2009 Haziran annişlerinin minik bebeklerii

oy oy uykusumu gelmiş esniyo demek maşallah uykucu olsun sende rahat edersin doğduktan sonra..

cicim ne uykusu ya naz yapıyo sıpa gece gündüz cin gibi ayakta hep ben netcem bilmem inşallah babasına çeker o çok uykucudurrrrr

cicim ne uykusu ya naz yapıyo sıpa gece gündüz cin gibi ayakta hep ben netcem bilmem inşallah babasına çeker o çok uykucudurrrrr

daha dur semacım beni pek rahatsız etmedi senin haftalarındayken ama şimdi durmuyo göğsümün altına sokup duruyo ayaklarını bir tekmeliyo sıçrıyorum yerimden..

yaa semocaaaannn ağlamadınmı kız bunu görünce ayyy ben daha hiç bööle görmedim görünce çok feci olurum heralde yaaa maşallah yarabbim çok tatlı resmen bebek olmuş bunlar yaaa Allahım nazardan saklasın Rabbim canımbenimm:nazar:

ah canım sende tez vakitte görürsün ihsoşuu canımm ağlamamak için zor tutuyorum kendimi gül yüzünü görünce oğlumun genelde gözlerim dolu ağzım kulaklarımda karışık bi halde oluyorummm allahım kucağımıza aldığımız günede ulaştırsın inşallahhh

kırkbir kere maşallah oğluşuna sanki dili dışardaymış gibi duruyo ama esnediğide anlaşılıyo nasılda uyuyoda esniyo allahım nasıl şeyler yaratıyo ya mükemmel bişey bu ya allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Son düzenleme:
my.php
[/URL][/IMG]
işte benim tombil ihsoşummm dudakları şişmiş ama teyzeleriii maşallah benim kuşumaaa

Didemcimmmm, cok tatli olmus oglusunn masallah ona...Nasil da uyuyrmus yesin onu teyzesi:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

X