2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

buarada havvacım trsyd iyi geliyor cnm.yıka poposunu güzelce sür.ben onu kullanıorum ama yıka ıslak mendille silme.geçene kdr öle yap.

aa gelen olmamış
ilkecim geçmiş olsun balgama ne iyi gelir bilmiyorum maşallah kızına nazar değmesin o kadar şeyi içtiyse bişeycik olmaz iyileşir. biz bi kaşık ilacı veremedik de kullanmayı bıraktık dr. duymasın bi daha tahlil yapalım demişti ama ilacı kullanamdığımız için artık götürmiycez kendi haline bıraktık
ben de işe nerden başlasam diye düşünüyorum kız uyurken bişey de yapamıyorum çıt çıksa uyanıyo

merhaba kızlar ohh ne güzel hareketlenmiş topik
hiç sizi yakalayamıyorum ya kendim yazıp gidiyorum maalesef
zeynep hoşgeldin bi daha gitmezsen alırız aramıza :KK76:
yeşimnur geçmiş olsun
fatoş o saydığın belirtilerin hepsi kızımda var ben daha bebekken hiperaktividen şüpheleniyodum inşallah olmaz ya çok zor.:KK59:
biz de dışarda yedik kızım için çıktım belki değişik yer diye yok yine yemedi geldik eve
senin de dehb lı öğrencilerin vardır özlemcim, insanın gözü önünde olunca daha da korkuyo, bi de ne kadar erken teşhis konursa o kadar sonuç alınıyormuş tedaviden, 2 yaşına kadar bekleyip değişiklik olmazsa dra götürücem ben, kafamda şüphe kalmasın, inşallah hiçbirimizin bebeğinde yoktur canım

günaydın kızlar..ölüyorum uykusuzluktan.yağmur sonunda hasta oldu.burun akıyo,balgam var,öksürük tam grip olduk.gece hiç uyumadı, nefes alamıyo burun tıkalı.emzik ağzında ayyy delirecektim döner durur hapşırıkk biyandan.bi baktım ateşide çıkmış hemen bant vardı yapıştırdım düşürdü.viksli olduğu içinde ii geldi.neyseki iştahı yerinde.kahvaltıısını yaptırdım açkarnına tereyağı pekmezi eritip werdim diğerlerinide yedi.ıhlamur yaptım peditus verip burnuna spreyide sıktım yatırdım ama YORULDUM :KK37:
inaşşahh geçer tek sorunumuz balgam başkane yabilirim kızlar?şurup kullanmak istemiyorum...
geçmiş olsun yağmura ve tüm hasta bebişlere, balgama faydası olur mu bilmem ama ben öksürüğü bal ve limonla geçirdim,sulandırıp içiriyodum ,ege ilaç içmez mecbur bu yöntemi uyguladık, dr tavsiyesi, dene canım istersen

merhaba kızlar,
dünürüm nerdesin hoşgeldin yeniden, zeynebime geçmiş olsun, kayranında öyle, prima bitmişti yeni paketten bağladığım ilkinde yara oldu ama çok fena kıpkırmızı çocuğun poposu, kokusu değişikti acaba parfümümü alerji yaptı dedim, onu bıraktık molfiks aldık geçti, 2 gündür yine başladı
hadi bezden desem bu yaşına kadar prima kullandı bişey yoktu , şimdi noldu , herşey sürüyorum bepanten hametan bepanten zeytinyağı , bugün biraz daha iyi
portakal mandalina hiç yemiyor zaten ondan olamaz bizim
nebahatçim çok geçmiş olsun zeynep duruyada, biz hastanede yattık , kusma ve ishalden, salgın varmış, inşallah çabucak iyileşir duruşumda
ilkecim yağmurumada geçmiş olsun

brokoli çorbası yapıyorum bakalım yicekmi paşam uyanınca

Son düzenleme:
yeşimnur,ilke ve ayşe çok geçmiş olsun.havalar hasta olunmayacak gibi değil valla.
ilecim maşallah yağmura boyu da kılosu da gayet iyi.bizim de köpek dişlerinden ikisi patladı.biraz rahatladık darısı kalan ikinin başına.

slm kızlar
hasta olanalra geçmiş olsun melisde bzogazları kızarık gibigeldiyakında oda olur habizde bügün arkadaşa gittik valla ölçmek gibiolmasın arkadaşın bikızı var kimibn elinde ne varsalıp çekliyo çok kıskanç melisondan çok korkuyo hiç rahatvermedibize çekeliyo ietliyo valla canım çıktı otudummu bilmiyom oda 1ay büyük bizimkilerden
he melis buarada busatte uyudu ve gece bana uykuyok yine

burdayım ayşecim de neyazayım yazarlarsa yazıyorum işte sagol sordugun için
derinede maşşlah incilerihayırlı olsun

selam kızlar, adet olmuşum acaip bir ksaık ağrısı ve asabilik vardı tüm gün, herkese çatacak yer aradım anneme eşime. ilk kez böyle oldu, gezmeye nyetlendim sabah sonra vazgeçtim yeni kendime geldim. mertte tam uyumuştu kapı sesine uyandı gündüz uyumayınca oda zorladı beni.

sabah 11 de kalktık şehriye çorbası yaptım şükür yedi. öğlende dolma harıc yaptım dereotlu onuda yedi 1 kase akşama kendimize ne yapreyim dedim beğenmedi. 2 mandalina 2 kuru kayısı yedi yattı. yarınada kuru fasulye yapıcam. hafta sonu hiç bakamıyorum çocuğa, 1-2 gibi kahvaltı yapıp dışarıya çıkıyoruz dışarda da mert bişey yemeyince ancak tek öğün beslenebliyor, tabi dışarda bol bol emmek istiyor.

günaydın kızlar
ayşecim burdayım güzelim okuyup çıkıyorum yazamıyorum bu aralar yoğunluk var yıl sonu diye lojmanda yöneticiyim perşembe devrediyorum bide onun yoğunluğu pek yazamıyorum canım
inş herkez iyidir
biz iyiyiz maşallah inanın iştahı bu aralar iyi dün 1 tane yumurta yemiş tüh tüh tüh maşallah aman
bakalım bugün gene veririm dedi annem inş yer bizde haberler böyle
4 ocakta aşımıza gidecez
anladım canım, maşallah inana, mertte sabah 2 lokma yumurta yedi ona bile sevindim ben, :KK36:

burdayım ayşecim de neyazayım yazarlarsa yazıyorum işte sagol sordugun için
derinede maşşlah incilerihayırlı olsun

topik canlandı sende yaz işde, ne yedirdiğini yaz fikir oluyor hepimize.

ıyı aksamlar kızlar

ılkecım bebegıne coooooooooook gecmıs olsun...tez zamanda atlatsın ınsallah...masallah hastayken bıle yıyor hemen atlatır ınsallah....bol bol sıvı seyler ver canım ılkık....bızde bugun eymen kağanı forum ıstanbulda akvaryuma goturduk cooooooook mutlu oldu bebişim.....ballal balllal dıyerek kosustu ordan oraya.....bu arada balllal balık demek eymencede.....ılkogretım cocukları vardı orada cocuklara gore ıskemleler var oda onlarla ıskemlelere oturup onlara katıldı....cok sosyal bebegım maşşşallah....bu arada sabah gallusunu ızlerken mamasının hepsını bıtırdı...ben şok tabi.....bu şokla nazarım değömiş olacak kii öğlen ve akşam herşey çöpe....bizde durumlar böyle....birde bu ara eymen birkac kez çömelip kakasını yapıyor gibi kendisini sıkıyor ama bakıyorum bişey yok kabızlık problemimiz yok ....idrar yollarından şüphelendim bende....sabah kaksında da kan gibi birşeyler gördüm...ama mercimek corbasına sonradan salca eklemıstım o mu diye tereddüd ettim....alerjik cocuk annesi olunca hersey ıncelenmeden çöpe gitmiyor....Herkese ıyı geceler

portakal mandalina veriyorsan çok fena pişik yapıyor. bende çok çektim pişikten herşeyi denedim arko kremin clasik olanında şifa buldum bolca sür hemen geçiyor.
portakal mandila yemezki canım bizimki sadece muz ve elma ama arkoyu deneyim sagol canım
günaydın kızlar gece 3 te uyandı bizimki cin gibi 4 e kadar uyumadı. o uyudu bu sefre de benim uyku kaçtı sabaha karşı tam yeni dalmıştım ki 7 de kalktı sağolsun iyiki evdeyim ders falan anlatıcak halde değilim.yine hiçbişey yemedi şimdi sürünüyo açlıktan cins çocuk.
zeynep geçmiş olsun çok kötü ya pişik geçenlerde bizim olmuştu sık sık yıkayıp trosyd sürdüm üstüne de hametan öyle geçti bizim.arko yu ben de duydum alt komşumdan bolca sür ki bezle temas etmesin bir de gündüz altına bez bağlamadık sadece eşofman giydi hava alsın diye tabi üstüne her defasında çiş yaptı ama olsun.
filizcim sana da kolay gelsin.
sagol canım popomuz çok kötü her anne acıdı dedikce içim yanıyor ama düne göre daha azaldı gibi bu bıdıkların yeme konusu zaten olay artık nasıl doyuyorlar ben anlamış değilim
günaydın kızlar..ölüyorum uykusuzluktan.yağmur sonunda hasta oldu.burun akıyo,balgam var,öksürük tam grip olduk.gece hiç uyumadı, nefes alamıyo burun tıkalı.emzik ağzında ayyy delirecektim döner durur hapşırıkk biyandan.bi baktım ateşide çıkmış hemen bant vardı yapıştırdım düşürdü.viksli olduğu içinde ii geldi.neyseki iştahı yerinde.kahvaltıısını yaptırdım açkarnına tereyağı pekmezi eritip werdim diğerlerinide yedi.ıhlamur yaptım peditus verip burnuna spreyide sıktım yatırdım ama YORULDUM :KK37:
inaşşahh geçer tek sorunumuz balgam başkane yabilirim kızlar?şurup kullanmak istemiyorum...

buarada havvacım trsyd iyi geliyor cnm.yıka poposunu güzelce sür.ben onu kullanıorum ama yıka ıslak mendille silme.geçene kdr öle yap.
ilkecim yıkıyorum da geçer işallah geçmiş olsun yağmura bu havalada hemen kapıyorlar hastalığı çocuklar hasta olunca huylarıda değişiyor mız mız mız işallah çabuk atlatır
merhaba kızlar,
dünürüm nerdesin hoşgeldin yeniden, zeynebime geçmiş olsun, kayranında öyle, prima bitmişti yeni paketten bağladığım ilkinde yara oldu ama çok fena kıpkırmızı çocuğun poposu, kokusu değişikti acaba parfümümü alerji yaptı dedim, onu bıraktık molfiks aldık geçti, 2 gündür yine başladı
hadi bezden desem bu yaşına kadar prima kullandı bişey yoktu , şimdi noldu , herşey sürüyorum bepanten hametan bepanten zeytinyağı , bugün biraz daha iyi
portakal mandalina hiç yemiyor zaten ondan olamaz bizim
nebahatçim çok geçmiş olsun zeynep duruyada, biz hastanede yattık , kusma ve ishalden, salgın varmış, inşallah çabucak iyileşir duruşumda
ilkecim yağmurumada geçmiş olsun

brokoli çorbası yapıyorum bakalım yicekmi paşam uyanınca
dünürüm canım nasılsın çok özledim ya buluşalım biara kent meydanı sana yakın haberleşelim buluşalım damadım nasıl odamı pişik kıyamam ben işallah çabuk geçer totoları kuzuların

ıyı aksamlar kızlar

ılkecım bebegıne coooooooooook gecmıs olsun...tez zamanda atlatsın ınsallah...masallah hastayken bıle yıyor hemen atlatır ınsallah....bol bol sıvı seyler ver canım ılkık....bızde bugun eymen kağanı forum ıstanbulda akvaryuma goturduk cooooooook mutlu oldu bebişim.....ballal balllal dıyerek kosustu ordan oraya.....bu arada balllal balık demek eymencede.....ılkogretım cocukları vardı orada cocuklara gore ıskemleler var oda onlarla ıskemlelere oturup onlara katıldı....cok sosyal bebegım maşşşallah....bu arada sabah gallusunu ızlerken mamasının hepsını bıtırdı...ben şok tabi.....bu şokla nazarım değömiş olacak kii öğlen ve akşam herşey çöpe....bizde durumlar böyle....birde bu ara eymen birkac kez çömelip kakasını yapıyor gibi kendisini sıkıyor ama bakıyorum bişey yok kabızlık problemimiz yok ....idrar yollarından şüphelendim bende....sabah kaksında da kan gibi birşeyler gördüm...ama mercimek corbasına sonradan salca eklemıstım o mu diye tereddüd ettim....alerjik cocuk annesi olunca hersey ıncelenmeden çöpe gitmiyor....Herkese ıyı geceler

neslihan forum istanbula giriş ücreti ne kadar. yazın gidecekitm kaynım 50 tl dedi kalabalıktık vazgeçti eşim, çok istiyordum orayı görmek...

ayşe ben ve eşim yuksek lisans öğrencisiyiz kişi başı 19 verdık ...ama öğrenciyle tam arasında o kadasr fiat farkı olamaz bence canım .....ya da tabı ucuzlamıs da olabılır....ama ayşe benım hayalımde daha buyuktu...carcabuk bıtıyo cok buyuk degıl yanı....eymen akvaryuma gırmıs dalgıc da cok ılgısını cektı....cocuklar hep toplanmıs onu ızlıyordu....dalgıc eymenın oldugu yere gelip eymene öpücük attı....cok mutlu oldu...bu sene gıdersın ınsalllah gelırsen ıstanbula....hemde mertın aklı ermıs olur o da bırseyler anlar

günaydın kızlar.
geçmiş olsun diyen arkadaşlarım çok saolun geçicek inşallah.ne zormuş gece başında o inlerken beklemek.burnu tıkalı,öksürük,hapşırık ilk kez böle hasta oldu yağğmur.insan çok fena oluyor onu öle görmek ne feci..:2:
allahım daha beterlerinden korusun.biraz daha iyi gibi.ama ben yinede götürcem yarın doktora.
havvacım ateş içindi o bant eczanelerde var.viksli bi bant yapıştırıosun sırtına göğsüne vs.çok iyi geldi hem ateşini düşürdü hemde viks kokusu burnunu açıo.
bugüb bi arkadaşımla görüşeceğim.yağmurda annemde kalıcak.havada yağmurlu içim karardı ya zaten cnm sıkkınnn:2:

günaydın kızlar napıyonuz
biz 8.30 da kalktık inş. böyle devam eder 8.30 kadar uyumak bile yetiyo
bizim cadı sosis yetti tam gaz yaramazlığa devam evin bütün duvarlarını kalemle boyamış sen mi yaptın diyince kafayı sallıyo bi de
kızlar kaç numara bez kullanıyonuz bizimki 11 kilo 4+ kullanıyoduk prima habire bezini tutup ağlıyo sıkıyo mi ki diye dün 5 numara aldık o da büyük geldi karar veremedim altını değiştirirken acayip ağlıyo yatmak istemiyo bi de bezini tutup ağlıyo idrar tahlili yaptırdık temiz çıktı acaba neden olabilir?

bizim cadı sosis yetti tam gaz yaramazlığa devam evin bütün duvarlarını kalemle boyamış sen mi yaptın diyince kafayı sallıyo bi de
kızlar kaç numara bez kullanıyonuz bizimki 11 kilo 4+ kullanıyoduk prima habire bezini tutup ağlıyo sıkıyo mi ki diye dün 5 numara aldık o da büyük geldi karar veremedim altını değiştirirken acayip ağlıyo yatmak istemiyo bi de bezini tutup ağlıyo idrar tahlili yaptırdık temiz çıktı acaba neden olabilir?

benim oğlum 13 kilo 4+ kullanıyoruz cnm. 5 büyük gelebilir. Cnm pişik yoksa idrar yollarıda temizse belki kaşıntı filan olmuştur yada idrarı çok asitliyse yediğinden içtiğinden dolayı ondadn yanma olmuş olabilir.

ayşe ben ve eşim yuksek lisans öğrencisiyiz kişi başı 19 verdık ...ama öğrenciyle tam arasında o kadasr fiat farkı olamaz bence canım .....ya da tabı ucuzlamıs da olabılır....ama ayşe benım hayalımde daha buyuktu...carcabuk bıtıyo cok buyuk degıl yanı....eymen akvaryuma gırmıs dalgıc da cok ılgısını cektı....cocuklar hep toplanmıs onu ızlıyordu....dalgıc eymenın oldugu yere gelip eymene öpücük attı....cok mutlu oldu...bu sene gıdersın ınsalllah gelırsen ıstanbula....hemde mertın aklı ermıs olur o da bırseyler anlar

valla bende inanmadım 50 olduğunna, taş çatlasa 30 olur.
inşallah gelirim yaza geldiğimde gidicem ama. bende çok büyük diye hayal ettim, tv de öyle görünüyor çünkü.o dalgıç merte öpücük atsa kesin mert arkamıza saklanırdı. birileri şeker verse mert almaz çok çekiniyor yabancılardan.

bezi altımdan çıkar diye ağlıyor olabilir ama öyle olsa mızmızlanır. gerçekten ağlıyorsa hafife alma özlem, başka bir hastaneye git, öyle şeyler duyuyoruzki, bir doktorun şeker hastası dediği çocuğa diğeri hiçbirşeyi yok diyebiliyor. eceyi en iyi sen anlarsın canı yandığı için ağladıüını bilirsin.
özlem sosis yedimi yazdın anlayamadım orayı ama sosis zararlı değilmi, sen daha iyi bilirsin tabi ama işlenmiş gıda ve içinde hayvanın tırnağından kemik tozuna kadar herşey varmış. doktor dedi tvde sosis yiyen hayvanın herşeyini yediğini göze alarak yesin, öğütme makinesi herşeyi öğütüyormuş ve içinde ne ararsan var diyor.

X