2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar
evet gülincim hem yemek yememe hem kakasını tutma hem mızmızlık ahh bu kızın derdi hiç bitmedi 2,5 yıldır
kübracım inş. ilerlemez arko bişey yapmaz sanırım kötü olursa sana yağı falan okumuştum nette sık sık yıka altını açık bırak ama kışın da zor tabi altını yıkamak üşütür diye

sana yagımı Allah Allah ilk defa duydum
inş denemeye gerek kalmadan geçer

benimkiler sık sık kaka yaptıkları için sürekli altları pişer
inş arko bişiy yapmaz ve iiyi olurr

selam kızlar
tatilde de evdeyim ya hava çok soğuk çıkartamıyorum eceyi
kübra evet sanayağını okumuştum ama bayağı pişik olanlar için koruyucu bir tabaka gibi düşün. neyse seninkiler sık kaka yapıyorsa en iyisi altını yıkamak bayağı rahatlatır

bu havada yıkamak olmuyorda

ıslak mendille temizledikten sonra nemli bezle siliyorum

kızımla bugün dışarı çıktık
ilk defa kara çıktı çok hoşuna gitti cadının
anne kar ne güzel dimi diyor
yaşasın kar yagıyor diye diye eve girdik

şimdi akşam vakti olunca sokaklar basılmadıgı için dışarısı çok güzel gözüküyor
çocukları birisine bırakabilsem bu seferde ben oynamaya çıkacam inankiiii

selam kızlar nasılsınız,

bayan merak arko tüm pişik kremlerine bin basar, benim oğlan onun sayesinde iyileşti.

buralardada çok kar var, mert düz yolda yürümüyor illaki karlara bascak, basıp durcam işde diyor :)

evet ya bende memnun kaldım
ben normalde hametan pişik kremi kullanıyorum oda hemen geçiriyor
ama buda hemen etki etki etti

şimdi kk girince okudum
annelerin bebe bisküvisi takıntısı diye başlık atmışlar

hiç besleyici degeri olmadıgını yazmış anneler
ben iki çocugumada yediriyorum sziz yediriyormusunuz
acaba yedirmesemmi kendim evdemi yapsamm

valla derın ek gıdaya gectığınden berı yıyo.hatta gece sütün içine koymazsam kmıyamet kopuyp bebe bısk.nerde dıye.

selam kızlar..
cicibebe bende veriyorum çok takılmayın zararlı dediklerine herkes herşeye birşey söylüyor millete kalırsa herşey gdo lu herşey hormonlu.
yediğimiz herşeyde var nasıl engel olabiliriz.
yağmur çok seviyor geceleri yatmadan sütle birlikte seviyor.zararlı olduğunu duymadım o zaman bisküvi gofret çikolata ıvır zıvır hepsi zararlı.
bizim abur cuburuumuz yok çok şükür.cicibebeden de alsın madem zararını.

katılıyorum alırsa bebe bisküvisinden alsın yaniii

selam kızlar..nasılsınız? bebişleriniz nasıl? hamişler nasıl gidiyo hamilelik? yeni bebeklere isim düşündünüz mü? sanki 2.5 yaşından bu yana düzeldi benim oğlan..aman 41 kere maşallah diyeyim...yani ara sıra yine kuduruyo tabi ama eskisi kadar değil...o daha çok kendini ifade etmeye başladıkça aramızdaki iletişim artıyo...sebebi bu sanırım...sizinkilerde de düzelme var mı? hırçınlıkları azaldı mı biraz?

bebe bisküvisi diyince aklıma geldi...gıda konusunda eskisi kadar titizlenmiyorum ben...yoğurdu bisküviyi evde yapmak iyi de hayat o kadar hızlı ki her zaman mümkün olmuyor...bebe bisküvisi yemez gerçi ege ama yese de dert etmezdim herhalde...mesela çorbasını günlük pişiriyodum artık ertesi güne de içiriyorum..ya da meyve suyu sıkıldıktan hemen sonra içilmeliymiş yoksa bi besin değeri kalmıyormuş..eee hemen içecek çocuğu bulsak da içirsek...elimizde 1 saat geziyoruz bardakla yarısını içerse şükrediyoruz....sebzeler buharda pişmeliymiş kaynayınca besin değeri ölürmüş...tüm sebzeleri tencereye doldurup çorba halinde içiriyorum (üstelik de yine besin değerini yitirdiği öne sürülen blendırdan geçirdikten sonra)diğer türlü yemiyor ki...sütle ilgili de bi sürü iddia var....onu da takmıyorum...büyük şehirde kendi ineğimizi besleyecek halimiz yok ya mecbur alıyoruz marketten....abur cubur vermiyorum zaten tadını bilmeyen çocuk istemiyor...zorla da yedirecek değilim ya cipsi çikolatayı....ilerde onu da görüp isteyecektir...isterse az miktarda yemesine izin veririrm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…