2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

evet ayşe terk edıldı buralar:) bakıyorum yazan yok.2012 annelerını takıp etmeye çalışlıyorum ama cayıp kalabalık orası.gerçi bı zamanlar buralar da öyleydı.

evet ayşe terk edıldı buralar:) bakıyorum yazan yok.2012 annelerını takıp etmeye çalışlıyorum ama cayıp kalabalık orası.gerçi bı zamanlar buralar da öyleydı.

evet canım hatırlıyorum kimler vardı kimler, o zamanlar soracak öğrenecek çok şey vardı, ek gıdası çişi kakası uykusu vs.....
şimdi büüyüdüler pek sorun kalmadı şükür :)

selam kızlar...demek 2012 kız yılı olucak heralde...benım eşim de kız cocuk cok ıstıyor.....ne kadar guzel....ayse galıba mertle kagan boyle ufak ufak yavas yavas buyucekler...bızımkıde yasıtlarından kısa.....kg aldı aslında eskıye gore oyle hılkat garıbesı gıbı degıl.....ama boya vermıyor enıne verıyor nedense kg sunu.....sosyallık falan ben cok onemsemıyorum ben...onemlı olan mutlu cocuk olması...benle mutluysa benle olsun....cocuklarla mutluysa cocuklarla olsun

selam kızlar
ben de bakıyorum olmayınca yazmıyorum artık aslında yine paylaşacak şey çok çocukların yaptıklarını söylediklerini anlatsak bitmez ama bizim dönemdekiler tembel çıktı.neyse ben yine uğrayıp yazacağım arada

Merhaba Sevgili Haziran Anneleri
Bir Gülümseme Bir Hayat ! Adı altında bir sosyal sorumluluk projesine başladık. Sizler annesiniz en duyarlı üyelerimizsiniz. Gelin bu projede elimizden tutun, kırmayın bizi anneler ! Bakın bizim aldığımız 2 tekerlekli sandalye sahibini buldu. Biri 12 diğer yavrumuz ise daha 8 yaşında. Sizler annesiniz gelin 'bir gülümse bir hayat' sayfasına (http://www.kadinlarkulubu.com/portal/bir-gulumseme-bir-hayat) sizin logonuzu altında kalbinizle koyalım ! Altına Yazalım Haziran Anneleri, bu kalp Haziran Annelerinin kalbidir ! Yazalım .....

Kampanyaya Katılan Gruplar :

* 70-79 Kilo Diyet Grubu
* Makara Kukara Geyik Başlığı
* 2011 Gelinleri
* BURADA SİZ OLMAK İSTEMEZMİSİNİZ ?

Sorularınız için ....

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-kulubu-pro-uyelik-kart-hakkinda/494563-gulumseme-hayat.html

valla canım eşimde bende mnyonuz sanırım bize çekti çocuk, kilosunu uzun zamandır bilmiyorum evdeki tartı yanlış bana zayıf geliyor.
sosyalliik konusunda önceleri çok takıyordum ama şimdi biraz biraz düzeldi.
allah sağlık versinde gerisi hallolur.....

selam kızlar.
topic artık eski haline dönmez ama ben girebildğim kadar girip birşeyler yazıcam.
çocuklar büyüdü büyüdükçe aslında sıkıntılar da artıyor.paylaşacak çok şey var.bırakmayalım topiğimizi.
bende yağmur'u oyun grubuna göndermek istiyorum birkaç saatliğine.
anne çok sıkılıyorum diyor.her gün de nereye götürcm.havalarda soğuk.en iyisi oyun grubu diye düşündüm bi araştırcm bakalım.
yağmur'a mercimek çorbası yedirdim yoğurtla birlikte.yatırdım.bende biraz takılayım görüşürüzz.

slmmmmm
ben geldimmmm
nasılsınız bakalım kızlar
kuzularınız nasıl bizimki iyi ALLAHıma şükürler olsun iştahı da iyi maşallah
sütünü akşam yatarken ve gece veriyorum maşallah toplamda 350-400 cc falan içiyo bilmiyorum yeter mi ama bu kadar içiyor 400 yeterli diyo dr lerimiz ama inş yeterdir.
Biz aptamile devam ediyoruz sütüne siz değiştirdiniz mi kışı da geçirelim normal süte geçmek istiyorum ama.
bizim kuzu sabahları artık 10 kadar uyuyor bide akşam üstü 5 gibi tabiii gece ayaktayız 12 den aşağı yatmıyo 2 aydan beri böyle bi değiştiremedik sabahları erken uyandırmak lazım ama sabahları uyandırmaya kıyamıyorum.
bizde böyle şimdilik aklıma gelenler bunlar
topiğimiz çökmexz kızlar merak etmeyin artık ben burdayım

anaaa kim gelmiş gülinim nasılsın tatlım hamilelik nasıl gidiyo cinsiyeti bellimi
şimdiden maşallah kuzuya sizede hayırlı olsun kuzum

ben bakıcıdan yana çok şanslıyım.bı kere her gun 2 saat falam dışarıda vakıt geçırıyorlar.parktan dığer bakıcılarla bı grup falan oluşmuş artık.hergun avm ye,değişik parklara ya da denız kenarına falan gıdıyolar.yağmur olmadığı muddetçe çıkıyolar dışarı.şahsen ben evde olsam hergun çıkaramazdım.ayrıca evde de sureklı oyun oynuyorlar.yanı derın çok guzel oyalanıp vakıt gecırıyor.
ama kadın gıttı mı ya da akşam ben sıkıldım anne dıyo.sureklı oyun oynamak ıstıyor o da haklı.e ben de yorgun oluyorum+hamılelık falan.velhasıl oyun grubu ıyı olabilir.evde olsam ben de duşunurdum göndermeyı.hem ortam değişir hem yaşıtı çocuklarla beraber vakıt geçirir.iyi olur yanı.

merhaba filizcim.eskıden kımse omasa bıle sen burda olurdun.sen de yoksun artık:)cinsıyet bellı 2.kızımız gelıyor kısmetse.hamılelık de sorunsuz gecıyor allaha şükür.bugun 18.haftaya gırdık

derın de sutu çok sevıyor versem 1 lt içer akşama kadar.bızım kı bız goderken uyanıyor genellıkle sabah 8:30 gıbı sonra 2 de uyuyup 4 de kalkıyor.akşam da bız ne zaman yatarsak.maalesef uyku problemını halledemedık.bız uyumadan o da uyumuyor.

bu arada fece de olmayanlar için yazıorum.neslıhan da hamıle malum.2.ye kız demişti dr.meğer erkekmiş dr yanılmış yanı.

ayrıca bız sanırım 1,5 yaşında gıbı kestık devam sütünü.hergun gunluk süt içiyor derin.

maşallah canım size
nesli yede hayırlı olsun
ben artık buralardayım canım vakit buldukça
ayrıca bız sanırım 1,5 yaşında gıbı kestık devam sütünü.hergun gunluk süt içiyor derin.

maşallah derine ben daha kesmedim canım kışı bekliyorum artık günlük sütü nerden buluyorsun valla şanslı derin

filiz hoşgeldin canım.
bizimkide 12 dan önce yatmaz, sabah 11 e kadar uyur akşam üstü 4 gibi uyur.

bende merte hergün ne yedireceğimi şaşırdım, bugün dolma yapıcam onu yer ama kabız olduğu için endişeliim.

fistiklarr burasi sitem dolmuss yahuu valla face cikti mertlik bozuldu yahu hehe
Evettt kizlarrr 2.oglusum yolda insallah mayista kucagima alicam 20 haftalik oldum kendi doktorum kiz demisti gecen gece biraz sancim oldu acile gittim dr cinsiyetini biliyosunuz dimi dedi evet kiz dedim yoo erkek demesinmi bi daha bak doktorcum nasil yani defim ertesi gune baska bi doktordan randevu aldim yarim saate yakin incelefi ve erkek oldugunu soyledi ama olayi anlattigim icin kadin emin olamadi 10 gun sonra tekrar gel netlestirelim ama erkek dedi batuyla aralari az olcak hep 2 erkek cocuk istiyodum allah da gonlume gore verdi 3.yu kiz isterim amaa
Cenem dustu ustelik telefondan yaziyorum kosu bandindan
Batuhan bi haftadir oglenleri uyumuyo normalmi ya ogle uykusunu birakmak icin erken degilmi daha ama imkani yok uyumuyo birakti sanirim ama huysuzluk o bicim uyumadigi icin aksam 10da yatiyo sabah 9da kalkiyo
Bu arada gecende doktora goturdum hepatit asisi icin ilk dozlarini yaptiranlar icin soyluyorum 2 bucuk yasinda yapiliyomus ozel asi devlet yspmiyo bu arada 2 kg verdirdim kuzuma boyu 103cm 25 kg doktor kilo almasin ama vermesinede gerek yok dedi 5 yas kiyafetleri anca oluyo tosunuma

her sabah getırıyo kapıcı.burda bulamama gıbı bı sıkntı yok.

25 miiii

sen yap yap pastaları böreklerı.maşallah valla.derın 14 kg 100 gr:)
kızım hamıle kadının ne işi var koşu bandın da .delı mısın sen?bu arada benım de yarın kontrolum var.ister mısın doktor bana da ay pardon erkekmış desin
ben de 2 kız ıstıyodum.aynı cınsten olmaları her konuda avantaj bence.

selam hanımlar nasılsınız....neslihan 2.yi kız diye duymuştuk...erkekmiş demek..gönlüne göre olmuş...sağlıkla doğsun inşallah...ege hasta...2 gündür ateş ve öksürük...2 gecedir pek uyuyamıyor...geniz akıntısından dolayı.....bugün dra gidicez...inşallah ciddi bişey değildir...kışı hiç sevmiyorum...okulda da herkes hasta...ben getirdim mikrobu eve sanırım...eşimde yarın görevi nedeniyle şehir dışına çıkacak...yalnız nasıl içiricez bakalım ilaçları....sizin bebişlerden ilaç içmeyen var mı? zorla içirince kusan? 2 gündür ateş düşürücü bile içiremedim....anında kusuyo....hasta olmasından çok ilacı içmemesine üzülüyorum....neyse kendi derdimle bunaltmayayım sizi...öpüldünüz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…