2009 Kasm Anneleri

görürsün allahın izniyle aramızda 5 gün var ben gecen hafta persembe gittim gördüm.cumarteside kalp atıslarını duyucaz inşallah...bende sana bi soru sorayım dogum cizelgesi nasıl yapılıo bana anlatırmısın

kızlar ya benim belim inanılmaz derecede ağrıyo bugün çok fenayım.bende mecburen sezeyan olacağım zaten daha evliliğimizin ilk yılında öğrendim ancak sezeryan yapabilirim belimden rahatsızım çünkü bel ağrılarım için ozamanlar beyin cerrahına gitmiştik mr falan çekilmiştim ve dr ilerde hamilelikte zorlanacağımı şiddetli bel ağrıları yaşayacağımı söylemişti tabi normal doğum yapamayacağımıda eklemişti.allah herşeyin hayırlısını nasip etsin öncelikle.

geçmiş olsun evet herşeyin hayırlısı bende kısmet olursa sezeryan istiyorum çünkü doktorum izmirde ben izmir dışındayım başka doktorlada doğum yapmak istemiyorum umarım herşey gönlümüze göre olur canım

canım sağol.bak çizelgeyı bende bilmiyordum şimdi bende eklıcemmm...canım kusura bakma yazdığını görmemişim...

evet canım öncelikle sağlıklı hamilelik geçirelim hep birlikte sonrasında sağlıcakla bebişlerimizi kucağımıza alalım

Şu saatleri iş yerinde hiç sevmiyorum çok ağırlık geliyor
Düşündüm de kasım anneleri kaç kişiyiz acaba kaçımızın kız kaçımızın erkek bebeği olucak.
yarın tahlil sonuçlarımın bir kısmını alıyorum ve 2. kontrolümüze gidiyoruz.
ınşallah pıt pıt larını duyarız yavru kuşumun
Nazlıcım;
öyle sevindim ki bu habere bilemezsin.
Yeni eve yeni bebek
ıçime doğru valla senin karabiber gibi bir kızın olucak.
Saglıkla inşallah

ay ne güzel düşünmüşsün haketen bakalım kaç erkek kaç kız olacak bu arada canım benide öyle bir uyku bastırdıki sorma gözlerim kapanıyo resmenmirmirmirmir

gerçekten ya kaç kişiyiz acaba bende merak ediyorum ya sağlıklı olsunda kız erkek farketmez hepimiz hamıle kalmayı bekledık emınım.şimdide sağlıkla kucağımıza alalım inş..
Rabbım korusun bebişlerimizi...
sgumus canım sağol yaptık çizelgeyi teşekkür ederim...

aynen öyle esnemekten helak oldum valla saat 17:30 olsada eve gitdem diye bakıyorum

rica ederim canım :teselli:

herseyın hayırlısı canım ıster normal olsun ıster sezaryan sağlıklı kucaklarımıza alalım yete insallah.bu arad hosgeldın demıssın "hosbulduk"gec oldu ammabnede dıs gebelık gecırdığımdenmıdır nedır daha once,bı problem olucak gıbı gelıyor.kasıklarımdakı ağrı ozellıkle cok kafama takıyorum galıba aslında cok sık ve cok fazla değil ama.nebılıyımneyse pozıtıf olmak lazım değilmi hiç birsey olmuycak insallah........

annembir melek merak etme sakın yarın mınık keseyı goruceksın.gerci sen bısey anlamıyosun, dr solemese ben bıseye benzetemısstım allahım okadar buyukkui kucucuk bır kese ve sonrasında kocaman bir bebiş.rabbim sana sukurler olsun.benım nettekı hesaplammama gore 24 kasım.ancak 1 hafta 10 gun once gelıo bebısler genel olarak.ona gore yapın hazırlıklarınızı....

evet canım kötü düşünce getirme kalbıne,beynıne.iyi düşün iyi olsun canım.inş Allahın izniyle sağlıkla kucağımıza alacağız bebeklerimizi arkadaşımm

slm kızlar kaynatmışsınız yine maşallah yeni anneler gelmiş bizde bir süredir giremedigimiz için tanışma fırsatı bulamadık daha .bizim diger kızlarıda henüz göremedim ben merak ettim valla..listemiz nerede yaa...berat efe kartanesi nesli juju nerde ugramıyormu ..bugün esterya ile boncukta yok sanırım ee unutugum çokı vardır malum kalabalıklaştık bende acayip halsizlik ve unutkanlık başladı hoş görün...nazlı karakız oo dediginiz acaba benim tahmin ettigim şeymi..ayy durun yaramı deşmeyin..

acaba benim tahmin ettigim şeymi..ayy durun yaramı deşmeyin..[/QUOTE]

ben çok çok merak ettim
nazlıda söylemiş karakızda amane o
çatlarım öğrenemezsem

ay ne güzel düşünmüşsün haketen bakalım kaç erkek kaç kız olacak bu arada canım benide öyle bir uyku bastırdıki sorma gözlerim kapanıyo resmenmirmirmirmir

Ben rüyamda hamıs oldugumu ve kızım oldugunu gordum
1 hafta sonra hamıs oldugumu ogrendım
ıcıme kızım olacakmıs gıbı doguyohihoyyyt

Seninle aynıyız :) benimde sat 15 şubat muhtemel doğum tarihi 22 kasım :) bakalım önce kim doğuracak :roflol:

slm arkadaşlar nasılsınız bakalım bugün hersey yolunda mı?
Herşey yolunda canım çok şükür aniden çıktığım içim hepinizden özür dilerim misafirim geldi az önce yolladım hemen bir bakayım dedim sizlere a.s.
Özel muayenesine nasıl ulaşabilirim ben şuan kskdeyiminternet al olurmu bu 9 ayı bol sohpetle paylaşarak geçirelim bir süre sonra şişip tombalak olunca evde başka ne yapacağızkaydirigubbakcemile3

nazlı aramızda 1 gün var canım benimde muhtemel doğum kasım 1 oluyor ama ikiz olduğu için erken doğum riskimde var tabii yani ekim yada kasım orası sürpriz olacak hayırlısı olsun hepimiz için

Ne kadar güzel aynı anda aynı heyecanı yaşamak..Hayırlısı olsun turser inşallah sağ salim kucaklarımıza alırız hepimizdea.s.

Yarın uygun olurum sanırım baştan sona okur güzel bir liste çıkartırım eğer yoksa ..Hayırlı haberlerini sabırsızlıkla bekleyeceğiz burada canım..Yeni eve yeni bebek hepimize hayırlısı olsun inşallah..Geldiğimden beri kız tahminleri çok inşallah canım yaa isterim tabiki bir oğluşum var Allaha emanet birde kızım olsun ama hayırlısı nasip başımın üzerinde yeri var mis kokulumun:ecrin_bebek:Karabiberrr bayıldım cinsiyeti belli olsun kız olursa karabiber diyelimkaydirigubbakcemile3Sağlıkla canım haberlerini bekliyoruz a.s.
slm kızlar kaynatmışsınız yine maşallah yeni annele

acaba benim tahmin ettigim şeymi..ayy durun yaramı deşmeyin..

ben çok çok merak ettim
nazlıda söylemiş karakızda amane o
çatlarım öğrenemezsem[/QUOTE]

Yok yok hele bi çıksın ozaman derim aklınıza girer vicdan azabı çekerim yeterince çekiyorum bu konuda hiç bu kadar olacağımı düşünmemiştim ..Konuyu değiştirelim hepinize yollarım valla çıkınca söz benden sizlerecokacimcoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…