2009 Haziran annişlerinin minik bebeklerii

semoşş nur özlem narenn hatice ben sizin minikklerinizi yeyiimmmmm hepsine benden vee oğlişimdenn kocamannn bir MAŞALLLAAAAAAAHHHHHHHHHH
ALLAHIM KORUSUN HEPıCıĞıNı YARABBııııMMMM

naren hatice maşallah prenseslerinize.allah nazardan saklasın..

narencim kızın sana benziyor sanki..

dido sagol canım ....a.s.a.s.a.s.

ay vildannnnn maşallah ne tatlı oğluşun var çok yakışıklı maşallah allah nazarlardan saklasınnnn ben hiç zorlanmadan gayet net gördümm

gercekten cok tatlı cıkmış vildancım maşallah eli de kafasında uyuyor kuzum kıyamam ya allah nazarlardan saklasın

Narencim özlemcim ve vildancım diğer anneler maşallah bebeklerinize bayadır girmiyodum bu topiğe
bende prensesimin resmini koyayım. şubatTA gitmiştik. Cd yi bulamıyodum yeni buldum 2 - 3 tane kOpyaladım :)

havvacım ben sana diim bu kızın burnu muhtesem olcak ya ne tatlı çıkmış öle emin ol bu gittiğinde koccamannnn göreceksin prensesini maşallah ona

havvacım ben sana diim bu kızın burnu muhtesem olcak ya ne tatlı çıkmış öle emin ol bu gittiğinde koccamannnn göreceksin prensesini maşallah ona

işallah narencim büyümüştür..Gerçek resimlerinide koyarız allahın izniyle. senin tombik te maşallahallah nazardan saklasın meleklerimizi

havvacım maşallah güzel kızına ne tatlı çıkmışşş allahım nazarlardan saklasın kucağımızdaki resimlerini de görmeyi nasip etsin hepimizeee

maş zuzum kızınaaa
pek tatlıı
videodan mı kopyaladın
yoksa resim olarak varmıydııı
cde
benimkinin videosu vardaaa eğer oluosaaa bende koyarım resim olarak yapılıosaaa

semacım papatyacım saadetcim teşekkür ediyorum
sadetcim hem resmi vardı he videosu cd de resimden yaptım canım.
sende video mu var sadece

hepimizin bebegi cooookkkk tatliii...hihoyyyt
hepsini yerim bennnndelikafadulden
ama dikkat ettim kizlar internettekilerede baktim sanki hepsi birbirine benziyor...:uhm:
hepsi kardes gibi yaaaa:bbo:
benim bebisime benzeyen 10 tane bebek resmi gordum..:1shok:
demek kucagimiza almadan tam anliyamicaz ole deilmii????

NArencim masallah kizina, hepiizin ki de ...Hayirlisiyla bir dogsalar...:Saruboceq:

ay vildannnnn maşallah ne tatlı oğluşun var çok yakışıklı maşallah allah nazarlardan saklasınnnn ben hiç zorlanmadan gayet net gördümm

Sağol canım ya Allah hepimizinkini nazardan saklasın.Hepsi ayrı güzeller .İnşallah 2 ay sonra gerçek fotoğraflarınıda koyup karşılaştıracağız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…