2009 Kasm Anneleri

kartanesi sanırım bencede senin oğlun olacak.normalde ben çikolata pasta v.s her türlü tatlıya bayılırdım.ama şimdi aklımın ucundan bile geçmiyor .ağae şu tatlı ekşi teorisi doğruysa oğlun olabilir cicim..........

ayy hayırlısı olsun canım ama eşimle her konuşmamızda erkekmiş gibi bahsediyoruz ama hiç düşünmeden yani
daha dün de askere nereye gitcek falan diye bişi konuştuk ay çok komikti sonra da ne askeri bakalım oğlan mı olacak diyip güldük sositososito
annem de bana hamileyken çok ekşi yemiş baalım teori doğru çıkacak mı
eşim de oğlan olsa daha çok sevinecek gibi kaydirigubbakcemile

bende cok merak ediyorum bu teori doğru çıkacakmı diye ye tatlıyı doğur atlıyı ye ekşiyi doğur ayşeyi.
bende normalde tatlıyı çok severdim ama hamilelikten beri ekşi istiyo hep canım

teori doğru çıkarsa topicte kız patlaması yaşanacak benim oğlan yaşadı bissürü güzel kız var etrafta hihoyyyt

günaydın nazlıı

günaydınnn nazlııı hoşgeldin ay bu negüzel resim böyle

a.s.a.s.a.s.Az önce oğluşumu yolladım okula sizlerden nasıl haberler var iyimisiniz diye hemencik geldim:asigim:

unique İyiki doğdun canımmm bebişinle sevdiklerinle nice nice mutlu yıllara

dogum_gunu_03.gif

bende cok merak ediyorum bu teori doğru çıkacakmı diye ye tatlıyı doğur atlıyı ye ekşiyi doğur ayşeyi.
bende normalde tatlıyı çok severdim ama hamilelikten beri ekşi istiyo hep canım

yaa benim herşeyim tamamen değişti çok enteresan....
deli gibi çikolata yerdim... kahvaltıda reçel yemeden kalkan insanlara hayretle bakardım...sanki her daim kafamın üstünde bi düşünce bulutu vardı ve içinde tatlılar doluydu... şimdi tv de görmeye bile tahammül edemiyorummm...

çikolata, vanilya, karamel kokulu parfümleri kremleri severdim...şimdi onlara bile tahammül edemiyorum...sabun kokulu çiçek kokulu şeeyler hoşuma gidiyo...

resmen zevkleri resetlenmiş bi insan haline geldim :)))

yaaaaaaa inşallah doğru çıksınnnnnnnn nooooooolurrrrrrrrrrrrrrrrr:Saruboceq::emir_bebek:kaydirigubbakcemile2hihoyyytkaydirigubbakcemile3delikafadulden

cokacimcoook Ekşi tuzlu yiyorumm tatlıdan uzak duruyorum hımm ye ekşiyi bul ayşeyi doğru olursa kız olursa oyyyyyyyy oyyyyyy hala çıkmadııı şu hala çıkmadı manav bilew kıyamıyor kızım diyor gelecek birkaç güne söz diyor ne olursa olsun sana ayırıcamcokacimcoook

hihoyyyt
|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım| İki minik kalp atıyor ):): :nazar:
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
3|NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu :nazar:
4|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt:nazar:3.kontrol 14Nisan'da
5|Dilmuh|**| 28 Ocak| 04 Kasım|
6|BONCUK26|26|28 Ocak|04 Kasım|keseciği gördü :nazar:
7|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım|ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk:nazar:27 Mart kontrol varr
8|orbiss|29|28 ocak| 04 kasım|bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var :nazar:
9|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) :nazar: 24 Nisan 3. Kontrol
10|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| keseciği gördü 2.kontrol 27 mart :nazar:
11|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü :nazar:, 26 Mart mecburi kontrolfisfisfis
12|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
13|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
14|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü :nazar: kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
15|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım| keseciği gördü :nazar: kalp atışlarını bekliyor
16|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü :nazar:
17|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
18|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü :nazar:
19|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :) :nazar::nazar:
20|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|2 Nisanda Pıt Pıtları görecek :) :nazar:
21|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| 28 Mart'ta kalp atışlarını görecek :nazar:
22|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü:nazar:.26 mart 2. kontrol
23|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Keseciği gördü :nazar: 28 Mart 3. kontrol
24|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm :nazar:23 Mart kontrol
25|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü:nazar:
26|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü :nazar::nazar: ay sonu 2. Kontrol
27|kedi79|*| 10 şubat|17 kasım| inşallah kesemizi gördük pıt pıt için 3 nisanda gideceğiz :nazar:
28|dorukk |22| 11 şubat|18 kasım| keseciği gördü 30 martta kalp atışı :nazar:
29|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| keseciği gördü :nazar: 31 Mart 2. kontrol
30|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|kalp atışlarını gördü :nazar:
31|mehlikaMERYEM|26|13 şubat| 20 kasım|
32|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
33|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|kesemizi gördük :nazar:pıt pıtlar 4 Nisan
34|NURHAYATK |30|15 Şubat|22 Kasım|Haftaya kesemizi göreceğiz :nazar: :nazar:
35|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım|keseciği gördük.:nazar: 2,kontrol 4nisanda...
36|itek|21|15 şubat | 22 kasım
37|nilkan|28|17 şubat|24 kasım|keseciği gördük 6 nisanda pıt pıtlar inşallah:nazar:

|JJuLiEtt|||| FAHRİ KASIM ANNESİyerimseniben:enbuyukkk:
|yazgülüm|||| FAHRİ KASIM ANNESİyerimseniben:enbuyukkk:
|esterya|||| FAHRİ KASIM ANNESİyerimseniben:enbuyukkk:

.

Yaaaaaaaaa aşkolsun ben nıye yokum bu listedeee çok kırıldımmmm:çok üzgünüm:
benım yasım 25
sat 20subat tı
bugun kesecıgı gormeye gıdıyoruzz dr aaa

öptüm hepinizi
tahmını d.tarıhım 27 kasım dıı
kurban bayramının 1. gunune denk gelıyorrr

cokacimcoook Ekşi tuzlu yiyorumm tatlıdan uzak duruyorum hımm ye ekşiyi bul ayşeyi doğru olursa kız olursa oyyyyyyyy oyyyyyy hala çıkmadııı şu hala çıkmadı manav bilew kıyamıyor kızım diyor gelecek birkaç güne söz diyor ne olursa olsun sana ayırıcamcokacimcoook

nazlıcım senin canın ne istiyor ben anlamadım kii.................:uhm:

teori doğru çıkarsa topicte kız patlaması yaşanacak benim oğlan yaşadı bissürü güzel kız var etrafta hihoyyyt

alemsin kartanesi beşik kerpmes yaparız :roflol: gerçi bu kadar kızın içinde nası beğeneceksin kendine bir gelin bilmem :roflol:

benimde canım hep acı ekşi şeyler istiuor.. bir şey daha var istedğim ama burada soylemem siiznde aklınıza düşürmeyeyim

arkadaşlar toksoplazma ile ilgili doktorun tavsiyeleri testten sonramı oluyor.benim dr bana hiçbirşey demedi daha.ben kendi kendime önlem alıyorum işte kemdi çapımda dikkat ediyorum.bide anne daha önce geçirmişsemi bi risk taşımıyor artık.biraz açarmısınız konuyu.......

canım benim tüp bebek olduğu için tedaviden önce doktor birsürü test istemişti.ozaman belli olmustu.daha dikkatli davranmamız gerekiyor bizim.ancak risk faktörü bağısıklıgımız olsun olmasın tüm gebeler için aslında.özellikte salata yememek gerekiyor dısarıda. birde yaptırdığım testlerde rubella (kızamıkçık)gecirmediğim ortaya çıkmıstı ve aşı yaptırıp bağısıklık kazandırıldım.gebeyken rubella gecirmek çok tehlikeliymiş.tabi birde etrafınızda yiğenler gibi çok çocuk varsa bulasma riski artıyordu.asıdan sonra 4 ay gebelik yasaklanıyor.

Kızlar ben hamileliğimi öğrenmeden size de bahsetmiştim gece 11- 12 gibi canım olmadık tatlılar istiyodu acaba aşermemiydi bilmiyorum ama sanırım erkek gibi geliyo bana bide erkekse vucudundaki tüy saç çabuk uzarmış kızsa pek uzamazmış.. benim çabuk uzuyo gibi geliyo.. Bide sağ taraf sol taraf ağrıma olayı var. benim sağ tarafım çok ağrıdı hala da öyle.. sanırım erkek sağ taraf demişlerdi. Benim içinde kız erkek inan farketmiyo.. sağlıklı olması herşeyden önemli. ama insan merakta ediyo tabi :ecrin_bebek:

ayyy erkek annesine bakar mısınız...şimdiden kaynanalığa başladı oğluna gelin arıyoo :roflol::roflol:

a.s.a.s.a.s.Az önce oğluşumu yolladım okula sizlerden nasıl haberler var iyimisiniz diye hemencik geldim:asigim:

unique İyiki doğdun canımmm bebişinle sevdiklerinle nice nice mutlu yıllara

dogum_gunu_03.gif

canımm çook tşk ederim... Şeniz

yaaaaaaa inşallah doğru çıksınnnnnnnn nooooooolurrrrrrrrrrrrrrrrr:Saruboceq::emir_bebek:kaydirigubbakcemile2hihoyyytkaydirigubbakcemile3delikafadulden

yaaa ben etrafımdaki herkese sordum...ekşi mi yemişler tatlı mı diye...kesin bişey çıkmıyo... midesi bulanırken kimse tatlı yiyemiyo zaten...acaba bulantılar geçtikten sonra mı bakıcaz ne yediğimize ??fisfisfis

nazlıcım senin canın ne istiyor ben anlamadım kii.................:uhm:

Canım yaa yaz meyvası bu ama nisanda çıkıyor Allahım aklınıza girmek istemiyorum deliricem yeminle deliricem ağlarmı insan meyva için yaasenağlamasenağlamaEkşi yazın en güzel meyvası offfffffffffffffff:a015:

Kartanem aş erme canım yaa valla birşey yok aklını oynatacak gibi oluyorsun zaten ne güzel oğlumda senin gibiydim hiç ne bulursam yerdim farketmiyordu ..Şimdi tatlı yesem ki yemiyorum bayadır reflü ağrılar bulantılar işkenceye dönüşüyor diğerleri ağır geliyor ama buldum neler yiyeceğimi ona göre gidiyorum bu arada sütle aram çok şükür yine iyi bol bol içiyorum:ecrin_bebek:

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım| ıki minik kalp atıyor ):): :nazar:
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
3|NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu :nazar:
4|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt:nazar:3.kontrol 14Nisan'da
5|Dilmuh|**| 28 Ocak| 04 Kasım|
6|BONCUK26|26|28 Ocak|04 Kasım|keseciği gördü :nazar:
7|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım|ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk:nazar:27 Mart kontrol varr
8|orbiss|29|28 ocak| 04 kasım|bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var :nazar:
9|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) :nazar: 24 Nisan 3. Kontrol
10|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| keseciği gördü 2.kontrol 27 mart :nazar:
11|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü :nazar:, 26 Mart mecburi kontrolfisfisfis
12|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
13|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
14|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü :nazar: kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
15|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım| keseciği gördü :nazar: kalp atışlarını bekliyor
16|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü :nazar:
17|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
18|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü :nazar:
19|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :) :nazar::nazar:
20|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|2 Nisanda Pıt Pıtları görecek :) :nazar:
21|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| 28 Mart'ta kalp atışlarını görecek :nazar:
22|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü:nazar:.26 mart 2. kontrol
23|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Keseciği gördü :nazar: 30 Mart 3. kontrol
24|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm :nazar:23 Mart kontrol
25|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü:nazar:
26|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü :nazar::nazar: ay sonu 2. Kontrol
27|kedi79|*| 10 şubat|17 kasım| inşallah kesemizi gördük pıt pıt için 3 nisanda gideceğiz :nazar:
28|dorukk |22| 11 şubat|18 kasım| keseciği gördü 30 martta kalp atışı :nazar:
29|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| keseciği gördü :nazar: 31 Mart 2. kontrol
30|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|kalp atışlarını gördü :nazar:
31|mehlikaMERYEM|26|13 şubat| 20 kasım|
32|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
33|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|kesemizi gördük :nazar:pıt pıtlar 4 Nisan
34|NURHAYATK |30|15 Şubat|22 Kasım|Haftaya kesemizi göreceğiz :nazar: :nazar:
35|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım|keseciği gördük.:nazar: 2,kontrol 4nisanda...
36|itek|21|15 şubat | 22 kasım
37|nilkan|28|17 şubat|24 kasım|keseciği gördük 6 nisanda pıt pıtlar inşallah:nazar:
38|incisu|25|20subat|27 kasım| bugun kesecıgı gormeye gıdıyoruzz dr aaa

|JJuLiEtt|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:
|yazgülüm|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:
|esterya|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:

yok güzelim işteyim ya arada okuyorum yazayım derken bişey çıkıyo olurmu öyle şey bu :1hug: bu arada nazını yap hamileliğinin keyfini çıkar sonra çok ararız bu günleri bab olucaklar olacak okadar gerçi yazık benim eşim gözümün içine bakıyor :nazar: bide sürekli yavaş otur yavaş kalk ani hareket yapma valla bilmiyorum göbiş çıkınca nolucak

canım benimde eşim çok üstüme düşüyo sabah hapşırdım ve sağ kasığıma müthiş bir sancı girdi gayriihtiyarii bağırmış bulundum ödü koptu 15 dk karnımı ovaladı
bi de fırçaladı nie hapşırıyomuşum:eek:klava:

X