2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bende revani yaptım mert uyansın komşuma gidicem bi kahve içeriz artık.
bayrama ilçeye gidicez kurban orada kesilecek 2 gün dururuz. sonrada gezmeye ankaraya, malum konyaya en yakın yer orası. 9 günü değerlendirelim diyoruz, eşim istanbula gidelim diyo ama o kadar uzun yolu mertle gidemem.

havalar burda inaılmaz güzel hergün dışardayız mertle.

bayramlık almayacaktım hediye gelen birsürü kıyafeti vardı onları giydiriyim diyordum ama saolsun ananesi yelekli bir takım almış, giydirince resmen küçük erkek oldu.
bizim ayakkabı derdimiz yok pantolonun altına her tip ayakkabı oluyor: nıkeden bir tane eşim beğendi 55 tl ama hiç hoşuma gitmedi hem daha yeni aldık gerekde yok.

herkesin iyi dilekleri için teşekkürederim sagolun arkadaşlar

valla canım bende beş kardeşleri felan denedim ama bizim kuzuya kar etmiyorr cadolozun biri

herkez bayramda ne yapacaklarından bahsetmiş
bizde Allahtan bir mani çıkmzsa kayınvalidemler memleketteler ilk gün büyük amcamıza bayramlaşmaya çıkkarız oradan ziyaret yerleri ve babamlara akşam eve ikinci gün et telaşı malum kurban
ve canım hiç istememesine ragmen bayramdan önce bayram temizligi
bayramlık olarakta kuzuma bayramlık aldık çok güzel pantalon bahçivan kazak penye aldım hava durumuna göre penyeli takımı yada kazaklı takımı giydirecegim
kendimede bişiy almadım malum şuanda top gibi dolaşıyorum gerçi hamile olmasamda kurbanlarda kendime pek kıyafet almam ramazanda aldıysam
agabeyime nişan yapmıştık geçen ay bu bayramdada bizim oraların adetlerinde bayramlık bohçası götürülür geline birde Allahatn bir mani çıkmazsa bohça götürecegiz
görümcemlerde aydında oturuyorlar onlarında gelme ihtimali var bayramda anlayacagınız fulll çalışıyoruzzzzzz

kimsecikler yokkk
kızlar nerelerdesinizzzzzz
kuzum uyumuşken iki laflasaydık
gellllsenize

selam kızlar.bizde evdeydik mayıştık kaldık bugün yağmurla.havada yağmurlu tam uyku havası.uyuttum yağmuru bakayım dedim size.temizlik bende yapıcam,alışweriş falan yapmamız lazım.
kızlar bişey sorcam ne zamandır aklımda sabahları hala lebne mi veriyorsunuz çocuklara.yoksa başka peynirlerde yiiyorlarmı?*

canım ben normal kalıp beyaz peynirini yiyecegi miktarda kahvaltısının içine ezip yediriyorummm

canımm çok sevindim eşinin işe girmesine gözün aydın.

ben labne verıyorum canım.

günaydın ve iyi tatiller,
uzun bi süredir uğrayamadım yoğunluktan, umarım herkes iyidir,
biz buradayız bayramda, arkadaşlar ve günübirlik geezilerle değerlendiricez inşallah,
yola çıkacaklara iyi yolculuklar diliyorum,
ve tabii tüm haziran bebişlerine çikolata tadında bir bayraaam, hepsini kocaman öoüyorum,
buralarda olanlarla görüşürüz kkda zaten

günaydın kızlar.saol mümine sana iyi bayramlar şimdiden..
hava güzel dün yağmur vardı ama bugün iyi e bizde çıkıcaz yağmurla.güneş gördükmü tamadır hemen dışarı:))

bu arada bende hala labne veriyorum bi sorayım dedim saolun kızlar cvp için...

saol cnm bayadır aklımdaydı soracam unutuyorum..nasılsınn ?

iyiyim canım işyerindeyim çalışmaya başladım bende bugün oğluma çok alışmışım çok özledim o da alıştı evden çıktım o görmeden bütün odalarda beni aramış anne yok diyomuş babasına
sen nasılsın tatlım

merhaba kızlar 2 gündür giremedim nasılsınız?

canım bi 6 aylıkken bir de 2-3 ay önce böbrek ultrasonu çekildi temiz çıktı ama dr umuz böbrek ultrasonunda her şey görülmez voiding çektirin dedi.araştırdık falan onu çektirmek çok zormuş hele bizim cadıyla imkansın hem radyasyonun zararı daha fazlaymış biz de vazgeçtik.şimdilik böyle gidiyo belki şu an bile enfeksyon vardır ama idrar alıp tahlil yaptıramıyoruz.

ayy ben de hep kırmızı elbise aradım bulamadım.güle güle giysin kızın.

izmirde sağlam bi deprem oldu

geçmiş olsun gülin.

bu arada olmpos(özlem)maşh yavruna inş hep yer de annesini üzmez yavrucun..

sağolasın canım.

bu arada bende hala labne veriyorum bi sorayım dedim saolun kızlar cvp için...
benimki peynir yemediği için yardımcı olamıycam.

bu arada kızlar yarın yola çıkıyoruz memlekete.iki tarafa da gidicez.uzun süre giremem artık.gerçi hazırlama gereken ve okumam gereken br sürü yazılı var bakalım tatilim onlarla uğraşmakla geçicek.
haa aklıma gelmişken emelcim 2 yaşında hepatit a var başka da aşı bilmiyorum ne aşısı yaptıracaksınız?
şimdiden iyi bayramlar size.

HOŞGELDİN ÖZLEMCİM
iyi yolculuklar güzelim
biz evdeyiz inanla yolculuk imkansız bizim
arbaya binince bağırıyo beni indirin diye yarım saatlik yol bile gidemiyoz artık arabada alan kısıtlı olunca urmuyo ne yapacaz bilmem alışamadı bi türlü arabaya

filizcim bizimki de sevmiyo arabayı ama biz uyuycağı zaman çııyoruz uyuyo yoksa çok eziyet ediyo

slm kızla rmelis uyuyo size bakayım dedim
lkecim ben lannede verdim o olmayınca normalı eziyom muz az bal bidedevam sütükarışıkveriyom yiyo ama normalde yemiyo işte
bende pazara çıakcam bügün yegemlere bişeylere bakacam dogum günlerioldu almma lazım işte pazarteside ögleden sonra köye gidecezişte şimdiden herkeze iyi bayramlar iyi yolculuklarrrr

selam kızlar, bayram temizliği yapıcam yarın, eşim gelsin pazara gidicem meyve sebze almam lazım malum bayram geliyo.
bayramda etleri nasıl muhafaza edicem diye düşünüyorum 2 gün açıkta kalacak.

aşıdan konuşulmuş, 18. ay aşısı zaten sağlık ocağında yapılıyor devlet karşılıyor, özel yaptırmıycam artık. su çiçeği yaptırdım özel olarak.

bayram ankaraya gitmeyi düşünüyorduk sanırım kaynım gelecek bayramı bizde geçirecek.

mert arabayı çok seviyor araba delisi. indirdikmi ağlıyor.

merhaba kızlar,
yola çıkacaklara iyi yolculuklar şimdi
özlemcim hepatit a aşısı özel 18. ayda yapılıyor ama bazı doktorlar 2 yaşında diyormuş, kafam karıştı valla,
peynir bende artık normal beyaz peynir veriyorum, peynirli yumurta yapıyorum sabahları genelde
bugün krep yaptım pek yemedi
meyve saatindede bir tane ayvayı blenderdan geçirdim rendede olur, tencereye koydum biraz su koydum 2 kaşık irmik, 2 tanede kuru kayısı doğradım, bir tane çubuk tarçın koydum, 10 dakika kadar muhallebi kıvamında pişirdim, sonra kaseye alınca içine 1 tatlı kaşığı bal koydum
yusuf kayra 1 kase yedi maşallah, bende yedim çok güzel olmuş :)
tavsiye ederim
bir tarçın iştah açıyormuş ben arada koyuyorum meyvelerine falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…