2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

dişde olabilir gerçektende kulagıda agrıya bilir ihmal etmeden götür canım
geçmiş olsun
hemen hasat olduklarında ilk önce olmayan iştahları gider maalesef

canım ben fatihte oturuyorm burdan bak dicem yine cünkü burda cok magaza var hemde tesettürlüsün armine var cengiz aktürk var daha bir sürü magaza var tesettür icin sen bastan sona tüm caddeyi gezdinmi?

canım ben fatihte oturuyorm burdan bak dicem yine cünkü burda cok magaza var hemde tesettürlüsün armine var cengiz aktürk var daha bir sürü magaza var tesettür icin sen bastan sona tüm caddeyi gezdinmi?

gezdim canım hepsinin canını okudum
ben oraların müptelasıyımdır
dedgin bütün magazalrıda biliyorum
hiç güzel bedenime göre bulaamdım
güzelleride 42bedene kadar yapmışalrrr
sinir oldum:95::95:

tatlım, bence internetten arastırabılırsın yaz google'a tesettür abiye diye cok secenek cıkar begendıgn olursa gidip ordan alırsın ben cok yaptm bunu nerdeyse gider bakarım sonucta günlük kıyafet degil abiyeden bahsediyorz magazada begenemesem nete basvururm

sagol canım ya önerilerin için
öylede çok baktım hep birbirlerine benzeyen modeller var yada
1000tlnin üzerinde fiyatlar
neyapacagımı bende şaşırdım
burda arkadaşlar osmanbeyde güzel şeyler var dedi birde oraya bakmak istiyorum
malum bu ara çocuklar hep hasta oldular ve havalar hep yagışllı gitti
önümüzdeki hafta orayıda düşünüyorumm

birbirimize yakın oturuyormuşuz
bende kasımpaşada oturuyorum
birgün burdan kızlar toplanalım inşallah

gecmıs olsun canım cok
gotur bencede cok agırır kulak of...

kapalıysan fatıh ve cevresınde var canım
mahmutpasada da varmıs abıyeler falan
zaten 100tl yı gozden cıkar canım cok pahalı oluyor bırde

mrb kızlar
off yine yetişemedim gündüz konuşup akşam kayboluyorsunuz
biz iyiyiz öğleden sonra bebek görmeye gittik allahtan kızım bugün uyuyup erken kalktı da gidebildik az uyusa bile akşam 11.30 u buluyor uyuması bazen 12 yi bizim de halimiz kalmıyo zaten tüm gün yoruluyoruz işteyken.
emelcim geçmiş olsun inş. kulak değildir

cnm slm.. Bene zeytinburnundayım:)
biizm burda abiye satan kapal giyimmağazalrı var.. Aklında olsun canım..pasaj içnde hem kaliteli hem uygun.. Aklında olsun!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…