2009 Kasm Anneleri

Evet canım aynısı bendede oluyor araştırdım kan gelmediği ve aşırı olmadığı sürece hiç bir sorun yok ara ara oluyor aynısı dinleniyorum hemen
Çok fazla değilse endişelenme sakın dinlenmeye çalış birkaç saniye içinde geçiyordur şuan aynısını yaşıyorum yerimsenibenHayırlı uğurlu olsun canım sağlıklı bir hamilelik diliyorum sanadaa.s.a.s.

canım tbrk ederim.ne güsel ya çoğalıyoruz demı arkadaşlar.sağlıklı bir hamılelık gecirsin herkes.hayırlısıyla alılım kucağımıza.canımı keseyı gördünüz mü son adet tarihin ne zamandı bende 5+2 yim.persembe günü gidicem doktora ultrasondan bakıcak inş bende görürümm

evet dün gorduk canım,sat 17 şubattı.görürsün inşallah meraklanma.sımdı kalp atısını duyma heycanı basladı sorma:)))evet ne gusel coğalıyoruz.allah her ısteyene en kısa zamanda versın.tesekkur ederım nazlıcım sanada hayırlı olsun.artık bı problemle karsılasmassak burda sık sık yazısırız ıyı geceler herkese.........

Annem bir melek canım ben dün kan verdim 1681 e çıkmış şükür dok çağırdı karından göremedi ama vajinadan gördü 4+ 2 günlük dedi benim sat 17 şubat ama ben aşılama olduğum için aşılama tarihime göre hesaplıyor ama ben 5 haftalık diye hesaplıyodum hafataya çağırdı erkenmi acaba kalp atışı için bu arada progestan tarzı bir fitil verdi 10 günde rapor her ihtimale karşı önlem alalım dedi işim stresli olduğu için birde cinsel perhiz 10 gün biz zaten aşılamadan bir gün sona görev gereği birlikte olmuştuk daha tık yok korkudan dok yasak koydu gene eşim ahhhh çekio walla siz cinsellik konusunda ne yapıosunuz hadi görüşürüz canım Rabbim meleklerimizi korusun

canım sanırım aramızda 1 gün var bende bugün 6+6 oldum

kizlar herkes kocislere yemek hazirliyor sanirim :)

hayırlı olsun canım hoşgeldin aramıza allah hepimize sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmeyi nasip etsin inşallah.

hoşgeldinnn canım ay nekadar bereketli bir ay maşallah maşallahhh hepimize hayırlı olsun canım.canım o ağrılar şiddetli olmadığı sürece normal takma kafana.a.s.

günaydın arkadaşlar inş herkesin keyfi yerindeddir bende 7 hafta 6 günlük hamileyim doğum Allah izin verirse 5 kasım gibi gözüküyo 12 martta bi kanama yaşadım doktor vajinal ultrasonla baktı kese bozulmmış bebekyerinde dedi 15 gün ıstırahat verdi hap verdii cuma günü gidicem bakalım benim bu hafta kokuya karşı bi duyarlılığım oldu ama istifraya varmadı şükr sizin şikayetleriniz varmı merak ediyorum

8.haftadan gün almaya başlıcaksın yani 1 gün geçince 7+1 olucaksın öyle olunaca 8.haftadan 1 gün almış olucaksın.2 gün sonra 7+2 olucaksın öyle oluncada 8.haftadan 2 gün almış olucaksın o hafta sonunda tam 8 haftalık olup bu sefer 9. haftadan gün alacaksın.. problem çözer gibi oldu dimi :))))))))))))))

selam kızlar
kasım ayı hamişleri ohhh süper artmış valla
ınşallah saglıkla kucagımıza almayı nasip eder Allahım
Eeee kimler var kimler yok son çizelge hani nerde..

slm kızlar bende bu hafta olayını hep karıştırıyorum şimdi 6+3 oldum sanırım ama ben 7 haftalıkmı oluyorum o halde..ama p.tesi doktorda 6 haftalık dişye konuşuldu..neyse ya ben biran önce 13 haftalara falanda gelmek istiyorum..malum bu rahatsızlıkların bir kısmı bitecek..bende malum kusma olmuştu söylemiştim..dünde balım yine agrıdı sadece çorba içebildim akşam karanlıkta uyudum sonrada biraz eger zorlasam yemegi sonra lavaboya koşmak zorunda kalacaktım.. bu sabahta öyle oldum ve inanılmaz halsizlik var iyi hissetmiyorum kendimi..ahhh neslii seni daha iyi anlıyorum... kızlar çok üzülmeyin şikayetiniz yoksa..birde bulantısı olan arkadaşlar bebek aç kalır diyede korkmayın doktor birşey olamz ilk aylarda dedi canın ne istiyorsa onu ye dedi geri çıkartmaktansa..valla bende zorlamıyorum kendimi...

eee bizim diger kızlar nerde yaa?kartanesi nerelerde ugradımı p.tesi malum ben yoktum göremedim...

canım zorlama kendini hiçbirşeyi yemek için bana dr öyle söyledi hafta olayını ne yalan sölim bende karıstırıyoruma.s.

günaydın canım hoşgeldin hayırlı olsun valla benim birkaçgündür vardu şikayetlerim bugun gayet iyiyim çok hafif bulantı var o kadar.

kafamçokkarıştı valla nurhayat kıs kafam allak bullak oldu havuz meselesine dönmüş :roflol:

Hamişlerin hepsinin içine miskinlik çökmüş anlaşılan mirmirmirmir yada hepsi paso geziyolar kaydirigubbakcemile su sen nasılsın bakalım?

Yawww gelen durmuyor gidiyor bende çıkıcam şimdi heee.. Kızlar canım türk kahvesi istedi içsemmi ki???? zararlıymış ???? siz içiyomusunuz??? Gerçi sakınan göze çöp batarmış.. çokta kasmamak lazım dimi???

benim oğlumda 8,5 yaşında. ben söylemek için 3 ayı bekliycektim ama 20 gün raporluyum ve neden yattığımı anlaması için söyledim. nasıl sevindi yavrum, oturup ağladı. Rabbim her daim yüzümüzü güldürsün, sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşalah.

kıs benimde canım kokusunu duyunca istedi ama ben pek sevmem kahve içmesini bende kaşığın ucu ile toz halinden attım ağzıma

benim doktorum günde 1 tane verdi iciyorum hatta suan....hayırlısıyla kcagımıza alalım inşallah.....kızlar bende mide bulantısı falan hiçbirsey yok sadece karın agrılarım cok vardı ama masallah 2 gündür gecti.bide sigara iciyormusunuz

6+3 demek 7. haftanın içindesin demek 7 haftalık oluosun canım bende 6+2yim:CüvCüv:

Günaydınn kızlar hepinizin güzel yüreklerine çok teşekkür ederim:1hug:Çok duygusal oluyor inan canım en çok onun için istemiştim bebeği ama ben daha meraklıymışım.Aynı tepkileri veriyorlar ağlıyor karnımı seviyor öpüyor mecbur erkenden söyledik bizde ama doktordan sonra tabiki mecbur kalıyor insan midemde reflü olupta kıvranınca birşey yiyemeyince anlıyor herşeyide biliyorlar maşallahkaydirigubbakcemile3İnşallah canım inşallah Rabbim sağlıkla kucğımıza almayıda nasip eder inşallah..
İlkinde cidden birşey bilmiyormuşum şimdi sanki ilk gibi heyecanlı ve evhamlıyım tuhaf değilmi t
Kahve arada içtim ben ama şuan içmiyorum.Aklım başka yerlerde olsada yesem diye ama hala çıkmadıcokacimcoooksenağlama

sigara içmiyorum ama gel bide bana sor çooook istiyorum zor tutuyorum kendimi.. sen içiyomusun doktora sordunmu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…