2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

sağolun kızlar.
ewt geldiler çok da iyi oldu.yağmur uyudu bende takılayım biraz nette.
herkeese iyigeceler...

merhaba kızlar nasılsınız?
ben kesemedim daha sütten sadece gündüzü kestim sirke sürdüm, gündüz uykumuz doğal olarak çok zor oluyor, bazen masal anlatıyorum bazen şarkı söylüyorum bugün babannesi hamakta uyutmuş
ama gitgide azalıyor sütüm öyle hissediyorum , belki kendi kendine kesilir
bir atlatsak şu süreci hayırlısıyla

canım meraketme gittgide kesilir canım

canım hayırlısı olsun ben hiç çekmedim zorluk o yüzden rahattım
kuru meme hastası benimkionu nasıl bıarakacak bakalım

slm kızlar uzun zmandıur girmiyorum nasılsınız hepiniz bende evtaşıdım işler yerleşme derken sonra memlekete dügün derken vaktim olmadı pek hepinizi öpüyorum grşmek üzere

emel bende 2-3 gundur sadece aksam uykusuna gecerken verıyorum....gecen ben gec yatmıstım kağan kalkmıs yatakta anne meme vermıycek falan demiş geceleyin....ben halbukı oyle seyler demıyorum ama hıssedıyor heralde...gecenlerdede gece uykusuna memesız gectı..karnı ılk defa toktu ve saat uyku saatını epey gecmıstı....ben cok zorlancamı dusunuyodum ama Allah yardım edıyor...kağanın ne kadar meme delısı oldugunu tahmın bıle edemessınız....bırde benım oğlumda sut gelsın gelmesın emen bır cocuk....
emel benım sutum bıraz enteresan ...emdıkce gelen bır sut...emmedıgınde bır taslasma olacagını sanmıyorum ...
kızlar 2 senedır emzırınce ıster ıstemez bızdede vbagımlılık olusuyor..hele benım oğlan cok zırlak oldugundan emzırmek bende adeta refleks oldu.....bu tikimden kurtulmalıyım:))))

hülyyaaa kızz sen nerelerdesinnn sennnn kaçakkk...
taşınmışsın hayırlı olsun canım yeni eviniz..
bizde yağmur hanımı uyuttuk uyanınca çıkıcaz annemin doğum günü ona birşeyler bakıcam...
görüşürüz kızlar...

slm kızlar
okuldan geldim ece hanım uyuyor uyanmadan takılayım
ilkecim gözünaydın

slm kızlar uzun zmandıur girmiyorum nasılsınız hepiniz bende evtaşıdım işler yerleşme derken sonra memlekete dügün derken vaktim olmadı pek hepinizi öpüyorum grşmek üzere

oo kimler gelmiş hülya hoşgeldin canım kiloları verip geldin ay maşallah sana ya çok kısakndım şimdi seni

günaydın kızlar,
benim oğlum uyuyor ama rüyamda pembe beşikler falan gördüm hayır olsun kalktım
bu gece emmeye bir kez kalktı , bir kaç gün kalmaz kesilir sütüm
gerçekten dediğiniz gibi büyüdükçe daha zor oluyormuş
neslihancım bu sürecide geçicez hayırlısıyla stres yapma
gündüz sütede alışmaya başladı, yarım bardak kadar içti ama olsun
birde ben sütü ısıtıyordum kızlar, dün ısıtmadım buzdolabından çıkardım cezveye koydum hemen altını yakıp kapattım yani ilk soğukluğu gidene kadar, onu beğendi demekki oğlum soğuk süt seviyormuş haberim yokmuş :)

günaydın genççççççşleeeeeeeeeerrr ve kendini genç hissedenler:)))

Emelcim o süt öle hemen gıtmıyo maalesef benım kestıkten bı 3 hafta sonra falan gıttı haberın olsun:)ben de okuldayım sınav yapıcam bırazdan.ay dönem sonu acayıp işler var kafam kalkmıyo.kocam gecen hafta arabamı sattı yayan kaldım okulun yerı ters otobusle helak oluyorum sıcaklarda(63:
öfff çocuklar da cozutmuş durumda hep beraber yedık kafayı:))
hanı eskıden sayfalarca ılerlerdı kımsecıkler uğramıyo artık ben de dahıl.sıcaklar burayı da vurmuş anlaşılan.

merhaba kızlar
herkeslere hayırlçı kandıller dılıyorum
allah butun dualarımızı kabul etsın ınsallahahahahahaha

kılzar bu sabah beyza cok agladı ya bende aldım okula getırdım ama sımdıde benı hıc bırakmıyo
ıslerım hep yarım kaldı kızlar yaaa

bırzdan uyutucam ozaman rahat ederım kızlar hedı optummm

Hepinizin kandili mübarek olsun, Allahım dualarımızı kabul etsin
kayrada çok ağladı bu öğlen , iki gündür kendi kendine uyuyordu bugün meme aklına geldi herhalde gözünde yaş kalmadı ağlaya ağlaya uyudu
3 haftayı geçer benim ozaman çünkü gece emziriyorum hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…