2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

çok geçmiş olsun kuzuya.maalesef butun çocuklar hasta gıbı bişey.derının maşallahı var bu sene.bakıcısı rus ya kadın soğua çok dayanıklı:)) o yuzden sarıp sarmalayıp çıkarıyo.çıkacak çocuk alşacak soğuk havaya dıyo.hergun de dışardılar valla.ondan mı bılmıyorum derıne pek işlemıyo soğuklar
ben cesaret edıp çıkarmam mesela.
derın de egenın tam tersi ilaç versene bana anne dıye ağlıyo.kızım dıyorum sapık mısın nesın öyle devamlı içilmez yok içicem dıyo.hepsi bi çeşit bunların.

geçmiş olsun cnm.ceylin de asla içmek istemez surup zorla verince oda kusuyor Allahtan çok hastalanmıyor yoksa ne yapardım bilmem çok zor içmeyince

maşallah ben kilo aldırmaya uğraşıyorum sen verdirmeye, nasıl verdindin canım diyet falan olmuyor çocuklara.

bizimkide zorla içiyordu ilaç saati işkence gibiydi ama artık zorla içmiycem diyo açıyo ağzını, hatta peditusu gördümü içicem diye ağlıyor mecburen azıcık veriyorum.

bağışıklığı giçlü desene maşallah derine.
sen aptamil içirmiştin sanırım o mamanın bağışıklığı güçlendirici özelliği vardı.

selam kızlar oh hareketlenmiş burası
acayip bir fırtına var dışarıda
akşam yemeğe gittik arkadaşlarla yüksek bi tepeydi biraz kar vardı bizimki delirdi. zaten kayudan görüp kar yağsa da kardanadam yapsak diyodu eline aldı attı falan çok hoşuna gitti.dört gözle bekliyorum kar yağsa da dışarı çıksak
fatoş geçmiş olsun çok zor ilaç içirmek.bizimki hasta olunca içmez ama hergün peditusu gösterir biz de bi damla veriyoruz içiyo.demekki peditusu seviyo çocuklar
bzimki de maşallah diyeyim pek hasta olmuyor ben de aptamile bağlıyorum ayşe.
filizcim biz de uzun süredir mamayı bıraktık normal süt içiyor.kabız olmasın diye su da katıyorum
neslihan hadi hayırlı olsun oğluşun

selam kızlar...
neslihancım hayırlı olsuun oğluşun.allah gönlüne göre vermiş işte.
ben de erkek istiyorum 1 kız 1 oğlan allahım sağlıklı evlatlar versin ama gönlüm erkek olmasından yana nasip bakalım...
şuruplardan bahsedilmiş yağmur'da bayılır surup içmeye hiç sıkıntı yapmaz çok şükür.
hava berbat burda 2 gündür evdeyiz çıkamadık biryere.

canlar nedense herkez dökülüyor bu aralar
bizde pazartesiden beri yatak döşek yatıyoruz
hem çocuklarım hemde ben çok fena grip olduk
aynı zamanda yüksek ateş ve öksürük var
elimi kolumu zor kaldırıyorum
çocuklarımıa zor bakıyorummm

ilaçları çok zor içiyorlar kızım ilaç içince kusuyorr ne yapcaz bilemiyorumm

hastalarımıza gecmış olsun.oh be azcık kendıne gelmiş buralar.izmirde de acayıp bı fırtına var.allah sokaktakılerın fakır fukaranın yardımcısı olsun.ben aptamıl içirdim evet ve ben de onun faydası olduğunu düşünüyorum+yaşına kadar da emdı.eh gerısı allaha emanet zaten artık.

sizinkıler de teknoljı manyağımı kızlar<*derın yemın ederım benım telefonumu benden daha ıyı kullanıyor.okuman yok yazman yok dıyorum nerden anlıyosun da bılıyosun nereye basacağını nerden açacağını.ya da ne bılım gıdıo açıo tv yı dvd yı koyuyo kendıne CD seyredıp bıtınce kapatıp gelıyo falan.ne biçim çocuk bunlar ben anlamıyorum valla

konyada öyle bir rüzgar varki bu saatte uykumdan uyandım deprem oluyor sandım bir dahada yatamadım. ev zaten 7. kat tır geçse sallanıyor.

bayan merak geçmiş olsun, yarın annemlere gidicektim senin yazını okuyunca vazgeçtim bende dışardaki rüzgarda buna etken tabi...

gülin benimki pek öyle taknoloji bilmez ama bir tanıdığımızın kızı var çocuk daha 2,5 yaşında bile değil pc kullanıyor kayyuyu pepeyi açmayı biliyor çok güzel mause kullanıyor.

selam kızlar, bu sayfa dışında geçmişi okuyamadım ama umarım herkes iyidir,
ben de iki gün karın ağrısı çektim sonra bi muayene olaym dedim tahlil tetkik derken kendimi ameliyat masasında buldum, dün akşam apandisit ameliyatı ldum, sabah eve geldim, toparlamaya uğraşıyorum, azra da gece yanımda kaldı ama sabaha kadar ağladı, hastalık zamanlarında gurbet zor geliyo malesef, insan kendinden önce yavrusunu düşünüyo, napıcak nerde kalcak, ağlamaktan helak oldum, bi de aklımızda ameliyat falan olmadan sabah kreşe bıraktık, çocuğumu göremeden ameliyata girdim, çok kötü hissettim kendimi, Allahtan kreşin müdiresi evine götürdü gece 10 a kadar onlar baktılar, gece de annemler geldi uçakla, şimdi evimizdeyiz çok şükür, azra da çok mutlu annanesiyle dedesi geldiği için
bizden böyle, teknoloji konusunda haklısınız, hemen kapıyolar herşeyi, dokunmatik ekran kullanıyolar yaa bıcırık halleriyle:))

selam kızlar
ben de dün biraz kötüydüm ama sabah kalktım ki ateşim var burnum tıkalı eşim işte ece ilgi ister off bir sürü iş var yatamıyorum da şimdi ece barbie istedi pc den onu açtık. portakal mandalina yedim teraflu içtim iyi geliyor ateşim düştü başka ne yapsam ne iyi gelir ki
akşamki fırtına durdu allahtan yağmur yağıyor az az

özlem sütüne su mu katıyorsun iyimieliyor kabızlığa.

ayşecim kusura bakma yeni gördüm.kabızlığa iyi gelmiyor da , yağlı süt kabızlık yapıyor ya o yüzden biraz su katıyorumkabız olmasın diye

gülinn yağmur'da öyle.telefondan geçen 112 yi aramış bi güzel muhabbet etmiş ordakilerle.
bana geri döndüler kızınız bizi arayıp duruyor diye özür diledim kapattım napayım

müminecim çok geçmiş olsun neyseki annenler gelmiş ne güzel.

burda da 2,3 gündür hava felaket dışarı adım atılamıyor yağmurdan.
yeni taşındım biliyorsunuz yatak odası su aldı yağmurdan dolayı öğleden sonra gelip bakacaklar nedir benim bu evlerden çektiğim diğer evimi de su basmıştı...
onun dışında iyiyiz çok şükür.herkese mutlu haftasonları....

selam kızlar, yarına misafirlerimiz var, geleneksel çiğ köfte daveti..... çocuklarında karnı doysun diye sarma yaptım. birazdan da temizlik yapıcam....

merhaba arkadaşlar.bugun kontrolum vardı.kızım ıyımış maşallah.3gundur de kıpır kıpır.özlemişim valla bu duyguyu.

[QTE=drmumine;22532036]selam kızlar, bu sayfa dışında geçmişi okuyamadım ama umarım herkes iyidir,

ben de iki gün karın ağrısı çektim sonra bi muayene olaym dedim tahlil tetkik derken kendimi ameliyat masasında buldum, dün akşam apandisit ameliyatı ldum, sabah eve geldim, toparlamaya uğraşıyorum, azra da gece yanımda kaldı ama sabaha kadar ağladı, hastalık zamanlarında gurbet zor geliyo malesef, insan kendinden önce yavrusunu düşünüyo, napıcak nerde kalcak, ağlamaktan helak oldum, bi de aklımızda ameliyat falan olmadan sabah kreşe bıraktık, çocuğumu göremeden ameliyata girdim, çok kötü hissettim kendimi, Allahtan kreşin müdiresi evine götürdü gece 10 a kadar onlar baktılar, gece de annemler geldi uçakla, şimdi evimizdeyiz çok şükür, azra da çok mutlu annanesiyle dedesi geldiği için
bizden böyle, teknoloji konusunda haklısınız, hemen kapıyolar herşeyi, dokunmatik ekran kullanıyolar yaa bıcırık halleriyle:))[/QUOTE]

çok geçmiş olsun müminecim.annenlerın gelmesıne sevindim

yağmur ya adamım benım

kızlar selam
ben daha kötü oldum ama yatamıyom bile ilaç içtim limon yedim vs. şu burun tıkanıklığı olmasa rahat edicem
bu halde yemek yaptım 5-6 sınıf yazılı kağıdı okudum mecburen yoksa kim okıycak neyse hadi görüşürüz

geçmiş olsun diyenler sagolun kızlar

benden da bütün hasatalara geçmiş olsun

mumine sanada geçmiş olsun benim de yengem birden kasık fıtıgı çıktı aynı muayeneye gitmiştik

birden ameliyat işi çıktı ve oldu insan bu durumlarda çocuklarına çok fazla hassaslaşıyor

bende ogluma doguma giderken kızımı bu dünyada tek başına bırakıp gidiyormuş gibi bir his kapılmıştı içime

benim cadıda bayılır elektronige bilgisyarı açıp kapatmasını bilir tlefonum dokunmatiktir tuş kilidi zor açılır

onu felan ögrenmiş cadı telefon çalsa benden önce anne açılıyooooo diye getirir bana açtırır ama kendim konuşcam diye

bana vermz şimdiki çocuklar çok fena.........

günaydın herkese
bugün daha iyiyim şimdi barbie izliyoruz ailecek
pazar günleri foxda çıkıyor ve bizim cadı biliyo film kuşağı izliycem diyo.çünkü filmin başında barbie film kuşağı diyo çok alem ya

ayyy sizdemi bizde barbie izliyoruz gerçi şimdi bitti

bizde bez bebekle devam ediyoruz içimiz dışımız çizgi filim ve benzeri şeylerle dolduuu

bu kızlar çok cadıııı inanki

hasta fındıklara ve annelerine çok çok geçmiş olsun alıntı yapamadım idare ediverin kızlar
batuhanın da bünyesi iyidir maşallah bizim bütün derdimiz ve hastalıkların nedeni geniz eti geçende aşı için doktora götürdümn doktor artık alalım eti dedi çok büyümüş dedi bu hafta bursaya gidicem bi hafta kalıcam kısmetse dönüşte kbb ye gösterip ameliyat ettiricem hazır narkoz almışken sünneti de aradan çıkarsammı diyede sorcam bi doktora 2 numara doğunca onu da doğar doğmaz sünnet ettiririm zaten öyle pişmanım ki batuyu doğar doğmaz ettirmedim diye ilk 48 saat içinde narkoz vermeden kesiyolarmış öyle toparlancaktı hemen ama şimdi daha zor seneye yaza da sünnet düğünü mevlüt yaparım ikisine biter gider biri 4 biri 1 yaşında olcak tam vakti o işten de kurtulayım diyorum yani bu sene mürüvetlerini görmek de seneye inşallah
ben de batuyu 2 yaşına kadar emzirdim aptamil mama takviyesiyle beraber sağlam olmasını buna bağlıyorum açıkçası bi de şu geniz etinden kurtulsak daha rahat olacak
özlemcim bu defa fırsat bulabilirsek görüşüp tanışalım hazır gelmişken diyorum ne dersin
herkese iyi pazarlar diyorum benim evin erkekleri uykuda ben de çamaşır falan uğraşıyorum kolay gelsin bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…