2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

hülyacım sağma sağmana gerek yok zaten fazla olun ca akıyo kendiliğinden sağarsan kesilmesi uzun sürerr havlu koyunca ellerinle ovala hafif hafif ağlamak istediğinde de kendini tutma ben ağlayarak rahatladım vallaaa bağıra bağıra ağlamıştım eşim oturup beni izliyodu
valla iyi dayanıyo adam benim deli hallerime heheheeee

cnm benımde esım bana cok guluyordu ya :) ne komık bı durum degılmı bız emzırıyoruz onlar guluyoo :) benım sagmam gerekıyordu cnm cunku sısıyordu ve gogus ucum kopacak duruma gelmıstı yanı mecburdum cnm ama tabı ılk bebegım ılk hamılelıgım kım ne derse onu yapıyordum ya

hülyacım sağma sağmana gerek yok zaten fazla olun ca akıyo kendiliğinden sağarsan kesilmesi uzun sürerr havlu koyunca ellerinle ovala hafif hafif ağlamak istediğinde de kendini tutma ben ağlayarak rahatladım vallaaa bağıra bağıra ağlamıştım eşim oturup beni izliyodu
valla iyi dayanıyo adam benim deli hallerime heheheeee

canım ya nekadar zor şu annelik ememse aglarsın kesersin aglarsın valla zor iş tşkler

sanırım kızım diş çıkıkartıyor günlerdir hiç ama hiç bişiy yemiyor
zaten normalde yemezdi ama şimdi hastalıgının vermiş oldugu mızmızlıkla hiçbirşey yemiyorrrrrrr
buarada geniz akıntısıda varmış sürekli öksürüyor burnu akıyor ve çok fena balgamı var ve bundan dolayıda sürekli kusuyor hertaraflarımız kusmuk oldu günde kaç makina çamaşır yıkıyorum havalard asoguk ve yagışlı kurumuyor mecburen kalirefe re koyuyorum
evin içini görmeniz lazım her taraf çamaşır
kızım hasta bişiy yemiyor
oglumda gabız oldu
bend e az kaldı kafa ve beden yorgunlugundan bayılıp kalacmmmmm

bu çocukların uykusuzlugunu veiştahsızlıgını ne yapacaz bilemiyorum
düzelir diyolar düzeldigi felan yokkk

merhaba kızlar okuldan geldim yemek yedik mecburen kayuyu izliyoruz.kızım yüzünden hiçbişey izleyemiyoruz ya tv yi de kendi açabiliyo zaten.

iyiyim özlemim
yılsonu olduğundan işler ödemeler falan uzun sürdü canım neyse bütün hesaplar ödemeler kapandı da rahatladım
sen nasılsın canım

iyiyim canım sağolasın

ne kadar sıkıcı bır gun zaman gecmedı bı turlu...
kımsede ugramıyo buralara...
arkadaslar yenı yılda neler yapacaksınız bakalım paylasalım bırde benı sımdıden heyecan bastı daha cok var ama kızımın dogumgunu ıcın pasta modellerıne bakıyorum :KK3: cok sabırsızım yaa elımde degıl allah saglık sıhhat versınde bakalım bırde dun ınternetten kızıma boya kalemı aldım yıkanabılır olanlardan benımkı resım yapmaya bayılıyor ayrıca hanı su suyla yazan kalemler var onlardan kullanan varmı aranızda nasıl bırsey merak ettım :KK61: Eki Görüntüle 120010

yılbaşında evdeyiz sanırım zaten bizim cadıyla ne yapılabilir ki komşuya bile idemiyoruz rahat vermiyo.
pasta daha çok erken yaa.sizin plan var heralde yıbaşında napıyosunuz?

bu çocukların uykusuzlugunu veiştahsızlıgını ne yapacaz bilemiyorum
düzelir diyolar düzeldigi felan yokkk
yok be güzelim böyle gidicek büyük ihtimal

merhaba kızlar okuldan geldim yemek yedik mecburen kayuyu izliyoruz.kızım yüzünden hiçbişey izleyemiyoruz ya tv yi de kendi açabiliyo zaten.

iyiyim canım sağolasın

yılbaşında evdeyiz sanırım zaten bizim cadıyla ne yapılabilir ki komşuya bile idemiyoruz rahat vermiyo.
pasta daha çok erken yaa.sizin plan var heralde yıbaşında napıyosunuz?

yok be güzelim böyle gidicek büyük ihtimal
banada öyle geliyor düzelecegi felan yok

nasılsınız kızlar,
giremedim birkaç gündür, kübracım diştendir bizimkide öyle , oğlunada çay kaşığıyla zeytinyağı ver iyi gelir, gerçi biliyorsundur ama
ya bende çok aşure istiyorum ne annemden ne kayınvalidemden ses yok, biri yapsada yesem
süt konusunda benimkisi çoook düşkün memeye, herhalde çok zor kesicez, emmeden kesinlikle uyumaz napçam bilmiyorum, iki yaşına kadar emsin bakalım

nasılsınız kızlar,
giremedim birkaç gündür, kübracım diştendir bizimkide öyle , oğlunada çay kaşığıyla zeytinyağı ver iyi gelir, gerçi biliyorsundur ama
ya bende çok aşure istiyorum ne annemden ne kayınvalidemden ses yok, biri yapsada yesem
süt konusunda benimkisi çoook düşkün memeye, herhalde çok zor kesicez, emmeden kesinlikle uyumaz napçam bilmiyorum, iki yaşına kadar emsin bakalım

iyigeceler canım
sanırım dişten birde üstüne gribi eklendi selamet çekarsak şu dişlerimizi bütün kuzular
canım mamasına koydum bir iki damla azcık faydası oldu ama canım benim çok zorlanıyorr
benimde annem yaptı bu sene ben yapmadım artık tam dogum zamanımıza denk geldi
olmazsa hazır paketlerde aşureler oluyorya çok canın istediyse ondan yap bari canım ben hiç denemedim ama güzel oluyodur herhalde

günaydınnn
ölüyorum uykusuzluktan bizim cadı 12 den önce yatmıyor sabah da erken kelkıp okula geliyorum gece de yüz defa uyanıyorum ayy bayılcam gözlerim kapanıyor.
akşam da ağla ağla mahvoldum osman'a dizide.bi daha izlemiycem ya şu diziyi.

kızlar 18. ayda olan aşıları yaptırdınız mı
aşı ateş halsizlik falan yapıyor mu?
cevablarınızı bekliyom acillllll

günaydınnn
ölüyorum uykusuzluktan bizim cadı 12 den önce yatmıyor sabah da erken kelkıp okula geliyorum gece de yüz defa uyanıyorum ayy bayılcam gözlerim kapanıyor.
akşam da ağla ağla mahvoldum osman'a dizide.bi daha izlemiycem ya şu diziyi.

günaydın özlemcim sorma bizimkide 12 den aşağı yatmıyo bir haftadır aynen uykusuzluktan geberiyom

filizcim kızım o kadar ağladı ki koldan yapılan ne aşısı ağızdan neydi soramadım bile.çocuk felcidir muhtemelen ama bizimki tükürdü zaten.

canım yaptırdım ben hiç bişey olmadı
ağızdan damla da damlatıyolar

filizcim kızım o kadar ağladı ki koldan yapılan ne aşısı ağızdan neydi soramadım bile.çocuk felcidir muhtemelen ama bizimki tükürdü zaten.

canım nasıl korkuyom biliyonmu bizimki kapalı yabancı yerlere girince kıyameti kopartıyo sağlık ocağına nasıl girecez onun sıkıntısı bile bastı üzerime

aaa filiz inanda klostorofobi mi var yoksa kapalı yerlere giremiyor
şaka canım ya yabancılıyodur tabi gide gide alışır merak etme

herkese gunaydııınnn :)
oncelıkle bende kızıma asılarını yaptırdım bırı agızdan bırınıde bacagından vurdular cok aglamadı ve ates falanda yapmadı cok sukur dun gece bızde ayaktaydık hıc uyumadık sagolsun beyza hanım hıc uyumadı dıslerden galıba dunde hıcbırsey yemedı dogru duzgun uzuldum cokkkk...
bızde bı yere gıdemıyoruz kızla ıcerı gırmez gırse aglar herkesı yabancılar duzenı bozulur yemek yemez burnumdan getırır bana yapısır kalır off bız kuzenlere davetlıyız ama bakalım artık bellı degıl yanı onunda bebegı var hastaymıs bugun konustum ben cok gıtme taraftarı degılım ama neyse ...

calısmak cok zor yaa hıc uyumadan ıse geldım ve ısler coookkk hıc bıtmıyo yarın okulda yenı yıl partısı var ogretmenelr kostum gıyecekler ben sadece bı tac takarım deegısık olsun dıye..

uyummm varrr hava cookk soguk eve gıdıp yorganın altında uyumak ıstıyorummmm....

X