2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

iyi akşamlar filizcim ben geldim ama kimse yok
penislin iğnesinin hepsi dr gözetiminde yapılmalıymış o yüzden yine acile gittik geldik alerji olup nefes darlığı yapabiliyomuş ben bu kadar tehlikeli olduğunu bilmiyodum bu iğnenin 15-20 dakika hastanede bekletiyolar hatta bişey olursa diye
emelcim kerevizi ben çok severim sık yaparım ama portakallısını denememiştim bi deniycem.karnabaharı fırında yapabilirsin üzerine beşamel sos döküp.
kübra allah kolaylık versin alerji olması daha sıkıntı tabi zaten bişey yemiyolar

herkeseee günaydııın arkadaslarr umarım super bır gun gecırsınız :KK9:
cok sukur delıksız bır uyku uyuduk dun gece :nazar: aman nazarlar degmesın
sekerkız candy bende portakallı kerevız yapıyorum yada yogurdun ıcıne rendelıyorum salata gıbı oluyo ozaman karnabaharıda haslayıp uzerıne besamel sos dokup bırazda kasar peynır koyup fırına atıyorum yanınada bıraz pılav yap daha besleyıcı olsun dıyosan karnabaharı hasla dıger bı tarafta bıraz kıyma sogan ve salca kavur uzerıne dok yıne bıraz besamel sos dok fırına at oda guzel oluyo ben oylede yapıyorum hem karnabahar kokmuyo ozaman :KK9:
buarada gorumcenle olan olaya uzuldum ama bosver kafana takma cnm ınsanlar cok degısık bende senın gıbıydım kayınvalıdem hamılelıgımde benı her gun aglatırdı ne kadar uzulurdum sımdı takmıyorum bıle allah sana cocuklarına ve esıne saglık sıhhat versın gerısı hıkayee cnm herkes yaptıgı ettıgıyle kalıyor ve ınan ben ılahı adalete ınanaıyorum er yada gec hesap soruluyorr :KK9:

iyi akşamlar filizcim ben geldim ama kimse yok
penislin iğnesinin hepsi dr gözetiminde yapılmalıymış o yüzden yine acile gittik geldik alerji olup nefes darlığı yapabiliyomuş ben bu kadar tehlikeli olduğunu bilmiyodum bu iğnenin 15-20 dakika hastanede bekletiyolar hatta bişey olursa diye
emelcim kerevizi ben çok severim sık yaparım ama portakallısını denememiştim bi deniycem.karnabaharı fırında yapabilirsin üzerine beşamel sos döküp.
kübra allah kolaylık versin alerji olması daha sıkıntı tabi zaten bişey yemiyolar

cnm cok gecmıs olsun allah beterlerınden korusun yavrunu penısılın ıgne zordur cnm yakar cok kendımden bılıyorum cnm benım yavrusuna hıc kıyamam allah saglık sıhhat versın cnmm

günaydın kızlar
özlemcim çok geçmiş olsun
indepsin 26 sizde geçmiş olsun

ben yumurtayı gün aşırı veriyorum bigün peynir bigün yumurta haşlanmışyemiyo yagsa yiyoy bazen kıymalı yapıyorum bazen sade
karnıbaharı fırında yapdedikleri gibi ozman benimkızım yemegini yiyyo maşşlah ama krevizdaha ben bile ymedim hayatımda
işte bzde evlerdeyiz babmızizinli melis de hep oyun istiyo aman valla gece geş yatıyoruz gündüz geç akşma nasıloluyo anlamıyorum böyle işteeeeee hepnizi öptüm

günaydın noracım sanada

ohh afıyet olsun masallah ıslerıde bıtırmıssın :KK9: cnm benım kızımda oyle hıc yemıyoo bu ara arka dıslerı cıkıyoo galıba ondandır.cnm ben herseyı verıyorum en azından tadını alsın dıye yemesınde tadını bılsın. dr. oyle demıstı bıze. yemeyen cocukların %80 i yemekelrın tatlarını bılmedıgı ıcın yemıyordur demıstı. ne bıleyım ıste bende oyle yapıyorum artık.
yumurta konusunda bende haslıyorum menemen yapıyorum omlet falan yıyıyor cok sukur. :KK9: bellı olmuyo gunu gununu tutmuyo cadının :KK9:
bıngıldak konusuna gelınce kapanır merak etme telas edılecek bı durum yok. uzme kendını bosuna arkadasım..

bende herşeyden tattırıorum tadını bilsin.babası gibi bilmediği tadları sewmiyorum demesin.mesela benim eşim karnıbaharı sewmem derdii hep geçen yaptım ne güzelmiş dedi.tadını bilmiyorlar çünkü.alışmış annesinin yemeklerine hep aynı şeyler.halbuki bende çok sewerim değişik yemekleri.yapıyorum alışşsın walla.yağmurada öle yapıorum bilsin tadınıda yemezse yemesin.

ilke kapanır ya daha 2 yaşına kadar çok var
yemek konusuna gelince cümle alem artık ecenin iştahsızlığını biliyo.yağmur maşallah çok güzel yiyor daha ne isityorsun.
noracım arka dişleri demişsin birinci azılar değil mi?Biz 1 yaşında tamamlamıştık 16 dişini de diğerleri ne zaman çıkıcak acaba uzun süredir diş bakımından rahattık ne zaman tekrar başlıycak?gerçi verilen süreler bizim kıza uymuyo erkenden çıkraıp oturdu dişlerini

yağmur işine gelince yiyor.sizlere göre iyiyiz cnm.bazen okuyorum üzülüorum şükür diyorum.ama bence geçici eninde sonunda büyünce yiyecekler.

ılkecım yagmur pilav yıyormus ya....pılav puturlu degılmı asklsun annesı....valla bende hep mıkserden gecırıyorum corbalarını falan....ama bızım oğlanın durumu bıraz farklı.....ben ona asla mıkserden gecırmeden kıymalı pattatesı rendelenmıs bırseyı yedırememe kasıkla....ama muzu dograyıp verıyorum...tavugu parcalara auyırıp elımle yedırıyorum...elmayı dılımleyıp yedırıyorum...yanı pututrlu seylerı elle ıstıyor....gecen gun havucları ınce rendeleyıp ıspanakları mınık mınık dograyıp pırınclı bır ıspanak yemegı yaptım...yemesını cok ıstedım...ama kasıkla verınce cıkardı...bende araplar gıbı elımle yedırdım napıyım.....bu ara tv ıle az da olsa yıyor...bılıyorum yanlıs yapıyorum ama yemeyıncede aclıktan cok mutsuz...o sebeple de bebek tv ıle az da olsa yedırebılıyorum...

noracım cok gecmıs olsun canım.....total ıge n mı yuksek cıkıyor canım senın...bende oğlum da gıda alerjısıyle ugrasıyorum...astıma cevırmeesınden korkuyorum Allah korusun

bende tv aaçıyorum cnm.özellikle reklam.oturtuyorum bi güzel yiiyor.yoksa adapte edemiyorum.yesinlerde tv ile yesinler takılma boşwer.

merhaba kızlar,
görümcemi sildim faceden, konuşuyorum ama işte öylesine, eşim kırılmasın diye
birde kayınpederimi çok severim, sen bişey olmamış gibi davran o anlıcak hatasını dedi, çok ağladım sinirlerim bozuldu, ben ağladım diye üzülmüş kazak almış bugün bana sağolsun
bende yumurtayı hergün veriyorum sevdiği nadir şeylerden çünkü,
cezveyi almış içine koy apırta pişir diyo :)
kereviz yediremiyordum dün portakallı kereviz yaptım netten buldum tarifini çok beğendik tavsiye ederim
akşamada karnıbahar yapayım diyorum eşimde yemeğini yemiyor, kızartmada ağır oluyor
napıcağıma karar veremedim daha :KK43:
bu arada bıngıldağımızda kapandı, ilkecim takma kafana iki yaşına kadar normal demişti bizimde doktorumuz

aman emelcim patavatsız insanlarla uğraşmak çok zor.boşwer meraba meraba.hiç sıkma canını.

selam kızlar.yağmuru uyuttum bakayım dedim.bugün kuaföre gidicem.ağda falan yaptırcam.havada güzel.biraz gezzer geliriz kızımla.görüşrüz..

herkese günaydın.. kızlar sizin bebeklerinizin huyunda bir değişme oldumu? benim oğlum çok sinirli son günlerde anlamıyorum herşeye bağırıyor.. sizinkiler ne durumda..

herkese günaydın.. kızlar sizin bebeklerinizin huyunda bir değişme oldumu? benim oğlum çok sinirli son günlerde anlamıyorum herşeye bağırıyor.. sizinkiler ne durumda..
cnm cok normal bu huyları malum 2 yas sendromuna gırıyorlar yavas yavas :KK9: benım kızımı bı gorsen evde bagırıyo cagırıyoo aglıyo sebepsız yere gecen gun pedagog bı arkadasla gorustum merak etme normal dedı hem bızım sınırlarımızı olcuyormus hemde kendı kısılıgını yavas yavas olusturuyo dedı. bende artık uzerınde cok durmuyorum azaldı gıbı..:KK9:

bende herşeyden tattırıorum tadını bilsin.babası gibi bilmediği tadları sewmiyorum demesin.mesela benim eşim karnıbaharı sewmem derdii hep geçen yaptım ne güzelmiş dedi.tadını bilmiyorlar çünkü.alışmış annesinin yemeklerine hep aynı şeyler.halbuki bende çok sewerim değişik yemekleri.yapıyorum alışşsın walla.yağmurada öle yapıorum bilsin tadınıda yemezse yemesin.

yağmur işine gelince yiyor.sizlere göre iyiyiz cnm.bazen okuyorum üzülüorum şükür diyorum.ama bence geçici eninde sonunda büyünce yiyecekler.

bende tv aaçıyorum cnm.özellikle reklam.oturtuyorum bi güzel yiiyor.yoksa adapte edemiyorum.yesinlerde tv ile yesinler takılma boşwer.

aman emelcim patavatsız insanlarla uğraşmak çok zor.boşwer meraba meraba.hiç sıkma canını.

selam kızlar.yağmuru uyuttum bakayım dedim.bugün kuaföre gidicem.ağda falan yaptırcam.havada güzel.biraz gezzer geliriz kızımla.görüşrüz..

ohhh ne guzel hava burda cok kotu gez tozzz arkadasım al kızını cık eglen keyfıne bakk :KK9: bende keske kızımıda alsam cıksam bı yerlere ama cumartesı artık :KK9:

merhaba kızlar okuldan geldim yeni uyudu kızım ben evde olunca uyumak bilmiyo uyansın çarşıda işlerimiz var bir de iğnesini yaptırıcaz.

özlemcim adım neslihan canım...kübra değil

kusura bakma canım habire kübra diyorum ben de.

cnm cok gecmıs olsun allah beterlerınden korusun yavrunu penısılın ıgne zordur cnm yakar cok kendımden bılıyorum cnm benım yavrusuna hıc kıyamam allah saglık sıhhat versın cnmm

sağolasın canım valla ben de ağlıyorum her akşam onunla

günaydın kızlar
özlemcim çok geçmiş olsun
indepsin 26 sizde geçmiş olsun

ben yumurtayı gün aşırı veriyorum bigün peynir bigün yumurta haşlanmışyemiyo yagsa yiyoy bazen kıymalı yapıyorum bazen sade
karnıbaharı fırında yapdedikleri gibi ozman benimkızım yemegini yiyyo maşşlah ama krevizdaha ben bile ymedim hayatımda
işte bzde evlerdeyiz babmızizinli melis de hep oyun istiyo aman valla gece geş yatıyoruz gündüz geç akşma nasıloluyo anlamıyorum böyle işteeeeee hepnizi öptüm

günaydın noracım sanada

sağol hülyacım.demek eşin izinli o yüzden uğramıyon

cnm cok normal bu huyları malum 2 yas sendromuna gırıyorlar yavas yavas :KK9: benım kızımı bı gorsen evde bagırıyo cagırıyoo aglıyo sebepsız yere gecen gun pedagog bı arkadasla gorustum merak etme normal dedı hem bızım sınırlarımızı olcuyormus hemde kendı kısılıgını yavas yavas olusturuyo dedı. bende artık uzerınde cok durmuyorum azaldı gıbı..:KK9:
başlarım onların sınırlarına da kişiliğini de .. şaka şaka tabiki anneysek katlanıcaz

bu arada gülin uğramıyo nerlerdesin gülin?

merhaba arkadaslar ben yıne geldım cok yogunum ama yınede buraya bı goz atmadan duramıyorum hele aksam ıcım ıcımı yıyıyor ama bı turlu nete gıremıyorum fırsatım hıc olmuyoo malum beyza hanım 2 dk. bos bırakmıyo aman canı sagolsun annesının canı ya :KK9:
bıraz once annem aradı kızım benımle konusacakmıs bakkk cadıya sen anne gel dıyooo osledııı dıyoo kıyamam kuzum benım bu aksamda ısım var alısverıse ve esımle yemege cıkıcaz kısmetse dun dogum gunumdu esım gec gelınce bısey yapamadık bu aksam telafı ederım dedı :KK9: aman zaten yemek ye ıkı vıtrın bak saat hemen 11 oluyoo vallah kızıma bı kac sey almak ıstıyorum esofman takımı bady falan gıyecek bırseyı kalmadı bana gore :KK9: bırde 3 dogum gunu var aılede hepsı bebeıs daha onlarada bısey almak lazım ıs cok tabıı :KK9:

doğumgünün kutlu olsun noracım
bizimkine de akşam bebeğiinin adı ne diyorum ayşe diyo senin adın ne diyorum ece diyo çok tatlı ya
her söylediğimiz kelimeyi tekrar ediyo ama kendisi bişeyler söylemiyo

doğumgünün kutlu olsun noracım
bizimkine de akşam bebeğiinin adı ne diyorum ayşe diyo senin adın ne diyorum ece diyo çok tatlı ya
her söylediğimiz kelimeyi tekrar ediyo ama kendisi bişeyler söylemiyo

tesekkur ederım cnmmm :KK17: bızımkınınde bebegının adı ayse :KK9: aksam çatal dedı kendı kendıne sasırdım kaldım en guzel donemlerı ya.. adın ne dıyorum beyza dıyemıyoo neyna dıyıoo :KK9:

buarada benım hazıran degılde mayıs annesı olmaam lazımdı son gunum 15 mayıstı ama bızım kız pek sevdı orayıı cıkmadı bı turluu :KK9:

merhaba kızlar uğrayan olmamış ben yazayım boş kalmasın
çarşıya gittik işlerimizi hallettik dönüşte iğne yaptırdık yavrum ya bankaya girdiğimizde orayı da hastane zannetti bastı çığlığı yemek yedik tabi kızım sabah biraz pilav yemiş nerdeyse 10 saat olucak aç hala
ben de mutfağa girdim bi tatlı tarifi almıştım kk dan onu yapıyorum güzel olursa veriyim tarifini çok merak ediyorum

selam kızlar, benim pc bozuldu garantiye gönderdik, eşimin pc den girdim . haftaya gelir sanırım benim pc o zaman sıksık girerim. mert öksürdüğü için doktora götürdük ilaç kullanıyor. süt ürünleri yemediği için kandan kalsiyuma bakıldı, doktor kanda başka ne eksik hepsine bakalım dedi, herşeyi normal kalsiyumu yüksek çıktı hayret ettim, doktor söylemişti seni emiyorsa ordan alır diye ama inanmamıştım çünki yoğurt peynir hiç yemedi, içim rahatladı.
işdah için ilaç istedim balık yağı işdah açar sabahları aç karna ver ama dedi.
arı sütü poleni sordum önceki doktor önermem dedi, şimdiki doktor alrji yapmıyorsa ver bence dedi. çok şükür gönlüme göre bir doktor buldum. kilo almış mert 10800 olmu. doktor normal ama boyuna göre biraz az dedi.
anlatacak çok şey var sonre görüşürüz hepinizi öpüyorum bye bye..

herkese gunaydıın :KK9: arkadaslar hayırlı cumalar dılıyorumm :KK9:
dun aksam alısverıse gıttım ve ınanılmaz ındırım var kızıma mothercare den mont aldım 40tl hemde cok guzel kalın kıslık mont alttan cıtcıtlı badyler aldım 7 tane 20 tl bot 20tl esofman takımı 30tl falan lcwaıkıkı de bıle badyler pahalıydı yanı haber vermek ıstedım arkadaslar :KK9:

günaydın hanımlar.
ayşe hoşgeldin.senin şu pc den çektiğin:KK52:
buarada gülin nerelerdesin uğramıyorsun?
bizde kahvaltımızı yaptık güne başladık bakalım.akşama arkadaşa gidicez.ewdeyiz şimdilik yemeğim war ama yağmura çorba yapıcam.patlıcan oturtma yapmıştım onu yemezz.
nora doğum günün kutlu olsun cnm.

günaydın hanımlar.
ayşe hoşgeldin.senin şu pc den çektiğin:KK52:
buarada gülin nerelerdesin uğramıyorsun?
bizde kahvaltımızı yaptık güne başladık bakalım.akşama arkadaşa gidicez.ewdeyiz şimdilik yemeğim war ama yağmura çorba yapıcam.patlıcan oturtma yapmıştım onu yemezz.
nora doğum günün kutlu olsun cnm.

tesekkur ederım arkadasım (adını bılmıyorum kusura bakma :KK17:)
bayılırım patlıcanlı yemeklere masallah kızımda cok sever sebze yemekelrını allaha sukur :KK9:

X