2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar
ilke geçmiş olsun gözünüz aydın kurtulmuş
oh mümine iyisin eşin poğaça falan yapıyo ne güzel afiyet olsun
burda da hava kapalı ve çok soğuk kızım uyurken film seyrettik şimdi uyanır sabah kaldırdı yine erkenden gece de mızmızlandı ne derdi var anlamıyorum

Son düzenleme:
valla kızlar, benim çok merakım yok hamur işine, bu defa eşim merak sardı, öğrendi napsın, bu 3. denemesi güzel oldu vallaa, sağolsun öyle utandırmak için de yapmaz,

neslihancım havalarda var bişey galiba azra da çok ağladı bu gece, biraz önce banyo yaptırıp yatırdım, uyur inşallah biraz dinlenirim dicem ama 1 saat fiksimiz var anca tekrar sallamam lazım tekrar uyuması için (

hoşbulduk canım cicilerinizi güle güle kullanın mama suyla hazırlanıyor ben biberonda veriyorum napıcan işte azcık kilo alsında nasıl alırsa alsın diyebakıyoruz

herkese gunaydın kızlarrr
ohh masallah haftasonu baya bı yazan olmus herkese slmlarrr arkadaslar

sekerkız candy arkadasım yaptıgın muhallebı tarıfını bu aksam denıcem bende cok guzele benzıyor
kızlar benımde kızım gunde 500ml sut ıcıyo bıraksam daha ıcer boyu uzadı vallah cok sukur
herkese ıyı haftalar dılıyorum
hafta sonum yorucu gectı cmt. gunu temızlık pazar gunu mısafır falan nasıl gectı anlamadım vallah

kızlar herkese selam. ya sizin bebeklerde uykuya zor dalıyormu. benim oğlumu 1 aydır geceleri zor uyutuyorum . devamlı oyun oynamak istiyor çok kuduruk bişey oldu valla. birde nasıl uyutuyorsunuz ben yanına uzanıyorum bana sarılıp öyle uyuyor..kendi başına uyuyan bebişi olan varmı varsa nasıl alıştırdı?

selam kızlar...
keçi gribi yine vurdu beni.sabahtan beri yatıyorum.yağmurda habire öpüyoo annnemm diyo sarılıyor
çok kötü değilim olmadan kurtulucam sanırım ama yinede halsiz yapıyor walla.inşallah yağmura geçmez.
geçmiş olsun diyen arkadaşlarıma çok teşekkürler.duru(yeğenim) çok iyiymiş maşallh..

menekşe benim kızım uzun zamandır kendikendine uyurdu.kendi alışmıştı.ama izmire annemlere gide gele düzeni bozuldu.şimdi ya beşiğine koyup sallıyorum.yada beraber sarılıp yatıyoruz.şimdi tekrar alıştırayım diyorum.

merhaba kızlar bugün evdeydim inş. programım değişmezse artık pazartesilerim boş olucak ama bütün gün ne yaptım anlamadım sağolsun ece hanımın peşinde koşmaktan bi işe başlayamadım
iyiyce cadı oldu dediği olmazsa tepinip ağlıyo inş. böyle devam etmez yoksa kafayı yedirir bu bize
ben de sallıyorum öyle uyuyor kendi yatıp uyumuyor

selam kızlar,
işten geldim, ayaklarımı uzattım 10 dk geçmeden azra hanım uyandı, giydirirken arkadaşlar aradı dışarı çıktık köfteciye gittik, yeni geldik eve değişiklik oldu en azından,
umarım herkes iyidir,
uyutma konusunda azra da gündüz sallanarak uyuyo akşam da beraber yatıyoruz öyle uyuyo ben onu kendi uyuyo sayıyorum vallaa, sallanmasın da varsın öyle uyusun şimdilik, kendi kandine bıraksam asla durmaz yalnız, uyumaz da öyle,

yorgunluk çöktü çok, bakalım uyku vaktine kadar nasıl dayanıcaz

sanada geçmiş olsun cnm..

dönem dönem uyku düzenleri bozuluyo saatleri değişebiliyor canım. ceylin 7 aylık olduğun beri kendi kendine beşiğinde uyuyor.hiç sallamadım ayağımda daha.bazen gece yanıma alıyorum koklarak yatayım diye hanfendi rahat edemiyo beşiğini istiyo illaki geri götürüyorum..
ilkecim geçmiş olsun cnm..

ne güzel cnm. maşallah kızına..

günaydın kızlar, paşam 6buçukta kalktı, gecede ben geç yatmıştım 3buçukta falan ölüyorum uykusuzluktan, zar zor uyuttum şimdi ama bu sefer ben uyuyamıyorum ((
ayşecim maşallah ceyline , nazar değmesin ne güzelmiş uykusu
bizimki emerken uyuyor, bazende sallıyoruz ayağımızda ,baba sallasın diyor , iyi oluyor babası uyutuyor bazen :)
ama sütten kesince nasıl uyutucaz bilmem

kendini kendine uyumaı ayrı odada uyuması çok güzel gerçekten maşallah kuzuma ama gece süt için çok sık kalkıyo, saat başı neredeyse ben odadan odaya koşturuyorum.bakalım kaç sene daha sürecek bu uykusuzluk. bu sabah 5 te kalktı

herkese merhaba arkadaslar
kusura bakmayın bı turlu yazamadım sabahtan berı 2 toplantı atlattım ve 3 gundur gecmeyen bı kulak agrım var cıldırttı benı dr. a gıttım ılac verdı offf hemen gecmesını bekleme dedı allahım ne agırırımıs kulak beee 3 gundur ne yemek ne uyku mafoldum valla allah dusmanımın basına vermesınnnn

benım kızda kendı uyuyo yatagına yatırıyorum bende yanına uzanıyorum kıtap okuyorum masal anlatıyorum parmak oyunu falan bı bakıyorum uyumus cok sukur ama dun gece babası yatırdı hemen uyumadı benı ıstedı bende kıvranıyorum agrıdan gıttım uyuttum ama o masalı nasıl okudum bı bana sorun anne bı bı dıyoo bı daha yanı ıkı kere okudum bayılacaktım agrıdan ama cok sukur uyududa rahat ettım yanı gelıp opuyo kuzucum anneemmm dıoo ıcım gıttı yaaa

herkese guzel bır gun dılıyorum gecmısı okumadım umarım hasta olan yoktur olanlarada cok cok gecmısss olsunnnnn arkadaslar optum hepınızı ara ara yazarımmmm ıns.

selam arkadaşlar uzun süredir giremiyorum işlerimin yoğunluğundan dolayı. Umarım anneler ve bebişler iyilerdir. Ben birşey sormak istiyorum bebeğini oyun grubuna götüren veya böyle bir düşüncesi olan var mı?

merhaba arkadasım hosgeldınn
canım ben ogretmen oldugum ıcın seneye yanıma alıcam kızımı kısmetse
ama goturen arkadaslarım var oyun grupları ıkıye ayrılıyo annelımı annesızmı

merhaba arkadasım hosgeldınn
canım ben ogretmen oldugum ıcın seneye yanıma alıcam kızımı kısmetse
ama goturen arkadaslarım var oyun grupları ıkıye ayrılıyo annelımı annesızmı

Ben anneli olana götürüyorum ama fikirlerinizi almak istedim eğer giden varsa diye. Ben İstanbuldayım sen nerede oturuyorsun canım.

bend eistanbul da oturuyorumm
benım annem bakıyor kızıma seneye bend eyanıma alıcam .
ıyı yapmıssın buarada annelı olan bu yas grubuna gore daha ıyı oluyoo

selam kızlar,
misafirlerim vardı ,yatılı giremedim. bol bol gezdik onlarla. merte de iyi geldi alıştı kalabalığa.
dün mert ilk defa 8,30 da yattı onunla birlikte bende yattım sabah 11 e kadar uyumuşuz.
uykumu aldığım zaman çok iyi oluyorum ama 7 saat falan uyusam çok sinirli tahammülsüz ve gergin oluyorum.
sosyete pazarına gittim bugün, babası baktı ama beni göremeyince ağlamış hep telefon etti durdu eşim, ağzımın tadıyla gezemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…