2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

nasılsınız fıstıklar bakıyorumda yazamıyorum yazda geldi bide taşınma telaşı hayırlısıyla su taşınmayı haletsek rahatlıcam aslında tasınma dışında ela yoruyor beni ne yemek yiyor ne söz dinliyor tam bir fırlama oldu cıktı başımıza bu arada cişimizide öğrendik maşşalah söylüyor dışarı cıkarken bağlıoyordum 2 gündür onuda kestim biraz dışarda zor olcak canı sıkılınca ciş diyor hemen wc arıyoruz direk salıyoruz neresi uygunsa cok komik elimde klozet aparatı ay cocukla inş bu dönemleride atlatırız sizin nasıl gidiyo kızlar zor bir dönem gerçekten ama sabır gerekiyo cokk
uyumaya değinmişsiniz ela yerine göre tek yerine göre ben salayarak uyutuyorum özellikle dışada misafirlikteysek tek uyumaz öğlen felan her cocuk bir değil işte yapı
ayşecim gecmiş olsun cnm inş cabuk atlatırsınız
herkesi öpt

kızlar her zamanki gibi geçmişe bakmadım aklıma geldiniz direk yazıyorum tatildeyiz biz cumartesi yazlığa geldik çıanrcık tayım güzel gidiyo şimdilik batuhan denizi havuzu burları çok sevdi valla istanbula dönünce nasıl zaptederim bilmiyorum haftaya bursaya geçicem bi hafta sonra tekrar gelicem buraya ramazana kadar burlardayım yani cumartesi kpss sınavına giricem yarın akşam istanbula gidiyorum cumartesi sınavdan sonra hemen dönücem tekrar batuyu burda bırakıcam bi gece he bu arada kaşını patlattı benim canavar ama durmak usanmak bilmiyo neyse allah beterinden saklasın napalım düşe kalka büyüyolar işte öpüyorum bolbol hepinizi canlarım

merhaba kızlar kk ya ne olmuş yine giremedim geçmişten girebildim ancak
ayşecim geçmiş olsun , neslihancım size de geçmiş olsun ayrıca sınavda başarılar diliyorum
emine hoşgeldin nerelerdesin sen ya? nereye taşınıyorsun tayin mi çıktı?çiş olayı halletmeniz çok güzel darısı başımıza.
ben de sabahtan beri sinir oldum yine daha doğrusu çıldırdım hiçbişey yemiyo gösterdiklerimi yiycem diyo pişirince yok yemiycem ay dövmemek için zor tuttum ama çok bağırdım kızdım.aç bırakıyoruz acıkmıyo işte dr. lara laf anlatamıyoruz ya

bu arada ben de yarın annemlerin yanına gidiyorum girebilirsem girmeye çalışırım ama uzun süre buralarda olmayabilirim şimdiden iyi tatiller dileyim size inş. görüşürüz

benim kızımda 1 haftadır çişini öğrendi teyzeleri ama kakayı yaparken korkuyor telaşlanıyor hatta ağlıyor hem yapıp hem görmek istiyor ama en azından söylüyor
bu yaramazlar bizi sabır taşı yaptı valla gecede altına kaçırmasın diye 2 3 kez kaldırıp tuvalete tutuyorum gece uykusu harammı ne bize
yüzleri gülsü sağlıklı olsunlarda artık anneyiz katlanıcaz herbişeye
tüm bebişlere sağlıklı tatiller

selam kızlar..
2 yaşında olan aşı neydi.ne kadardı? hepatit a sanırım.
bugün gittik yokmuş eczanede pzt ye kaldık artık.boğazları kızarıkmış ilaç yazdı dr.
anne ilaçç verme diyoooo

selam kızlar, uykudan bahsedilmiş sanırım önceki sayfayı okuyamadım, 4-5 yaşına kadar sallanan çocuklar bende görüyorum. mert sallanmaktan nefret ettiği için kendiliğinden uyuyor ama ben yanına yatıcam öyle uykuya dalabiliyor.

bu arada pazartesi wc eğitimine başladık, maşallah bugün hiç dışarıya yapmadı hep lazımlığa yaptı.
dün günüdüz uykusundada bağlamadım ıslatmamaış yatağı.
geliyo geliyoooo diye bağırarak koşuyo yanıma bi telaşlanıyorki çok komik valla.
şimdilik süper, gözümde çok büyütmüştüm 1-2 ay sürer diyorlardı ama 1 haftada halloldu sanki.

gecmis olsun ayşecim, kıyamam ben ona ya benimkilerde bogaz enfeksiyonu oldu gece 40 derece ateşle acillerdeydik daha iyiler şimdi ilaç vitamin toparladılar prenseste iyileşir en kısa zamanda

gecmis olsun canım batuhana

Maşallah Ayşecim maşallah, anlatma valla nazar olcak mert bizde tık yok başlamadım daha ramazandan sonraya kaldı artık

maşallah de kız annenin kendi çocuğuna nazarı çok değiyo önce sen maşallah de,batuhan çişini söylemeye başlayalı 3 ay oluyo 22 aylıkken başladı maşallahbaşlarda arada kaçırdığı oluyodu ama ilk hafta zorlandık az halı silmedimneyseki çabuk alıştı senin dediğin gibi çok heycanlanırdı ama artık öyle kolay geliyoki çiş tutması valla ucuna gelmeden söylemiyooneyse allah herkeze sabır versin

Son düzenleme:
merhaba kızlar,
nasılsınız?
batuhanla yağmura geçmiş olsun
mert paşayada aferin öğrenmiş çişini

meraba kızlar,
biz de hızlı bi karadeniz turu yaptık geldik, taa trabzona kadar dura dura gittik, yaklaşık 3000 km yol yaptık, güzel geçti şükür ama zor oluyo tabii azra yolda yoruldu haliyle ama yine de iyi sabretti kuzum, çiş eğitimi yarıda kalmasın diye yolda bez takmadık paso çiş kaka molası verdik yollarda , lazımlığını aldım yanıma arka koltuğa koyduk arabada yaptı, dışarıya döktük, zor olmadı o açıdan, şşimdilik gece ve gündüz yatarken bağlıyoruz, gerçi kuru kalkıyo ama ben cesaret edemiyorum çıkarmaya bi de uzun süre dışarıda kalıcaksak ve lazımlık bulamıcaksa takıyorum anne çiş diyo ayağıma oturtuyorum kızım bezin takılı böyle yapabilirsin diyorum ama sık bez takınca haliyle çocuk ilk çıkarınca bocalıyo bazen unutup yapıveriyo :))
hasta olan bebişlerimize çok geçmiş olsun, ceylin de iyileşmiştir inşalllah
insan kıyamıyo minik kuzulara,
ayşecim merte de maşallah çabuk öğrenmiş, biz 1 aydır uğraşıyoruz anca oluyo, gerçi sürekli düzen değişikliği, gelen giden oldu, herşey etkiliyo çocukları

günaydın kızlar, nasılsınız?
müminecim sağol iyiyim şükür, iyi gezdiniz ne güzel, maşallah azramızada bizimki daha bezini bile çıkartmıyor yapmıcam lazımlığa bezime yapçam diyor
hasta buaralar ondan zorlamak istemiyorum öksürüyor burnu akıyor halsiz yavrum heryere koşa koşa giderdik bu sabah gazete almaya çıktık anne bebek arabasıyla gidelim diyor kuzum hali yok
neyse o uyurken bende yatıyım biraz

selam kızlar..
bende 2 gündür yağmurla uğraşıyorum kıi boyunca hasta olmadık da durduk durduk yazı bekledik.
boğazı kızarık doktora götürdüm augmentin yazdı.ateş oldu biraz.iştah sıfır.sadece çorba yediriyorum o da zorla 12 kiloya düştü.
ohasta olunca dünya boş geliyor hiçbişey yapasım yok.halsizz dewamlı uyumak istiyor.bez olayına tam alışacaktık hasta olunca bıraktım.
düzelsin alışır kuzum.amann ya hasta olmasınlarr yaaa...

selam kızlar, yusuf kayraya da yağmura da çok geçmiş olsun, yaz hastalığı da fena hiç çeklmez, sıcakta zaten iştahsız oluyolar bi de hastalık mahvediyo çocukları (
biz de gezmeye fena sardık, yazık azraık da bize ayak uydurcam diye helak oldu, hoş eve sokmak da hep ağlayarak zaten, bugün de polonezköyde yürüyüşe gittik, çok mutlu oldular kendileri, anca 3 te gelebildik eve uyuyo şimdi, ee bize de pc keyfi :))

naber kızlar?
kimse uğramaz oldu herkes tatilde galiba
müminecim sağol canım bugün biraz daha iyi kayra, sizde azrayla gezin bakalım ana kız sınavlardanda kurtuldun
yağmur prensesimede geçmiş olsun ilkecim
bende kayraya yemek yapıyorum pisin hemen yatıcam 6 bile yoktu sabah kalktığında çok uykusuzum

selam kızlar..
geçmiş olsun diyen arkadaşlarım sağolsun daha iyi yağmur çok şükür...dişi de çıkıyor sıkıntısı oymuş meğer...
direksiyona başladım bugün.normalde boş alanda sürülüyormuş belli bir zaman.kadın beni hemen çarşının içine soktu.
eşimin dükkanının önünden geçtimbi de korna çaldım ona:76:
çok zevkliymiş.2,3 gün yeter sana dedi.sınavda ay sonu olacak.ehliyeti aldım sayılır..onuda hallettim...

yağmuru uyuttum evi toparlayayım biraz görüşürüz kızlarr...

merhaba kızlar,
kimseler uğramaz oldu nerdesiniz? ilkecim hayırlı olsun ehliyetin aldın sayılır artık
bende kayranın bebeklik eşyalarını topladım taşınmadan vericem ihtiyacı olan biri varmış burda
çok duygulandım minik minik eldivenler zıbınlar , küçücüktü kuzum, delikanlı olcak nerdeyse
Allahım nazardan korusun evlatlarımızı

HMMMM bizim burası devrının en kötu gunlerını yaşıyo sanırım.5 gundur kımse bışı yazmamış.ben 1 haftadır burdaydım ama çok yoğundum yarın gene çeşmeye gidiyoruz eşim izne çıktı 15 gun yokum kısmetse.
bu arada derının bakıcı işini hallettım 37 yaşında moldovyalı bı bayan çok tatlı temız duzgun bırı.15 ağustosta başlıycak kısmetse.ben derıne ing.öğretmeye başladım epey kelıemyı öğrendı bıle:)) bu kadınd a rusça öğretir artık süper olur:)

çiş durumları nasıl gıdıyoru?ben gecen gun yok dedım artık uğraşamıycam hazır değil herhalde kamıyayım dedım tam beze gerı dönuyordum kı o gunden berı anne çişim geldı benı tuvalete görut dıyo gıdıyoruz çişini kakasını yapıyo maşallah.ama sokağa çıkarken bağlıyorum henuz.gerçi 5 gun bağlamıcam çeşmede.bakalım görücez artık.

neyse umarım dönduğumde de herkes sorunsuz hastalıksız burda olur görüşmek üzere...

selam herkese, harbi yaz rehaveti çöktü hepimize, ben de yaklandım şu aptal yaz gribine fenayım,
hadi gözün aydın gülincim, umarım memnun kalırsın,
derin prensese de aferin, biz dde bayağı hallettik çiş olyaını ama dışarı çıkınca sorun oluyo, azra lazmlığa yapıyo, elimizde koca lazımlık zor oluyo tabii, bu sabah kahvaltıya gittik, klozet adaptörünü almıştırm yanıma, anne kaka dedi 5 kere falan gittik tuvalete yapamadı çocuk, eve gelince yaptı yazık:(
arkadaşlar arada uğrayalım canlandıralım topiciğimizi be yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…