2009 Kasm Anneleri

günaydın kknın güzel anneleri nasılsınız bakalım. bir liste yapmışsınız.ben pek uğrayamıyorum bu aralar işlerim çok yoğunda. benide listeye eklermisiniz. sat 10 şubat doğum 17 kasım inşallah kesemizi gördük pıt pıt için 3 nisanda gideceğiz.

Gunaydin beratefem

bende cok uzgunum
Nedense Turkiyedeki namuslu durust duzgun insanlar fazla yasamiyorlar..

evet arkadaşlar ya bende üzüldüm gerçekten ayrıca hala bulunamamış olmaları da bana çok garip geliyor.ve bulunduklarında da çok iyi bir manzara ile karşılaşılmayacağı kesin artık bu kadar saatden sonra.allah yardımcıları olsun.
yaaaa bu arada turşucu arkadaşlar ya şu işi nasıl beceriyorsunuz ben kocişime kıyıpda o saat de biryerlere gönderemiyorum valla dün evde minik biber turşuları vardı acı ki acı hayatta yiyemem kocişimi göndermeyeyim diye onu yemek zorunda kaldım yandım vallahi yaaa....CADIARZU:roflol::dilcikar:

evet arkadaşlar ya bende üzüldüm gerçekten ayrıca hala bulunamamış olmaları da bana çok garip geliyor.ve bulunduklarında da çok iyi bir manzara ile karşılaşılmayacağı kesin artık bu kadar saatden sonra.allah yardımcıları olsun.
yaaaa bu arada turşucu arkadaşlar ya şu işi nasıl beceriyorsunuz ben kocişime kıyıpda o saat de biryerlere gönderemiyorum valla dün evde minik biber turşuları vardı acı ki acı hayatta yiyemem kocişimi göndermeyeyim diye onu yemek zorunda kaldım yandım vallahi yaaa....CADIARZU:roflol::dilcikar:

aaaaaaaa deliiiiiiii niye göndermiyorusn bir daha mı gececek bu fırsat eline.. bak bende soylemesi azıcık tecrube konuşuyor. efemde hiçö bir şey istememişti canım . koöiş hep soyler benim hanım hiç bir şey istemedi hiç beni yormadı felan diye .. oylemiii dedim yandın ülen 2. bebekde dedim . haha acı biber gibi ben onu yakıyom şuan sositososito
boş ver keyfini cıkar. hemde yazık ya cocuk içerde kabrulmuştur acıdan :roflol:

kızlar ben de k.ören de oturuyorum ama bir ayağım dikmen de ilker de
karakız hangi dr. gidiyosun ? ben güven hastanesine gidiyorum doktor Ercüment Cengiz çok şeker bir adam ama doğum çok pahalı normal doğum 4.100 sezaryan 3,800 civarı dediler artık doğum zamanı büyük doğuma falan mı gitsem diorum dr. a da ay kusura kalma çok sncılandım yetişemedik sana derim.sositososito

ebisce ben istanbulda oturuyorum ve kartal umuta gidiyorum çokta memnunum

selam güzel hamişler :)))ayy bu lafı kullanmayalı baya olmuş,özlemişim pek hoşuma gitti.ne kadar güzel heyecanlar bunlar.ben 2008 kasım annesiyimde o yüzden bilmiş bilmiş konuşuyorum,kıdemliyim yani hehehehehe :)))) kalp atışlarını duymak,sonra hareketlerini görmek.mesela benimki 3,5 aylık filan ahmileydim sanırım,hem kollar hem bacaklar hareket halinde olan minnacık bişeydi.Rabbim ne heyecandı o,güleyimmi ağlayımmı bilememiştim,hepsini bir arada yapmıştım :)))

turşucular bende sizdendim.bardak bardak turşu suyu içesim gelirdi.sanki içim yanıyodu.zor tutuyordum kendimi bebeğe zararlı diye.ama bazende tutamazdım napiim :eek: hamişlik böyle bişey işte.çok güzel bişey.olağanüstü.kelimelerle anlatamıyorumki,yaşayan çok iyi biliyor ama :))

Allah herkese hayırlı ve sağlıklı hamilelikler,doğumlar ve bebişler versin inşallah :Saruboceq:

turşucular benim kızım var haberiniz olsun yerimseniben

canım allah bağışlasın allah bebişinle ailen sağlık uzun ömürler nasip etsin ben heyecandan ölüyorum yarın kalp atışları için gideceğiz.bu arada ben de turşucuyum hemde nasıl ama beni görenler senin oğlun olacak diyorlar.hayırlısı olsun kız erkek önemli değil.

GÜNAYDINNNNNNNNNNNNNN....

ya muhsin yazaıoğluna çok üzüldüm ve hala bulunamadı çok yazık çok......... ya tabiki sadece muhsin beye değil yanındaki 5 kişi içinde çok üzüldüm Allah yardımcıları olsun

günaydın berat bende çok üzülüyorum ya adamcağızları bulamadılar allah yardımcıları olsun.

kız boncux hamilesin sen unuttunmu nazını yapacaksınnnn:roflol: kocacımmmmm canım turşuuuu istiyo diyecen gerçi bende kıyamıyorum ama nappim tutuyo arada krizim garibim kalkıyo gidiyo :roflol:

karakız turşucuların kızı olur derler genelde kim diyo olan diye yahuuuuuuuuuukaydirigubbakcemile2hihoyyytkaydirigubbakcemile3

bak nedermişler ye tatlıyı doğur atlıyı bazıları hakkıda diyor tabi...
ye ekşiyi doğur ayşeyi...........kuzum bu böyle

valla ben bu duruma biraz takıldığım için canım turşu isteyince bi memnun oluyorum anlatamam..tabi yine de önce sağlıklı sıhhatli olsun da allahın izni ile .......

sgumuscum küsmüyüz bi selam bile vermeden çıkıyorsun arkadaşım yaaaaaaaaa.kaydirigubbakcemile valla kızarım bak..........:eek:klava:

günaydın kızlaar
gene sayfalar almış başını gitmiş daha geçmişi okuyamadım
drumu aradım tahlillerle ilgili, herşey normalmiş
ama toxoplasmic sendrom geçirmediğim için dışarda kırmızı et yemek yasak dedi
kebaplar lahmacunlar yasak mı yani yaaa

günaydın arkadaslarr bende yeni katıldım aranıza (tüp bebekten transfer)

sat:28 ocak, tahmini doğum 4 kasım, yas 29,bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var:nazar::emir_bebek:
benide listeye eklermiiniz

sgumuscum küsmüyüz bi selam bile vermeden çıkıyorsun arkadaşım yaaaaaaaaa.kaydirigubbakcemile valla kızarım bak..........:eek:klava:

yok güzelim işteyim ya arada okuyorum yazayım derken bişey çıkıyo olurmu öyle şey bu :1hug: bu arada nazını yap hamileliğinin keyfini çıkar sonra çok ararız bu günleri bab olucaklar olacak okadar gerçi yazık benim eşim gözümün içine bakıyor :nazar: bide sürekli yavaş otur yavaş kalk ani hareket yapma valla bilmiyorum göbiş çıkınca nolucak

merhaba kızlar heyecan tavan yaptı artık yavaş yavaş hazırlnaıp çıkmam lazım doktorla randevum 12 dee
inş kalbinin atışları duyarım dua edin kızlar öpüyorum kendinize iyi bakın bol su için meyve yemeyide unutmayın güzel hamişler:)

olur cnm valla bu kadın normalde bizim ikizlere bakıyor ama çok iyi evide temizliyormuş kayınvalidem söyledi bakalım ilk kez gelecek ama nerden baksan 2 ay var daha..ama annemin dikkatini çekmişl güzel yapıyor demişti o yüzden bende hiç düşünmeden gelsin dedim.

ben de ne zamandır düşünüuom da tanıdık kimse yok güvenemiyodum yani sen memnun kalırsan ben de alıyımm

Canım bende o hastaneye gidiyorum. tedavi için gittiğimde nilgün hanıma gidiyordumprof. şimdide yüksel hanıma gidiyorum senin doktorun kim? memnunmusun

ben aylin hanıma gidiyorum canım memnunum çok tatlı bi bayan bi tanıdık tavsiye etti diğer dr.ları hiç araştırmadım

karakız turşucuların kızı olur derler genelde kim diyo olan diye yahuuuuuuuuuukaydirigubbakcemile2hihoyyytkaydirigubbakcemile3

bak nedermişler ye tatlıyı doğur atlıyı bazıları hakkıda diyor tabi...
ye ekşiyi doğur ayşeyi...........kuzum bu böyle

kıs boncux ne yalan söylim içimdeki ses kızım olacağını söylüyor belkide bekarlığımdan beri bir kızım olmasını çok istediğimdendir.amma allah herşeyden önce sağlıklı evlatlar versin en önemlisi bu değilmi.

günaydın arkadaslarr bende yeni katıldım aranıza (tüp bebekten transfer)

sat:28 ocak, tahmini doğum 4 kasım, yas 29,bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var:nazar::emir_bebek:
benide listeye eklermiiniz

hayırlı olsun canım hoşgeldin aramıza.

merhaba kızlar heyecan tavan yaptı artık yavaş yavaş hazırlnaıp çıkmam lazım doktorla randevum 12 dee
inş kalbinin atışları duyarım dua edin kızlar öpüyorum kendinize iyi bakın bol su için meyve yemeyide unutmayın güzel hamişler:)

hadi bekliyoruz canım güzel haberini bende yarın gideceğim.

Slm kıslar nasılsınız bakalım turşu muhabbeti aldı gidiyo benimde mısır ekmeği vede kelem dolması istedi karadenizliyim diyemi yöresel şeyler istiyor anlamadım Ha birde bu alttan muayneye hakkında bişiler yazmışınız dok sordu bakalımmı diye karından göremeyince bende bakalımm dedim yanlışmı yaptım kafam takıldı valla beni haftaya gene çağırıyor 5 haflaık olucak o zaman kalpatışı için erkenmi olur görünmezse sona gene karnım biraz var benim ondanmı görünmüyor acaba?????he bana bir cvp verin hacılar

günaydın kızlaar
gene sayfalar almış başını gitmiş daha geçmişi okuyamadım
drumu aradım tahlillerle ilgili, herşey normalmiş
ama toxoplasmic sendrom geçirmediğim için dışarda kırmızı et yemek yasak dedi
kebaplar lahmacunlar yasak mı yani yaaa

iyi pişmemiş ve güvenilir olmayan yerden yeme bide dışarda salata yeme çiğ sebzelerin iyi yıkanması gerekiyor hatta ben evde sirkeli suda bekletiyorum bir süre

güzel haberlerini bekliyoruz :Saruboceq:

X