontrol
10|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| keseciği gördü 2.kontrol 27 mart
11|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü , 26 Mart mecburi kontrolfisfisfis
12|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
13|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
14|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
15|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım| keseciği gördü kalp atışlarını bekliyor
16|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü
17|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
18|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü
19|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :)
20|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|2 Nisanda Pıt Pıtları görecek :)
21|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| 28 Mart'ta kalp atışlarını görecek
22|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü.26 mart 2. kontrol
23|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Keseciği gördü 30 Mart 3. kontrol
24|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm 23 Mart kontrol
25|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü
26|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü ay sonu 2. Kontrol
27|kedi79|*| 10 şubat|17 kasım| inşallah kesemizi gördük pıt pıt için 3 nisanda gideceğiz
28|dorukk |22| 11 şubat|18 kasım| keseciği gördü 30 martta kalp atışı
29|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| keseciği gördü 31 Mart 2. kontrol
30|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|kalp atışlarını gördü
31|mehlikaMERYEM|26|13 şubat| 20 kasım|
32|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
33|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|kesemizi gördük pıt pıtlar 4 Nisan
34|NURHAYATK |30|15 Şubat|22 Kasım|Haftaya kesemizi göreceğiz
35|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım|keseciği gördük. 2,kontrol 4nisanda...
36|itek|21|15 şubat | 22 kasım
37|nilkan|28|17 şubat|24 kasım|keseciği gördük 6 nisanda pıt pıtlar inşallah

|JJuLiEtt|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:
|yazgülüm|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:
|esterya|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:

bu msj kaç sayfa çıkıcak çok merak ediyorum :roflol:

bu arada muhsin yazıcıoğlu ve diğer kazazedelerin ailesine allah sabır versin...

kartanesi sanırım bencede senin oğlun olacak.normalde ben çikolata pasta v.s her türlü tatlıya bayılırdım.ama şimdi aklımın ucundan bile geçmiyor .ağae şu tatlı ekşi teorisi doğruysa oğlun olabilir cicim..........

evet canım testlerde belli oluyo işte geçirip geçirmediğin benim dr.um testten sonra söyledi daha önce geçirmemişsin risk var dedi. ama ben daha önce netten okumuştum anne geçirmiş olsa bile bebeğe yine de zararlı diye
yani her halükarda dikkat etmek gerek

unique cim günaydın hoşgeldin bu arad doğum günün kutlu olsun allah sevdiklerinle bebişinle sağlıklı uzunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn bir ömür nasip etsin.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…