2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

herkeze iyitatiller kızlar genelde herkez evde bende 2satlikyola gdiecem işte
filiz kolay gelsin
ilkecim yagmur şimdiden güle güle giysin
bende sabahtan beri anca girdim he melisdi kahvaltıydı yemekti ortalıktı uyttum bi kave keyfi yapamdedim ay buakdar uykuyu sevmeyen biçocuk olurmu anca kızcam aglayacak öyle uyuyo
valla bayan merakcım kzıyom ellememesigerektigi ögretim aba diyom 5kardeş anlıyo 5kardeş yapıyo böyle işte

kızlar 18.ay aşısını yaptıran varmı
ben işten çıkınca sigortamızda kesildi özele gidemicez
eczaneden alıp sağlık ocağına yaptırsam yaparlarmı acaba

emelcim bizim aşımzı aralığın başında .. ben zaten aşıalrını hep sağlık ocağında yaptrıdm. dosyamız var orda.... bilemiycem canım.. sen yinede bir sor canım..

hülyacım benimkide cıss diyorsun ellemiyor gibi yapıp sonra öyle yapyor ki yapcağını deviriyor resmen her çocuk bir dğeil işte:)

selam kızlar 18 ay aşısı hangi aşı oluyo özeldemi sağlık ocağındamı yapılıyooo ben herşeyi hepten unuttum valla sizde olmasanız hatırlayacağım yokk saolunnn kızlar valla allah razı olsun sizdennn ::))))

tüm yaramaz bebişleri öpüyorum

hasta olanlara da acil şifalar diliyorummmm

bu arada ben kızımı 2 günde 1 görüyorum annem bakıyo 1 gece yanında kalıyosam ertesi gece evimde kalıyomm böylelikle hem koca hem ev hem çocuk hafta sonları evimize geçiyoruzzz bu şekilde paylaşım yapıyoruzzz şimdilik

ama duru annesine abla ananeye de anne diyo ve bunu bilerek yapıyo daha sonra gülerek annem diyip bana sarılıyoooo ::))
birde baya baya konuşmaya başladıo bu veletlerrr
bişey diycem
bi dakka
burda bak burda
baba akşam erken gel
mama getir
herşeyi ifade ediyoruzzzz allahım bu şekilleri de daha bi tatlı yaa :)) özlüyorumm çok ama mecburiyetten gelecekleri için bu şekilde bi hayat yaşıyoruz işte

armagancım allah kabuletsin canım kurbanızı
evet armagan hepsi birdegil işte
ya aşıalr hrealde emel hepatitayı söylüyo özel aşıyı ama öbürkiler saglık ocagı yapıyozaten zaten 18ay bitince yapılıyo bizimki 25mayıs dogumlu aralık başı yapıalcak

maşşlah yasemincim kzızına am benimkiokadar konuşmuyo akafıyla anlatıyo herşeyi

merhabalar, idrar yolu enfeksiyonu diye görünce hemen atladım. benim kızım da 3 defa geçirdi. ne zaman ayakta banyo yaptırmaya başladım olmadı. siz tekrar tekrar geçirince böbrekleri için bir tetkik yaptırdınız mı? bunlar da bir hayli eziyetli oluyormuş. malum altları bezli..

evet, katılıyorum. üstüste kilo almayınca tahlil istiyorlar zaten..

biz ilk günü izmirdeyiz.2.günü 3 günlüğüne Marmarise gidicez kısmetse.2 yıldır otelde tatil yapmadım iyi gelicek valla.

aynı adet bizde de var canım.babamlar da gelir bize son günü iade_i ziyaret deriz.boşnak değiliz ama biz de rumeli göçmeniyiz:)

Allah kurtarsın inşallah.az kalmış.ben de bi çöpümü bile kaldırmadım.benım kızım da ne vede ne gittiğim yerde kurcalamaz hiç.elleme annecim benim cicm onlar dıyodum ilk zamanlar.sanırım biraz da şans.her çocuk bir olmuyor.

Allahım acısın annesine babasına bağışlayıp şifa versin inşallah.

kızlar 18.ay aşısını yaptıran varmı
ben işten çıkınca sigortamızda kesildi özele gidemicez
eczaneden alıp sağlık ocağına yaptırsam yaparlarmı acaba

Emelcim 18.ay aşısını sağlık ocağında yapıyolar zaten.bizim ki aralık sonunda kısmetse.

ilke yağmur güle güle kulllansın inşallah.ben de dun aldım derine kırmızı elbise.altına beyaz çorap.bi de siyah ayakkabı alayım dıyorum.ama alsam mı sizce.en fazla bi kaç kez giyer.e ama elbisenın altına spor ayakkabı da olmaz.kararsız kaldım.dün bi elbise dıye mağazayı kaldırmışım resmen.derine alışveriş yaparken kendimi kaybediyorum:)

gülincim al bence güzel olur boşwer giyinsin derincik...
depremi bende hissettim ve korktummm.bide tektik yağmurla yağmur bile bana baktı ne oluyo die...
allahımm yaşatmasın birdaha.acısını çok iyi bilirim.şimdi bide yağmur war.hemen aldım kucağıma naparız nereye kaçarız.allahım koru yarabbimmm(((

günaydınnn

izmirli arkadaşlara çok çokk geçmiş olsun devamı gelmez inşşşş

bende dün duruya elbise aldım almayacaktım aslında ama duramadım yine ee elbiseyi alınca ayakkabı olmadan olmuyo gülinin dediği gibi spor ayakkabıda olmaz elbisenin altına sabah işe girerken mağaza ya girdim yine çekiyo işte bişeyler ne kadar kendimi şartlasamda yokkk bir de bakıyorum ellerim doluuu paranın hiç bir değeri yok ya minnacıcık el kadar ayakkabı ya 70 lira çocuk kıyafetleri hep daha pahalııı neyse canları sağolsunnn

eşimde düzenli bi işe girdi ya beni kimse tutamaz artık harcayacağım yoksa bile harcar dururum sağlık olsun gerisi gelirr diyelimmm

derin hnm ve yağmur hnm da güle güle giysinler cicilerini::)))

günaydın herkeseeeee
izmirli hemşerilerim geçmiş olsun ALLAHım yaşatmasın aman
annemlerle yeni konuştuk bişey demediler hiç
arayayım bi hemen

amin canım sağoalsın..
hepatit dışındada var aşıalrı canım.. takviminde yazıyor.. iki aşı var galiab 18.ayda.. 24. aydada bitiyor aşı ders inş.. ondna sonra taaaa ilk okula kadar aşı derdi yok:)
selam kzılar.. herkese hayılrı cumalar olsun..
benim zkıda dillendi maşhh.. ama en fazla iki kelimelik cümle kuruyor.. anne deh dede deh.. aba deh.. yani gel demek:)
ama baya baya kelime bilgisi oluştu.. papağan gibi herşeyi tekrarlamaya çalışyor maşlh kuzualara...:)

merte sabah nasılsa yemez diye pirinç çorbası yaptım 1 kase içti maşşalh. bugün mutlu gezerim artık. birde balık çıkardım onu seviyor. dünde nohut yemeği yedi. 2 gündür işdahı çok şükür iyi. köpek dişleri çok zor çıkıyor azılar daha kolay.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…