2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ayşe tıp fakülteleri daha iyi olur tabi, ablana destek olmana sevindim, şu an çok ihtiyacı vardır eminim....allahtan ümit kesilmez belik vardır bi çaresi..
dişte biz en gerideyiz sanırım 5 dişimiz var..
filiz nutrigen duydum ama kullanmadım...biz gıda dışı demir ve balık yağı kullanıyoruz

merhaba kızlar
ayşecim allah şifa versin inşallah iyileşir bebişiniz annesinin sütü kesildi yazmıştın bari sütü gelse şu durumda bi taraftan da ona üzülmeseler
filizcim duydum ama erken değil mi daha büyük çocuklar içindir diye tahmin etmiştim
ilke çocukların hepsi aynı akşamları inanın hiçbişey yapamıyoruz tek derdimiz ecenin isteklerine cevap vermek

özlem nasıl oldun canım?

Cnım geçmiş olsun.

Offf ya inanamıyorum.Allahım şifalar versin inşallah.Canım bizim bi tanıdığımızda da aynısı olmuştu.Hatta doğuma giren doktora dava açtık.
Bebiş şimdi 6 aylık ve ameliyat olacak ama sanırım ömür boyu düzelemeyecek. Allahım inşallah geçer düzelir. 6. ayını beklemişti doktorlar eğer elini ağzına götürebilseydi ameliyat olmayacaktı. Hacettepede bi prof onların doktoru.Ankaraya gelmeyi düşünürseniz ismini alabilirim.

Bende bal veriyorum 1 yaşından beri. Alerji olmadığı sürece sıkıntı yok diye biliyorum ama.Ihlamuruna sütünü filan katıyorum hep.

iyiym canım arada mide bulantısı oluyor ama en azından yemek yemeye başladım hiçbişey yiyemiyordum
sen evde misin bugün fatoşcum?okul nasıl memnunmusun programından*

sağol özgecim.biliyosundur belki ama balı sıcak bişeye kattığında vitamini gidiyormuş

ilkecim Allah yardımcısı olsun dişler çok zorlu7yor bizim daha şimdilik görünüre diş yok.. 12 de kaldık bakalım.. yien çıkmaya başlyınca kabus başlıcak

amin cnm ya.bütün dişleri çıkmış kabarmış ama daha uzayacak..allah hepimize yardım etsn..

diş zor valla cnm biran önce hepsini çıkarır inşallah. Bizimde daha sadece 7 tanecik dişimiz var.

saol cnm çıkıo işte ama teker teker deil.3 er 3 er walla..zorlanıyo biraz ama çokda üzmüo beni.

aynen cnm çok yoruo bazen.saat 9 oldumu pilim bitiyo.ben yoruluorum o yorulmuo.bu dönem geçicek geçicekde biz ne halde olucaz..

uyudu uyandı yağmur yemeğini yedirip çıkıcaz.hava çok güzel..görüşrüz kızlar..

tekrar selamlar.. ayşecim dualarım minik bebkele inş düzleir yaanenisnin durumunu tahmin edebiliyorum zaten lohusa psikolojisinde birde bu olay.. inş düzleir bir an önce herşey.
ilkecim maşh yağmura bizim dişler hep geriden geldi n e yapalım gelsinde geç meç sağlıklı olsunalrda önemlisi o..

nutrigeni ebnde gördüm ama almadım öyle çeşitli vitaminelr balık yağpları çıkmışki piyasaya.. şuan pahramaton kullanıyorum ben.. biticne balık yağlı bir vitamin alıcam bende.. değişik vermek gerek diye düşünüyorum hep aynıda takılı kalmamak lazım vitaminlerdede bence..

yağmu ilk dişini 11 aylıkken çıkarmıştı.şuan 6 tane war.ama diğerleride görünüo.geç çıkardı ama hızlı gidiyo.sağlıklı olsunlarda önemli deil...

bende minadex kullanıyom tatlım da
içeriklerine baktımda bayağı iyi gibi görünüyo
yok canım 6. aydan başlıyo

evet bende aynısını düşünüyom canım

tünaydın kızlar ayşecim çok sevindim iyi olmana
özlemcim geçmiş olsun dişçıkarana bebgede geçmişolsun inşllah hemen cecik çıakrırı

ben kullanıyorum nutrigen.hem vitamixin hem de ferromix.
nasıl tatlım memnunmusun
bende kullanmayı düşünüyom ama
iyi canım çok şükür.. inan paşa da iyidir inşallah..
ALLAH iyilik versin canım
inan paşada iyi öğlende evden çıkarken uyuttum öyle çıktım
ben kullanmıyorum cnm .. seven seas balık yağlı vitaminden kullanıyorum.

sağol canım

hayırlı gunler arkadaslar

AYSE canım Allah sifalar versın bebegınıze....canım tıp fakultesınde bır profa goturun....elınızden gelenı yapın Allah da sıfasını versın ınsallah...cok mu kılolu dogdu....dr hatası var mı arastırılsın ya bırde...yavrularımız canlarımız bızım...cok zordur ablan ıcın de...ne haldedır kımbılır...umarım ılerıde hıcbırseyı kalmaz da bebgınızın tebessumle anlatırsınız yavrucaga...

ILKE yagmura gecmıs olsun...benım oğlumda hep agzının uztune duser ve dıslerı damaklarını dudaklarını keser...cok aglıyorlar gercekten de....bende ılk oldugunda cok moralım bozuldu...ama ondan sonra devamıo gelmıstı yanı....

bızdede eymenın sesı bıraz boyle kalınlastı..sanırım nezle gıbı ....dıun gece dra gotururken yolda uyudu....hastanede drumuz nobetcıydı acıllık bır durumumuz yoktu ama genel kontrol etsın dıye dusunduk..aman cok kalabalıktı gerı geldık bızde....

geçmiş olsun canım

of bu kız bügün uıymadıda ay neyaramaz oldular ya kaynnnalar gitti

merhaba kızlar,
ayşecim çok üzüldüm bebeğe Allah şifa versin, benim eşimin kolunda var sinir sıkışması, çocuğu azcık kucağında taşısa sabahlara kadar ağrısı oluyor çok zor
gerçi kazada oldu bizim sonradan, Allahım acil şifalar versin o küçücük bebişede
Özlemcim geçmiş olsun sanada, yalnız olmak çok zor, hasta olsanda mecbursun çocuğa bakmaya Allah yardımcın olsun
dişleri çıkan kuzularada maşallah
bizim halen gelen yok, 8 dişimiz var, ne zaman çıkçak bilmiyorum
vitamin olarak bende birgün minadeks birgün sevenseas veriyorum
onun dışında keçiboynuzu pekmezi veriyorum bağışıklığı arttırıyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…