2009 Kasm Anneleri

merhaba kızlar uzun zamandır giremedim, yeni anneler gelmiş
arada girdiğimde de geçmişi okumaktan cvp yazamadım şimdi girer girmez yazdım sonra okucam bakalım.
Listemiz vardı zaten nerelerde şu liste düzeltme yapmam lazım
çünküü cts bebişin kalp atışlarını duyduk 1 cm.miş kendisi herşey normal çok şükür

KIZLAR cin takvimine bakan oldumu benim kız gibi gözüküyo cin takvimine göre
Yok bakmadım canım sadece arkadaşlardan yorum geliyor:)Hayırlısı Allahtan bakalım kimin neyi olacak sağlıkla gelin bebişler:emir_bebek::emir_bebek:
merhaba kızlar uzun zamandır giremedim, yeni anneler gelmiş
arada girdiğimde de geçmişi okumaktan cvp yazamadım şimdi girer girmez yazdım sonra okucam bakalım.
Listemiz vardı zaten nerelerde şu liste düzeltme yapmam lazım
çünküü cts bebişin kalp atışlarını duyduk 1 cm.miş kendisi herşey normal çok şükür

Hayırlısı olsunn:ecrin_bebek: ne güzel Allah tamamını erdirsin canım :Saruboceq: listeyi düzenlersen çok sevinirim sürekli takip ederiz yeniden hoşgeldina.s.

KIZLAR cin takvimine bakan oldumu benim kız gibi gözüküyo cin takvimine göre

ben baktım mart ayında hamile kaldıysam kız, şubat ayında kaldıysam erkek. Ama kızdır diye düşünüyorum. Hem geç döllenme var sanırım bende ondan hemde rüyasını görmüştüm kız çocuğu seviyodum. :)

merhaba arkadaşlar bende 7 hafta 6 günlük hamileyim cuma günü doktora gidicem bakalım ne durumda ilk gördüğümde nokta kadar bir şeydii çin takvimi bana kız diyo ama rüyamda erkek görmüştüm hayırlısı ilk bebeğim ne olursa olsun çok seviyorum onu hepimize sağlıklımutlu hamilelikler amcamın kıızıda hamile 13 haftalık doktor cinsiyetini hemen söyledii erkekmiş

merhaba arkadaşlar bende 7 hafta 6 günlük hamileyim cuma günü doktora gidicem bakalım ne durumda ilk gördüğümde nokta kadar bir şeydii çin takvimi bana kız diyo ama rüyamda erkek görmüştüm hayırlısı ilk bebeğim ne olursa olsun çok seviyorum onu hepimize sağlıklımutlu hamilelikler amcamın kıızıda hamile 13 haftalık doktor cinsiyetini hemen söyledii erkekmiş

Hayırlısı olsun destna cım hoşgeldin sağlıkla geçirebileceğin bir hamilelik dönemi diliyorum sanada :1hug:Hayırlısı ilk bebek sağlıkla şansıyla gelsin sizlere..Hoşgeldin a.s. a.s.

senle aynıyız şeker gamyoncuiremsu bakalım önce kim doğurcak kaydirigubbakcemile5

Hayırlısı olsun destna cım hoşgeldin sağlıkla geçirebileceğin bir hamilelik dönemi diliyorum sanada :1hug:Hayırlısı ilk bebek sağlıkla şansıyla gelsin sizlere..Hoşgeldin a.s. a.s.

hoşbulduk canım benide aranıza aldığınız için teşekkür ederim.hepimiz sağlıkla mutlulukla kucaklarız inş bebeklerimizi ben 13 gün önce bi kanama yaşadım çok korktum bebek gittti diyee doktor vajinal ultrasonla baktı kese yerinde bi bozulma yok korkma dedii progestan verdi 15 gün ıstırahat verdii hep evdeyim en yakın arkadaşım kadınlar kulubü oldu iyiki varsınızz........

selam kizlar biz bugün 8hafta 1 günlük olduk.. suan hersey yolunda cok sükür.. buaralar hamislerimiz baya bi cogaldi.. su listeyi yeniden düzenlesekte göresek kac hamisimizin oldugunu..

senle aynıyız şeker gamyoncuiremsu bakalım önce kim doğurcak kaydirigubbakcemile5

ay gerçektenmii canım benim sat 29 ocak tahmini doğum tarihii 5 kasım gözüküyor bakalım nasip önce kim doğum yapıcak bebeklermiz ne olucak kaydirigubbakcemile5 çok heyecanlıyım ben

hoşbulduk canım benide aranıza aldığınız için teşekkür ederim.hepimiz sağlıkla mutlulukla kucaklarız inş bebeklerimizi ben 13 gün önce bi kanama yaşadım çok korktum bebek gittti diyee doktor vajinal ultrasonla baktı kese yerinde bi bozulma yok korkma dedii progestan verdi 15 gün ıstırahat verdii hep evdeyim en yakın arkadaşım kadınlar kulubü oldu iyiki varsınızz........
Aynen canım yaa ben bayağı oluyor buradayım ama evi taşırken bir süre ayrı kaldım nasıl özlemişim tüm arkadaşlarımı birde buraya böyle bir süprizle dönünce hemen yazmak istedim kasım annelerine ve sizleri tanıyorum ne mutlu bana iyiki geldin hoşgeldin destna a.s.Sağlıkla bundan sonra inşallah
selam kizlar biz bugün 8hafta 1 günlük olduk.. suan hersey yolunda cok sükür.. buaralar hamislerimiz baya bi cogaldi.. su listeyi yeniden düzenlesekte göresek kac hamisimizin oldugunu..
Hoşgeldin ayşe listeyi düzenleyelim çok haklısınız ama şuan sizlerle konuşmaktan birşey yapamadım hepinizi tanımak çok keyifli sanada sağlıklı bir hamilelik dönemi diliyorum a.s.
nazlıcım cizelgeye bebişim falan nasıl yazılıo yazmıssın sen beceremedım
Sitede vardı canım çizelge bölümü en baştakini değil altlara doğru olanını yapmıştım hemen bakıp sana linki atarım şimdi

X