2009 Kasm Anneleri

kıs benimde canım kokusunu duyunca istedi ama ben pek sevmem kahve içmesini bende kaşığın ucu ile toz halinden attım ağzıma

Ayyy canım benimm :) ben içtim :) çokta hassas olmamak lazım.. içtim valla.. 1 tane kahveden ne çıkar yahu.. dimi ama..

Sigaraaa sakın sakın içmeyin kızlar yaaaa Lütfen öyle yada böyle cidden rahatsızlıklar olabiliyor en basiti bebeğin direnci düşük oluyor ve habire hastalanıyor.Bunları yaşamayın olurmu ve elinizi vicdanınıza götürün orda minik bir kalp atıyor ve size diyorki "annecim sigara içme!"

Günaydınn kızlar hepinizin güzel yüreklerine çok teşekkür ederim:1hug:Çok duygusal oluyor inan canım en çok onun için istemiştim bebeği ama ben daha meraklıymışım.Aynı tepkileri veriyorlar ağlıyor karnımı seviyor öpüyor mecbur erkenden söyledik bizde ama doktordan sonra tabiki mecbur kalıyor insan midemde reflü olupta kıvranınca birşey yiyemeyince anlıyor herşeyide biliyorlar maşallahkaydirigubbakcemile3İnşallah canım inşallah Rabbim sağlıkla kucğımıza almayıda nasip eder inşallah..
İlkinde cidden birşey bilmiyormuşum şimdi sanki ilk gibi heyecanlı ve evhamlıyım tuhaf değilmi t :emir_bebek:
Kahve arada içtim ben ama şuan içmiyorum.Aklım başka yerlerde olsada yesem diye ama hala çıkmadıcokacimcoooksenağlama

nazlıı o canının çektiği şeyi ben hemencecik anladım ahhhhh ahhhhh bende ne zamandır istiyorum ne zaman çıkacak ya bu valla geceleri rüyalarımda görüyorum artık.:çok üzgünüm:

Ayyy canım benimm :) ben içtim :) çokta hassas olmamak lazım.. içtim valla.. 1 tane kahveden ne çıkar yahu.. dimi ama..

afiyet olsun canım.zaten günde birden fazla içmek sakıncalı sanırım birtaneden bişi olmaz

nazlıı o canının çektiği şeyi ben hemencecik anladım ahhhhh ahhhhh bende ne zamandır istiyorum ne zaman çıkacak ya bu valla geceleri rüyalarımda görüyorum artık.:çok üzgünüm:

afiyet olsun canım.zaten günde birden fazla içmek sakıncalı sanırım birtaneden bişi olmaz

Ciddimisin canım yaaasenağlama İzmirdeyim ben ve 2 haftaya çıkar diyorlar inan nasıl bekliyorum hiç böyle birşey yaşamadım eğer önceden gelirse buraya neredesin bilmiyorum ama hemen yollarım canım sanada karşılıklı bilgisayar başında yerizkaydirigubbakcemile3Rüyalardan gerçeğe dönüşmesi umuduylaa hemde bir an önce cokacimcoook

Ciddimisin canım yaaasenağlama İzmirdeyim ben ve 2 haftaya çıkar diyorlar inan nasıl bekliyorum hiç böyle birşey yaşamadım eğer önceden gelirse buraya neredesin bilmiyorum ama hemen yollarım canım sanada karşılıklı bilgisayar başında yerizkaydirigubbakcemile3Rüyalardan gerçeğe dönüşmesi umuduylaa hemde bir an önce cokacimcoook

canım ben istanbuldayım aramadığımız sormadığımız yer kalmadı uykuya dalmakta bile güçlük çekiyorum sırf bunun yüzünden demek aşermek gerçekten böyle bir şey oluyo.Ya gözlerimi kapattığım an karsımda bir tabağın içinde öyle duruyolar inan uyumak gözlerimi kapatmak istemiyorum.kafamçokkarıştı ilk buraya gelirse bende sana alırım canım.a.s.

canım ben istanbuldayım aramadığımız sormadığımız yer kalmadı uykuya dalmakta bile güçlük çekiyorum sırf bunun yüzünden demek aşermek gerçekten böyle bir şey oluyo.Ya gözlerimi kapattığım an karsımda bir tabağın içinde öyle duruyolar inan uyumak gözlerimi kapatmak istemiyorum.kafamçokkarıştı ilk buraya gelirse bende sana alırım canım.a.s.

Tamam anlaştık:1hug:a.s. hangimiz önce bulursa hemen yollar inan bu bile içime su serpti inanamazsın aynı hayallerimi süslüyor azıcık daha sabır diyorum hep öyle geçiyor günler sabırla ama bir okadar sabırsızlıkla neyse sağlık olsun az kaldı deyip konuyu dağıtalım yoksa ikimizde takılırız yinecokacimcoook

Kaç kişiyiz şuan ben hesaplamalarla kasım çıkıyor 2si ama birkaç gün sapmalarla ekim sonu kasım başı olabilir bende net olan yere yazdım kasıma doğru yapmışım değilmi?

sigara içmiyorum ama gel bide bana sor :KK43: çooook istiyorum zor tutuyorum kendimi.. sen içiyomusun doktora sordunmu?

ben maalesef 2-3 tane içiyorum dayanamıyorum doktorum kesinlikle içmiceksin dedi ama kime sorsam doktorları 5 taneye kadar izin veriyormus.cok kötü bişey yaaa istemiyorum ama acayip canım cekıo

maşşalahh çok kişiyiz kasımda nazlıcım.bende heralde kasım 21 civarı eğer yanlış hatırlamıyosam.allah sağlıklı hamileiik geçirmeyi nasip etsin hepimize inşallah.:nazar:

benim 18 kasım ama dr sezeryan olacagı için 5-6sı gibi alırız dedi.ben gözümden rahatsızım normal doğum yapamıorum

kızlar merhaba bişey sorucam bana özellikle öğleden sonra iş yerinde acayip ağırlık basıyor gözlerimi açamıyorum sizde durum nasıl

maşşalahh çok kişiyiz kasımda nazlıcım.bende heralde kasım 21 civarı eğer yanlış hatırlamıyosam.allah sağlıklı hamileiik geçirmeyi nasip etsin hepimize inşallah.:nazar:

Aminnnnnnnnn:Saruboceq::Saruboceq: Küçükken hep karakız diye çağırırdı büyüklerimiz beni nickini görünce inan eskilere gittim hala bile amcam telefon eder karakız naber der bana:)))Hayırlısı olsun inşallah canım birlikten kuvvet doğar bizlerde birbirimizden güç alıp daha heyecanlı daha güzel geçireceğiz bu günleri..:1hug:

CZC benimde sezeryan olur canım çünkü ilki sezeryan hayırlısı ne ise o olsun..Ama nolursun içme sigara karışmıyorum yanlış anlama olurmu sadece rica ediyorum gerisini sen bilirsina.s...Bu arada gözümden rahatsızım yazmışsın çok geçmiş olsuna.s.a.s.

evet dün gorduk canım,sat 17 şubattı.görürsün inşallah meraklanma.sımdı kalp atısını duyma heycanı basladı sorma:)))evet ne gusel coğalıyoruz.allah her ısteyene en kısa zamanda versın.tesekkur ederım nazlıcım sanada hayırlı olsun.artık bı problemle karsılasmassak burda sık sık yazısırız ıyı geceler herkese.........

benımde sat 15 şubattı yaa inş yarınbende görürüm keseyi yavrucuğumun..Allahım hepimize sağlıklı hamılelıklerr inşşş..kalp atışını da duyarsın canım hayırlısıyla inşşş...

kızlar merhaba bişey sorucam bana özellikle öğleden sonra iş yerinde acayip ağırlık basıyor gözlerimi açamıyorum sizde durum nasıl

Çalışan annemiz Allah yardımcın olsun ben evdeyim canım ama hep yorgunluk hissi taşıyorum üzerimde akşamsa 11 dedimmi uyuyup kalıyorum elimde değil henüz sağlıklı bir doktorda bulamadım yakınlarda vitamin vs sadece folic plus kullanıyorum sizlerde kan testi vs yapıldımı?

Çalışan annemiz Allah yardımcın olsun ben evdeyim canım ama hep yorgunluk hissi taşıyorum üzerimde akşamsa 11 dedimmi uyuyup kalıyorum elimde değil henüz sağlıklı bir doktorda bulamadım yakınlarda vitamin vs sadece folic plus kullanıyorum sizlerde kan testi vs yapıldımı?

teşekkür ederim heralde bir kaç aya kadar ayrılırım eşim çok pimirkli çalışmamı istemiyor. ben 10 da koltukta uyukluyorum valla. ben hamilelikte önce yaptırdım kan sayımlarım iyi çıktı bende folik plus ve çinko kullanıyorum. benim doktorum izmirde istersen tavsiye edebilirim

Annem bir melek canım ben dün kan verdim 1681 e çıkmış şükür dok çağırdı karından göremedi ama vajinadan gördü 4+ 2 günlük dedi benim sat 17 şubat ama ben aşılama olduğum için aşılama tarihime göre hesaplıyor ama ben 5 haftalık diye hesaplıyodum hafataya çağırdı erkenmi acaba kalp atışı için bu arada progestan tarzı bir fitil verdi 10 günde rapor her ihtimale karşı önlem alalım dedi işim stresli olduğu için birde cinsel perhiz 10 gün biz zaten aşılamadan bir gün sona görev gereği birlikte olmuştuk daha tık yok korkudan dok yasak koydu gene eşim ahhhh çekio walla siz cinsellik konusunda ne yapıosunuz hadi görüşürüz canım Rabbim meleklerimizi korusun

canımö bı problem çıkmamasına sevındım tatlım.Rabbım sağlıklı gecmesını nasıp etsın.bende yarın gidicem bakalım ultrasonda bakıcak.doktor ne dediyse uymaya çalış canım.ben hamıle olduğumu öğrendiğimden beri eşimle cinsel ilişkiye girmıyoruz.oda korkuyor bende bişey olacak diye.bebişimiz iyi olsunda ...

teşekkür ederim heralde bir kaç aya kadar ayrılırım eşim çok pimirkli çalışmamı istemiyor. ben 10 da koltukta uyukluyorum valla. ben hamilelikte önce yaptırdım kan sayımlarım iyi çıktı bende folik plus ve çinko kullanıyorum. benim doktorum izmirde istersen tavsiye edebilirim

İnan beni çok mutlu edersin çinko vs hiç birşey sadece folic plus kullanıyorum ve kan sayımı vs hiç yapılmadı henüz bu hafta 8+2 bugün itibariyle gitmeyi düşünüyorum doktora yazarsan çok sevinirim canım çok teşekkür ederim..İşten ayrılınca inşallah evde bilgisayarın vardır ve bizlerle görüşmeye devam edebilirsin hayırlısı olsun inşallah.. a.s. a.s.

İnan beni çok mutlu edersin çinko vs hiç birşey sadece folic plus kullanıyorum ve kan sayımı vs hiç yapılmadı henüz bu hafta 8+2 bugün itibariyle gitmeyi düşünüyorum doktora yazarsan çok sevinirim canım çok teşekkür ederim..İşten ayrılınca inşallah evde bilgisayarın vardır ve bizlerle görüşmeye devam edebilirsin hayırlısı olsun inşallah.. a.s. a.s.

canım benim doktorum dilek uysal aynı zamanda yeşilyurt devlet hastanesininde doktoru ben özeline gidiyorum çok güler yüzlü bi kadın daha sen sormadan o herşeyi anlatıyor ben memnunum. bende çinko eksikliği vardı önceden gebeliktede ihtiyaç artıyomuş o yüzden kullanıyorum evde internet yok ama işten ayrılınca mutlaka alıcam yoksa çatlarım

benim 18 kasım ama dr sezeryan olacagı için 5-6sı gibi alırız dedi.ben gözümden rahatsızım normal doğum yapamıorum

canım hayırlısıyla kucağına alırsın inş.son adet tarıhın ne zamandı bende internettekı hesaplayıcılara bakınca 22 kasım çıkıyo...yarın doktora gidicemde keseyı görür müyüm çok heycanlanıyorumda... son adetımde 15 şubattı...Allahım ne çok soru sordum demı

nazlı aramızda 1 gün var canım benimde muhtemel doğum kasım 1 oluyor ama ikiz olduğu için erken doğum riskimde var tabii yani ekim yada kasım orası sürpriz olacak hayırlısı olsun hepimiz için

X