2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar bizde dün geldik, deniz havuz çok soğuktu 3 saat kadar anca girebildik, mert soğuk olunca önce girmek istemedi sonrada çıkm ak istemedi :)

eşim 1 hafta yok zaman geçmiyor, boş kaldımmı mert sürekli araba oynayalım diyor, bende araba sütmekten çok sıkılıyorum.günlerde kısaldı soğumayada başladı dışarıyada çıkaramam kış gelincee nasıl olcak bilmiyorum.

merte ne pişireceğimi bilmiyorum, çorbayıda artık yarım kaseye indirdi, öğlende kısır yedi, şimdi uyuyor uyanınca meyve yediricem, çorba içerse içiricem.

benden bu kadar..... görüşürüz.

nasılsınız. iştahsız ve yaramaz bebişler dışında:) ecem iyi çok şükür. tuvaletimiz gündüz süper hiç bir sorun yok.ama gece napcam bilmiyorum. hergün nevresim yıkıyorum.bağlamakda iistemiyorum altını
bu arada kızlar hamileyim 5 haftalık. aralarında 3 yaş olacak.istediğim gibi. ama iş hayatım ne olacak bilmiyorum.2 çocukla çalışamayacağım sanırım bunun kararını vermeye çalışıyorum şimdi. hakkımda hayırlısı olsun dua edin olurmu

merhaba kızlar
okul başladı biz de maratona...
noracım hoşgeldin
kübracım etrafınızda çocuk varsa o yapsın lazımlığa onu görünce yapmak ister
nil hayırlı olsun bebişin

maşallah canım bebişine hayırlı olsun
selamet kucagına alırsın inş
ohhh araları çok güzel birini çişten mızmızlıktan kurtarcan digerine hazırlancan
kolay gelsin şimdiden iki çocuk

maşallah canım bebişine hayırlı olsun
selamet kucagına alırsın inş
ohhh araları çok güzel birini çişten mızmızlıktan kurtarcan digerine hazırlancan
kolay gelsin şimdiden iki çocuk

ewet canım yaş farkına bende seviniyorum. Ama ecem kucaktan hiç inmiyor. Beni çok halsiz ve bitkin bırakıyor.hatırlıyorumda eceme hamileyken her fırsatta uyurdum ama ikincide böyle olmayacak sanırım gözümden uyku akıyor ama kim uyutur beni.sen iki çocuklu tecrübelisin.deneyimlerinden yararlanırım artık:)

anneye düşkün çocuk çok zor oluyor
benim arkadaşım var onun oglu annesiniz dizinin dibinden ayrılmaz kadını hiç rahat bırakmaz
ama yapacak bişiy yok sanırım bu düşkünlük işine
sadece ecemi çarşıya pazara yada başka yerlere giderken asla annede dahil olmak üzere kimselere bırakma bıraktıkça çocuklar annem gidecek korkusuyla dahada düşkünleşiyor
benim kzıızmı rahatlıkla biryerlere giderken bırakabiliyordum hiç arkamdan aglamaz dururdu
abimin dügün sırası okadar anneannesine bıraktımki aertık çocuk yine gidecem korkusuyla
hiç beni bırakmıyorrrr

ve benimde enson deliksiz uyudugum zaman kızıma hamile oldugum zamandı
ogluma haileyken uyumak şurda dursun bir saniye bile yerime oturamadım
gerçketen iki çocuk zorrr
ama çok güzellll

kızlar nasıl resim ekliyordur
kızımın dayısındaki dügün resmini koymak istiyorum ama yapamadımmm

iki çouk hakikaten zor ama çokta güzel.. olması gerekli bencede . benim kızım 9 yaşında ..aralarında çok fark var ama onunda güzelliği başka. dün kuzeye çok sinirlenmiştim bağırdım artık dayanamadım. kızım ağlamaya başladı. annecim nasıl bağırıyosun ona o daha 2 yaşında ben çok üzülüyorum diye aldı kucağına kardeşini odasına götürdü. ay ben bir fena oldum bir yandanda çok hoşuma gitti. çok düşkünler birbirlerine Allah bozmasın inşallah..

haklısın canım benimkilerin arası 13 aylık ama çok bağlılar birbirlerine kız daha 14 aylık abisi 27,daha çok küçükler biliyorum ama biliyomusun ben kardeşine bağırıncaa oda ağlayıncaa,abisi gidip avutuyo sonrada bana gelip bi bağırıyoo niye ağlaıyon kardeşimi diyyee ,,işte ozamanda ben fena oluyorum,,inşallahta böyle kalırlar canımm,iyi yapıyolarr ama bi okadarda kıskanıp birbirlerinden nefret ediyolar ama iniş çıkışlıyız zaten hepimiz çok normall gıcıklaar,,onlar olmasa napardıkkii

gerçekten çok zor ard arda iki çocuk ama çokta güzel iyiki olmuşlar annelerinnin kuzuları
benim kızımda kızıma kızsam aglasa direkt kardeşine sarılıyor kardeşim kardeşim diye aglıyorr
eeee tabi bunun yanında kıskançlıktan pak kütlerde oluyorrrr hayatın kanununda oldugu gibi

bugün istanbul a kış geldi
sabahtan beri bi esinti ve hava kapalılıgı vardı
akşamdan beri de yagmur hagıyorrrr

merhaba haziran anneleri, nasılsınız? biz iyi sayılırız...nil hamileymiş..tebrik ederiz...bayan merak..nora..menekşe tekrar hoşgeldiniz..ben de sık yazamıyorum, ama okumaya çalışıyorum..ben tek çocuğa yetişemiyorum, 2 olanlar neler yapıyor acaba? oğluş bana iyice düşkünleşti, işe başladım diye herhalde...sokakta bile kucağımdan inmiyor...evde daha çok tepemde..saçımı çekiyo, ısırıyo, boğuşuyo, güreşiyo...sevgisini böyle gösteriyo...bunlar en sevdiği oyunlar...altını değiştirirken bile saçımı çekmesine izin veriyorum, başka türlü ikna olmuyo....ne olacak böyle, kafamda saç kalmadı, kolum bacağım morluk içinde, okula giderken morluklar çürükler görünmesin diye uzun kol gömlek, uzun pantalon giyiyorum bu sıcakta...siz nasıl oyalıyorsunuz..kitabı, tvyi falan da sevmiyo, ya parktayız, ya da yukarıdaki pozisyonda...yemek yaparken bile bacağıma dolamış kolunu bacağını (koala gibi) o şekilde yapıyorum...o nedenle 2. çocuk hiç bize göre değil şimdilik...öpüldünüz

bizimkide park delisi, nerde bi salıncak görse anne sallancam hadi gidelim hadi der. sallanırkende uykusu gelir bıraksan 2 saat sallanır, e başka çocuklarda sırada bekliyorlar....

tv de izlemez, boş kaldığımızda araba süreriz yıkattırız, istasyon kurup benzin alırız falan, arabadan başka oyuncakla oynamıyor, birde bana bol bol araba resmi çizdiriyor.

oyun hamuruyla kendi oynuyor allahtan. dışarda asla kucağıma gelmez elimi bile araba gelirse tutar gidince bırakır.

benim oğlumda kendi başına oynuyor. çiftliği var onunla oynamaya bayılıyor. kitap okuyorum onuda çok seviyor..birde pepee delisi..bir iki çizgi film var sevdiği onlar çıkınca kilit oluyor..

sagol canım hoşbulduk sende hoşgeldinn
gerçekten anneye düşkün çocuk çok zor Allah kolaylık versin
şimdilerde benim kızda öyle oglumda
wc ye gitsem çocuklar kapının önünde bekliyorlar o derece yani çogu zamnda kapı yarım açık kalır yani
ama hiçbir zaman korkma 2inci çocuktan zor ama çok güzel yanlarıda tavsiye ederimm
benim kızda pepe delisi
bazen ona dalıyorrr azcıkda olsa rahat veriyorr
trt çocuktaki çizgifilimleri izliyoruz ve seviyoruzzzz
oyuncaklarla çok fazla oynamayı sevmez ama oynamasada muhakkak DÖKERRR
sokagı gezmeyi çokkkk sever 5lirası olsa gezmeye gitmek için verir yani o derece

selam kızlar...
ilk önce ben sonra da yağmur hasta olduk.ben atlattım yağmur'un azıcık burnu akıyor.ıhlamur bal zencefil verdim sabah akşam iyi geldi.
2 gündür de hava serin.dün çok fena yağmur yağdı.dışardaydım sırılsıklam oldum.
yarın istanbula gidiyoruz kuzenimin düüğünü var.1 hafta falan yokum görüşürüz hoşçakalın...

merhaba kızlar
acayip yağmur var burda okuldan gelirken sırılsıklam oldum
ilkecim geçmiş olsun güle güle git

merhaba kızlar nasılsınız neler yapıyosunuz biz aynı evde sadece çok yaramaz melisim başedemiyorum bi oakdarda inat :)

Selam kızlar uzun zamandır gelemiyorum telefonum bozulmuştu yaklaşık 3 haftadır özledim topigi çocuklarla boguşuyorum kavga gürültü kıskançlık almış başını gidiyo 2. Çocuk yine gündeme düşmüş bende pespeşe dogurmuş biri olarak söylüyorum çok zor ve çok agır kızlar ama nasıl oluyo anlamıyorum bi şekilde idare ediliyo Rabbim veriyo kolaylıgını, benki çok takıntılı biri olarak herşeyi hala yetiştirebiliyorum eksik yada yapılmamış bişey kalmıyo, ona göre bi dùzen kurdum ve carkı döndürüyorum çok şükür. Hayatımız biraz standardize oluyo ama napıyım Rabbim yavrularımızın saglıgını daim etsin, yaramazlıga devam bu arada benimkilerin arası 16 ay kızlar ve ikiside erkek gerisini düşùnün artık

oluyo oluyo canım Allaha şükür ya
Allah yardım ediyor
insan sanki olmuyacak yapılmıcak gibi geliyor ama herşey zor da olsa oluyorr
benimde kuzularımın arasında 17 ay var biri kızz biri erkek
ama şimdiki kızlar erkkek gibi aynı en azından benim cadı öyle
şimdi oglumda maşallah ablsına yetişdi emekliyo sıralıyo felan ikisi birden yaramazlık yapıyorlar
görsen kapının önüne çöp koyayım diyorummm
biri sagdan biri soldan direkt dışarıya saldırıyorlar
bagrış çagrış kapıyı zor kapatıyoruzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…