2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

emelcim tarifin hoşuma gitti bi deniycem ben de
slm kızlar,
biz de çıktık gezdik biraz, bayrama cic aldıkm kendime, hep kıza hep kıza olmaz ki cnm

selam kızlar nerdesinizzz
kız uyudu bende az mutfagı topladım daha sonrada karnımı doyurdum şimdide netteyim
yola çıkanlara hayırlı yolculuklar arkadaşlar

slm,
kız uyuyo bi bakıyı dedim ben de,
azra daha çok kaşar, az da nomal beyaz peynir yiyo,

bi şey sorcam kızlar, sizin bebeklerde de huy değişikliği oldu mu yaa, azra acayip huysuz oldu, hiç biey beğenmiyo, ne istediği belli değil, suiçcem diyo, su verince kızıyo, oturağı var sevdiği yerini oynatsak kıyamet kopuyo, uykuları da çok azaldı, gece toplam 9 saat, gündüz de toplamda 2, nadiren 3 saat uyuyo, offf iki yaş sndromumudur, nedir anlamadım ama çok yoruyo beni, mıçı yer görmeden geçiyo günü

özlemcim sağol.
Derin de dün sabah ateşli uyandı bı de kaka yapmış ki uyandığında olmazdı hiç.neyse pedifen falan verdım düştü.ama gün boyu hiç bişey yemedi sadece aptemilin sütü.neyse kakaları da salyalıydı.doktorunu aradım kkayı tahlılıe götürün dedi ama akşam misafirim vardı eşim götüremedi.gece yanıma aldım ateşi çıkarsa farkedeyım dıye.3 de bı elledım sıcak 37,8.gene verdım pedifen saat 5 e kadar uyanıktık.neyse sabahtan beri şu saat oldu kaka yapmadı hiç.ama bugun yedi ne verdıysem.bu arada dun fark ettim ki 4.azı dişi de çıkmış.dişten mi artık yoksa doktorun dediği gibi havadakı mıkroptan mı bilmiyorum.gece gene yanımda yatırıcm.aman şu tatıli hepimiz sağlıkla hastalıksız geçirelim inşallah.

canım anlattıkların iki yaş sendromuda olabilir onunda zor geçtigini duydum
birde normalden az uyuyor demişsin benim kızımda uykusunu almayınca aynı anlattıklarını hatta fazlasını yapıyorr çok aksi oluyorrrr uykusuz olunca ne yapacagını şaşırıyorrrr
Allah yardımcın olsunn canım çocuk büyütmek kolay degilll

ayy kıyamam ben ona hem hasta olmuş hemde incileri çıkıyormuş kuzunun
geçmiş olsun canım
ikisi birden zorlar bebişini en kısa zamanda atlatır inşallah
bizim kuzununda köpek dişleri çıkıyorr oda bu aralar huzursuz ve ateşli en kısa zamanda hayırlısıylan atlatırlar bu dönemleri

gülin geçmiş olsun canım
mümine bizim de uyku azaldı ve mız mız oldu herşeyi ağlayarak istiyor gerçi bi arkadaşın oğlu öyleydi onu kınardım başa geldi gerçekten kimseyi kınamamak gerekiyor.
bizimki de uyudu anca mutfağı topladım yarın olculuk var inşallah hasta etmeden geliriz kızımı.tekrar iyi tatiller iyi bayramlar

bayan merak ve özlem teşekkür ederim.geceyi ateşsiz atlattık çok şükür.off şöyle danalar gibi uyumak ıstıyorum yaaa gene kalktık sabahın köründe.öğlen de foçaya gidicez arkadaşlar yemeğe çağırdı.aman şöyle bi kaç gün kimse ellemsin beni de tek başıma kalayım istıyorum çok mu şey istiyorum

sewindm hadi iyi ateş olmamış.geçmişolsun şekerim.bizde 7 de kalktık.bari temizlik yapayım bende.git bakalım git bi foça havası al gel ye balığını.

selam kızlar.yola çıkanlara iyi yolculuklar.bende temizlik yapıcam bugün.yağmur uyurken.hava çok güzel ya.tam gezme havası.

merhaba kızlar,
gülincim çok geçmiş olsun, hemen iyileşir inşallah derin kuzum
özlemcim ,müminecim benim oğluşta öyle, artık ağlıyorum sinirimden başedemiyorum
geçecek inşallah büyüyeceklerde biz ne hale gelcez bilmiyorum

çok geçmiş olsun cnm, muhtemelen diştendir, azra da ilk azıları çıkarırken aynı öyle olmuştu, ishalle birlikte 39 dereceye çıkmıştı ateşi

vallaa ne sendromuysa, yorucu oldu çok, gerçekten insan tanıyamıcak çocuğu, bi de her gece, 2-3 gibi yanıma geliyo, bu gece karar vermiştim almıcam diye, yarım saat uğraştım daldıramadım kendi yatağında, yanıma aldım hemen uyudu (
bi de yatak ayırma derdi yaşıcaz galiba,
yaa az uyuyo ama uykusuzluk mızmızlığı değil yaptığı, tamamen kaprisli bişey oldu

hayırlı yolculuklar cnm,
kınamaktan değil cnm yaa, demek tüm çocukların doğasında var bu,
ama kendilerine yapıyolar, böyle giderse kardeş mardeş yok bunlara

sinir diye bişey kalmıyo bazen gerçekten, napalım geçicek inşallah bu günler,
hava da gerçekten çok güzel de bari biraz dışarda atıyolar enerjilerini, bu günler geçmeden değerlendirmek lazım,
biz de yarın günü birlik edirneye gidicez, görmedim daha önce, umarım güzel geçer

çok sevindim canım bebişinin iyi olmasına
çocuklar iyi olunca bizlerde iyi oluyoruzzz

umarım çabuk atlatırlar bu yaş sendromlarını
benimkide küsmeyi ve dövmeyi ögrendi istedigi olmayınca arkasını dönüp küsüyor ve istedigi olana kadar aglıyorrr
birde oyuncaklarıyla bize ve gittigimiz yerdeki çocuklara vuruyor bu vurma işini nasıl unutturacam bilmiyorummm

selam kızlar.şimdiden herkesin bayramını kutluyorum.bebişleride öpüyorum.mutlu ve huzurlu nice bayramlara...

iyi bayramlar kızlar şimdiden bizde 3,5da yola çıkacaz eşimyarım gün çalışıyo işlerim vardaha ama melisuyuyo uyansın bakacam ay valla çok yoruldum 2gündürrrrr herkeze byyyyyyyyyy

slm, uğrayan olursa mutlu baramlar diliyorum,
biz bugün edirneyi gezdik çok güzel bi gün oldu, kızım da ne yolda ne orda eziyet etmedi maaşallah, ağız tadıyla gezip döndük, ama şimdi yapıştı yazdırmıyo,
görüşürüz

kızlar selammm
biz bugün döndük nasılsınız?forum şekil olarak değişmiş ve kimseler uğramamış.biz iyiy sayılırız kızımı hasta ettik geldik boğazı şişmiş ateşi falan çıktı acile gittik antibiyotik verdi kullanıyoruz şimdi iyi ama huyu acayip değişti.babasına hiç rahat vermedi hep kucak istedi adamcağız ne yemek yedi ne çay içti pişman oldu gittiğine .daha çok yorulup geldi babası varken bana bulaşmıyor tabi.bakalım eşim bi daha evden çıkmak yok diyor.kızımın uyku düzeni de değişti günde 2 defa uyumaya başladı bakalım evimizde tekrar eski haline döner belki.bir de kızım hiç ıskanç değildi ama abimin oğlu vardı eceden 2 ay büyük onunla hiçbirşeyini paylaşmadı acayip cadılık ve kıskançlık yaptı. bizden böyle ayy çok konuştum inşallah uğrarsınız kısa zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…