2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

teşekkür ederim kızlar
filizcim tükürükle falan bulaşmıyomuş allahtan o yüzden maske takmadım
hülya kız kaynanan varmış burda fink mi atıyon git onlara hizmet et

ben de çamaşır astım banyoyu temizledim çamaşır suyu falan döktüm klozete ece malum heryere elliyo
sabah yumurta pişirdim dörtte birini yedi tarhana yaptım aylardır çorba ağzına koymuyo yine içmedi börülce var şu minik fasulyelerden dün yememişti belki bugün yer ne pişirsem diye düşünüyom ama pişirmiycem nasılsa yemiyo

teşekkür ederim kızlar
filizcim tükürükle falan bulaşmıyomuş allahtan o yüzden maske takmadım
hülya kız kaynanan varmış burda fink mi atıyon git onlara hizmet et
hımm iyi bari canım
aman eceye bulaşmasın tatlım dikkat et

ellerine sağlık
olsun caım sen gene pişir yer belki hiç belli olmuyo çocuklara biliyon demez dediğini yiyolar yer dediğini yemiyolar

Son düzenleme:
selam kızlar, yeni bebek gelmişti demiştimya, doğum sırasında sol kolunda sinir zedelenmesi olmuş, çok üzüldüm, daha iyiyim ama.
doktor bu tür vakalar çok karşımıza çıkıyor, iri bebeklerde oluyor demiş. %90 geçiyor. içiniz rahat olsun demiş, ortopediye götürdüler bakalım haber bekliyorum. dua edin kızlar temiz çıksın. minnacık bebeğin kolunda bandaj var, emerken zorlanıyor, annesinin üzüntüden sütü kesildi, daha 3 günlük yavru.

mert bugün 1 bardak mandalina suyu ile duruyor hiçbirşey yediremedim, yayla çorbasına hayır demezdi ama onuda istemedi. azıcık ishal gibi. hiç bu kadar aç durmazdı, hoş emiyor ama bişeylerde yesin istiyorum. o yemek yeyince günüm çok güzel geçiyor.

özlem seninki ne yiyior peki, gün içinde genelde tek öğünmü besleniyor, hep hiçbirşey yemiyor yazıyorsun gerekten hiçmi birşey yemiyor. devam sütü içiyor demişsin, kilosuda iyiydi maşallah.

ayy geçmiş olsun güzelim
dr sakınca yok dediyse korkmaya gerek yok canım
çok geçmiş olsun

afiyet olsun canım
bende sabah domates çorbası yaptım maşallah yemiş inan bi kase öğlende ulu köfte yaptım bakalım yiyecekmi inş yer

yinede içim rahat değil işde, doğumsal olan olaylar genelde hayatı boyunca devam ediyor. birde kendi hatası doktorun çocuğu ekerken sol kol zarar görmüş, yoğurdum eşki demyicektir elbet.

maşallah inana, ne güzel yemiş, benimki yemiyor, ne pişirceğemi şaşırıyorum, çorba daha tadına bakmadan istemiyor. hep pütürlü şeyler yiyecek, öyle herşeyide yemiyor. yazdan hazırladığım domateslemi yaptın, birde ekşi oluyorya inan yiyior mu, neyle tatlandırıyorsun.

filiz bal veriyormusun sen hergün, nasıl yediriyorsun, ya birde 2 yaşın altındakilere önermiyorlar, benimki bişey yemiyor, şifalrı şeyleri yesin bari diyorum ama arısütü polen verincede ağır gelirmi diyorum.

canım ben sabahları sütüne katıyom canım
bide akşamları muhallebi yaparsam gün aşırı yapıyom muhallebisine katıyom
canım valla ben veriyom önerilmiyo ama ben veriyom
arı sütü poleni veriyosan verme ben onu bıraktım sade bala geçtim

evet canım maşallah inan yemiş
düzeldi bu aralar iştahı minadex vermeye başladım minadex iyi geliyo
evet yazdan hazırladıklarımla yaptım canım hormonsuz çıkartıyom 3-4 gün yemeklerine yetiyo inanın
ekşi olmuyo canım ya gayet iyi ben dedim ya peynir falan katıyom güzel oluyo maşallah bi kaseyi yemiş

öğlende mesela sulu köfte yaptım sulu köfteye 2 tane havuç sıktım hem havuç yağda eriyen bi vitamin hemde tad veriyo

arısütü poleni niye bıraktın kaydirigubbakcemile3 kötü bişeymi duydun.
dişlerden diye düşünüyorum 1 ay sonrada aynı olursa bende doktora görünmeye başlıycam.

arısütü poleni niye bıraktın kaydirigubbakcemile3 kötü bişeymi duydun.
dişlerden diye düşünüyorum 1 ay sonrada aynı olursa bende doktora görünmeye başlıycam.

hayır tatlım kötü değil babam köyden bal getirdi doğal ondan çam balı veriyom canım kış aylarında bağışıklığı arttırır çam balı ondan güzelim kötü bişey duymadım ki 1 kavanozda verdim yani inana
dişlerdendir iştahsızlığı güzelim sıkıntı yapma

kız özlem yeterince ediyom bulaşıkmakinasını başı döndü valla çalışmaktan zaten yanımdalar ben de yanındayımmm

ayşecim minik bebeğe çok geçmiş olsun canım.. neyse çok üzülmeyin dr düzleir demiş. sıkmasın annesinide canını tabi kolay değil.. Allah acil şifa versin minki yavruyada.

ayy ayşe okumuştum ama yazmayı unutmuşum gözünüz aydın ve geçmiş olsun bebişinize
bizimki akşama kadar aç duruyor genelde sulu köfte yiyor ama onu da 2 gün yer 3. gün yemez tek besini o şimdilik akşamları devam sütü ve süt içiyo gece de.bizimki fotosentez yapıyo
kız hülya şaka yaptım gerçek mi sandın

iştahsız çocukda zor benimkide öyle herşey yemyior.. hala blendır yapıyporuz daha küçükken herşeyi yiyen çocuk yaşından sonra yemez oldubizle ancak tadımlık yiiyor.. pilav falan en falza 3 -4 kaışık oda ablaısından yuer başka yemez.. çorba tarzı yiyor genelde..

çok geçmiş olsun.

ay çok üzüldüm ayşe yaaa.umarım çabucak iyileşir de bişeyi kalmaz.e sezeryan olmamışmıydı kardeşin?ne kötü ya doktorun 1 anlık hatası nelere sebep olabiliyo:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…