2009 Haziran annişlerinin minik bebeklerii

2112.jpg
[/url][/IMG]
2129.jpg
[/url][/IMG]
Buda benim prensesim teyzeleri

Maşallah canım bebişine. şimdi çok daha nettir.Geçen gittiğimizde bize 4 boyutlu verememişti.Net görüntü yok demişti.ama bu defaçok net .

1130.jpg
[/url][/IMG]

bu da benim oğluşum 26+3 burda inşallah cumaya yeni fotosunu eklerizzzz

kız görünmezmi minikkuşşş yatıyoy iştee oydaaaaa maşallah yavrucuğuna annesi yeyim ben onu kızzzz yazık dimi yatıyolar öölleee bekliyolar minnoşlar

maşallah kızlar çok tatlı olmuşlar,
naren kız gamzesini yerim ben onun
Havvacım çok güzel olucak galiba kızın seninde annesi gibi, güzel gelin bulmuşum iyi :)
Çağatay kuzuda çok yakışıklı çıkmış,
Allahım kucağımızda görmeyi nasip etsin inşallah :Saruboceq:

oyyoyy anenis maşhh oğluşunaaa.. abi olmuştur artık o:))

vallahi unutmuşum eklemeyi 2 haftada ne kadar büyümüş görücez artıkınnnnnn

kız görünmezmi minikkuşşş yatıyoy iştee oydaaaaa maşallah yavrucuğuna annesi yeyim ben onu kızzzz yazık dimi yatıyolar öölleee bekliyolar minnoşlar

he valla üzülüyom bazen diyomki orda öle sıkışıyomu neee zavallım bazende diyorum ki ordan daha huzurlu yer mi varrr
maşallah canım .inşallah haftaya 4 boyutluda net görüntü verir.

canım 4d de video çekimi yapıyo dr ama bu sefer fotoda isticem sizin için bakalımm görüntü de sıkıntı yok da hareket etmiyo sıpa evde delürüyo 4d de kuzu maşallah
şemoşcum maşallahı ver bebeğinin nazar değmesin.

saol canımmm büyütüyoz işte hepimizin kuzusuna maşallahh
maşallah kızlar çok tatlı olmuşlar,
naren kız gamzesini yerim ben onun
Havvacım çok güzel olucak galiba kızın seninde annesi gibi, güzel gelin bulmuşum iyi :)
Çağatay kuzuda çok yakışıklı çıkmış,
Allahım kucağımızda görmeyi nasip etsin inşallah :Saruboceq:

cağatayın sivri çenesi ve yumruğu nettttt şimdiden box çalışıyoo babası gibi sporcu olur inşallahhh

oy oy yerim çağatayı semoş negüzel çıkmış kız annesi.allah nazardan sklasın kuzumuzu.

Vildancım sagol teyzesi onların keyifine baglı isterlerse poz veriyolar istemelerse yok.

oy oy yerim çağatayı semoş negüzel çıkmış kız annesi.allah nazardan sklasın kuzumuzu.

Vildancım sagol teyzesi onların keyifine baglı isterlerse poz veriyolar istemelerse yok.

saol havvacımmmm allah hepimizinkini esirgesinnnnn he valla keyif onların bu sefer nsaıl poz vercek bbakalımm pipiyi kesin görürüzde gerisi malummkaydirigubbakcemile3

maş semoşcummmm çağatayyyyyaaaaaaaaaaa

saol cicimmmmmm büyümüştür inşallah cuma yeni fotosunu eklerimmm

semam koccaman olmuştur bak ben sana diim bunu normal doumla zor dourursun sen iri bir bebeğe benzio :nazar:
maşallah süphanallah

yaaa öle deme doğurcam ben çatır çatır görde bakkkk o da çok tombik olmasın normal oluversin yawwwwwwwwww kızarım ona ben çok tontiş olmazzz

ne cearetlisin semoş kız maşallah, benim ödüm kopuyor, vajinal muayene bile olamadım, normal hayatta doğuramam herhalde

buda benim kızım nisa nurum annesinin gülü uyuyo elide ağzında bi inmedi zaten ağzını göremedik burda 28 haftalık canım benim

X