2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar,
ayşecim çok üzüldüm bebeğe Allah şifa versin, benim eşimin kolunda var sinir sıkışması, çocuğu azcık kucağında taşısa sabahlara kadar ağrısı oluyor çok zor
gerçi kazada oldu bizim sonradan, Allahım acil şifalar versin o küçücük bebişede
Özlemcim geçmiş olsun sanada, yalnız olmak çok zor, hasta olsanda mecbursun çocuğa bakmaya Allah yardımcın olsun
dişleri çıkan kuzularada maşallah
bizim halen gelen yok, 8 dişimiz var, ne zaman çıkçak bilmiyorum
vitamin olarak bende birgün minadeks birgün sevenseas veriyorum
onun dışında keçiboynuzu pekmezi veriyorum bağışıklığı arttırıyormuş

maşallah tatlım.....
pekmezi kendiniz mi yapıyosunuz

Cnım geçmiş olsun.

Offf ya inanamıyorum.Allahım şifalar versin inşallah.Canım bizim bi tanıdığımızda da aynısı olmuştu.Hatta doğuma giren doktora dava açtık.
Bebiş şimdi 6 aylık ve ameliyat olacak ama sanırım ömür boyu düzelemeyecek. Allahım inşallah geçer düzelir. 6. ayını beklemişti doktorlar eğer elini ağzına götürebilseydi ameliyat olmayacaktı. Hacettepede bi prof onların doktoru.Ankaraya gelmeyi düşünürseniz ismini alabilirim.

Bende bal veriyorum 1 yaşından beri. Alerji olmadığı sürece sıkıntı yok diye biliyorum ama.Ihlamuruna sütünü filan katıyorum hep.

özgecim ismini alırsan çok sevinirim.
peki dava sonuçlandımı. doktor sunni sancı ile yapılan doğumların %90 ınında görülüyor demiş. ablamda allahtan gelen bişey dava açsak ne olacak kolu düzelecekmi kendimizi üzdüğümüzle kalacaz diyor. benden öncede sunni sancıyla doğum yapanlar oldu onların bebekleri sağlıklı diyor. kader diyor. ameliyat oldumu tanıdığınız çocuğu.

hayırlı gunler arkadaslar

AYSE canım Allah sifalar versın bebegınıze....canım tıp fakultesınde bır profa goturun....elınızden gelenı yapın Allah da sıfasını versın ınsallah...cok mu kılolu dogdu....dr hatası var mı arastırılsın ya bırde...yavrularımız canlarımız bızım...cok zordur ablan ıcın de...ne haldedır kımbılır...umarım ılerıde hıcbırseyı kalmaz da bebgınızın tebessumle anlatırsınız yavrucaga...

ILKE yagmura gecmıs olsun...benım oğlumda hep agzının uztune duser ve dıslerı damaklarını dudaklarını keser...cok aglıyorlar gercekten de....bende ılk oldugunda cok moralım bozuldu...ama ondan sonra devamıo gelmıstı yanı....

bızdede eymenın sesı bıraz boyle kalınlastı..sanırım nezle gıbı ....dıun gece dra gotururken yolda uyudu....hastanede drumuz nobetcıydı acıllık bır durumumuz yoktu ama genel kontrol etsın dıye dusunduk..aman cok kalabalıktı gerı geldık bızde....

çok kilolu değil 3650 gr. normal aslında ama doktor iri bebeklerde görüyoruz demiş. inşallah geçer neslihancım, doğuma doktor girmemiş ebe girmiş.

ay ayşecim inşllah çabuk iyileşir bende işte sırf buyüzden normal dogumu istemedim korktum

dmekkiebe yaptıramdı ya birden çekti yada ablanın çatısı dardı zor oldu çok zor çok

ayşecim hoşgeldin varmı güzelim bi gelişme iyi haberlerini bekliyoz

hoşbulduk canım, bi gelişme yok.
1 aylık olunca makineye bağlannıp sinirlerine bakacaklar ne kadarı zedelnemiş diye. sonra da fizik tedavi olacak 3 ay. hala kıpırdatamassa.....
ameliyat falan dememiş. ankaraya gidelim diyoruz, 1 ay sonra o makineye bağlanıp sinirlerine bakılınca.
çevremde o kadar çok ki özürlü çocuk yinede şükrediyorum, daha kötüsüde olabilirdi.

1 aylık olunca makineye bağlannıp sinirlerine bakacaklar ne kadarı zedelnemiş diye. sonra da fizik tedavi olacak 3 ay. hala kıpırdatamassa.....
ameliyat falan dememiş. ankaraya gidelim diyoruz, 1 ay sonra o makineye bağlanıp sinirlerine bakılınca.
çevremde o kadar çok ki özürlü çocuk yinede şükrediyorum, daha kötüsüde olabilirdi.

inşllah canım daha çok küçükkü yenilenirde sinirleri hiçbişeycigi kalmaz

inşllah canım daha çok küçükkü yenilenirde sinirleri hiçbişeycigi kalmaz

inşallah canım. doktor ne sevinin nede üzülün deyince hepimiz mahvolduk. allahtan ümit kesilmez. çocuğun babaısnında sağ elinin 3 parmağı yok, özürlü grubunda. 2 yaşında iken makineye kaptırmış parmaklarını.

bebekler için en sağlıklı doğum şekli sezeryan, anneler içinse normal doğummuş zaten. bende normal doğumdan bu yüzden çok korkuyordum.

kısa boyla alakası oluyormu? görümcemde çok kısa 3800 doğurdu maşallah sapasağlam.

canım çok çok geçmiş olsun
ALLAH ım kısa zaman da acil şifalar verir inş
kısa boyla alaksı var diye biliyon kısa boyluları direk sezeryana alıyolar

bende arakaşa katılıyom kısa boyla lalkası çok var her insan bir olmaz şanslıymış görümcen

canım çok çok geçmiş olsun
ALLAH ım kısa zaman da acil şifalar verir inş
kısa boyla alaksı var diye biliyon kısa boyluları direk sezeryana alıyolar

ilk defa duyuyorum, şaşırdım valla. öğrendiğim iyi oldu.

bende arakaşa katılıyom kısa boyla lalkası çok var her insan bir olmaz şanslıymış görümcen

evet gerçekten şanslıymış, 150 boyu var iri bebek doğurdu ama allah yardım etmiş.

mert artık bişey yemiyor o yemedikçe sinirleniyorum çocuğa kızıyorum.
3 cicibebeyle duruyor.
balık kızarttım 2 lokma yedi ancak. ne olacak böyle.

8 dişi var patlamak üzere olan haftalardır bekliyorum çıkamadılar ancak 2 si patladı.
ona özel yepıyorum yemeyince sinir oluyorum.

valla üzülme ayşecim degişk şeylerdedeniyon valla alllah kolaylıkversin elbet bir gün yer emiyoya seni emen çocuk yemez

X