2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar

farkındaysanız artık eskisi gibi yazmıyorum hiç yazmayacaktım dün dayanamayıp yazdım ama yine kimse bişey söylememiş her zamanki gibi
.geçen başımızdan bir olay geçti zehirlenme tehlikesi geçirdi ceylin ama buraya yazmadım başka topikte yazmıştım
çünkü kendi kendime konuşuyorum bu topikte sanki ben öyle hissediyorum size iyi paylaşımlar arkadaşlar
geçmiş olsun ayşecim
haftasonu olduğu için pek açan olmuyo canım
pek alınmaya gerek olduğunu sanmıyorum
hepimiz anneyiz ve hepimiz ev hanımıyız alıntı yaptıklarımızı bile yazamıyom bazen direk kapatmak zorunda kalıyoz
iyi geceler,

geçmiş olsun. gıda zehirlenmesi mi?

bazen bende öyle hissediyorum ama daha yeni katıldım. bazı arkadaşlarla sohbet bilgi alışverişi güzel ama..
evet gerçekten bilgi pylaşımları güzel oluyo
bu gün biz de çıktık gezdik kızımla... hava da mis gibiydi... gelince fırında balık yaptım. az yedi. sonra da banyoya soktum onu. benim kızım iki- üç defa idrar yolu enfeksiyonu geçirdi. bunun için banyo yaptırırken su dolu küvete oturtamıyorum. kızım artık banyodan keyif almıyor. banyoda gıkı çıkmayan çocuk artık avaz avaz bağırıp ağlıyor. işim var bu banyo konusunda.

ellerine sağlık güzelim
geçmiş olsun
bizim oğlumuza banya yaptırmak deveyi hendeğe atlatmaktan daha zor

günaydın..
ayşee burda her zaman olan şey değilmi?*herkes giriyor ne yaptığını anlatıyor ve çıkıyor.geçen bende yağmur düştü die yazdım birtek emel görmüş.insan bekliyor.ben herkese bişeyler yazıosam banada yazılsın isterim.eski paylaşımı bende göremiyorum...sen yinede gel.buarada geçmiş olsun cnm...

günaydın..
ayşee burda her zaman olan şey değilmi?*herkes giriyor ne yaptığını anlatıyor ve çıkıyor.geçen bende yağmur düştü die yazdım birtek emel görmüş.insan bekliyor.ben herkese bişeyler yazıosam banada yazılsın isterim.eski paylaşımı bende göremiyorum...sen yinede gel.buarada geçmiş olsun cnm...

valla güzelim sen bana yazmıyon hiç :teytey:

Son düzenleme:
valla güzelim sen bana yazmıyon hiç :teytey:

cnm benm sen neden üzerine alındın.ben yazmam gerken herkese yazıyorum.zaten pek fazla giremiyorum sizin gibi.yazıp çıkıyorum.çoğu zaman yazarken çıkıyorum.genelde bi sabah bide akşam yazıyorum.bazen akşamda olmuyor.siz bütün gün burdasınız..kimseyle sıkıntım yok.polemik yaratmak istemem.sadece ayşenin yaşadığını kısa bir süre önce bende yaşadım ve dile getirdm.sıkkıntı yok:eek:lmaz:

cnm benm sen neden üzerine alındın.ben yazmam gerken herkese yazıyorum.zaten pek fazla giremiyorum sizin gibi.yazıp çıkıyorum.çoğu zaman yazarken çıkıyorum.genelde bi sabah bide akşam yazıyorum.bazen akşamda olmuyor.siz bütün gün burdasınız..kimseyle sıkıntım yok.polemik yaratmak istemem.sadece ayşenin yaşadığını kısa bir süre önce bende yaşadım ve dile getirdm.sıkkıntı yok:eek:lmaz:

valla güzelim bende asla o yazıyı bu yazıyo bu bana yazıyo bnede bu bana yazmıyo bende yazmıyo gibi bişey düşünmüyorum
mümkün olduğu kadar herkese yazmaya çalışıyorum
bişeyi üstüme falanda alınmıyom gülücük yaparak yazdım zaten alındığımdan değil
kimse kimseye yazmak zorundada değil

valla güzelim bende asla o yazıyı bu yazıyo bu bana yazıyo bnede bu bana yazmıyo bende yazmıyo gibi bişey düşünmüyorum
mümkün olduğu kadar herkese yazmaya çalışıyorum
bişeyi üstüme falanda alınmıyom gülücük yaparak yazdım zaten alındığımdan değil
kimse kimseye yazmak zorundada değil

üstüne alındığın içinn "güzelim sen bana yazmıosun dedin"..
kimse kimseye yazmak zorunda değil tabikide.neyse uzatmanın anlamı yok.gereksiz yere buranın huzurunu kaçırmayalım.eğer bişeyler yazmak istersen özele yaz lütfen.burayı doldurmanın anlamı yok.

üstüne alındığın içinn "güzelim sen bana yazmıosun dedin"..
Kimse kimseye yazmak zorunda değil tabikide.neyse uzatmanın anlamı yok.gereksiz yere buranın huzurunu kaçırmayalım.eğer bişeyler yazmak istersen özele yaz lütfen.burayı doldurmanın anlamı yok.

gerçekten uzatmanın gereği yok
özele yazmayada gerek yok

günaydın kızlar

bugün kızımla Düzce'ye gideceğiz. kızımla ilk defa başbaşa gideceğiz. 3-4 gün kadar kalacağım. artık dönünce görüşürüz. sizi ve yavrularınızı öpüyorum..

merhaba kızlar bikaç gündür giremedim
bu sefer ben hastalandım hafta sonu bir ishal kusma karın ağrısı mahvetti beni gece eşim de yoktu sonra onu çağırdım ama eceyi bırakıp hastaneye gidemedik geceleyin.ne zormuş gurbette olmak ailem burda olsa çağırırdım neyse c.tesi gündüz gidebildik serum falan takıldı sanırım dizanteri olmu.şum bugün de biraz kötüydüm gittim gittim 3 gün rapor aldım evdeyim
siz napıyonuz eceyle aynen uğraş devam inşallah ona geçmez hastalığım
prism iyi yolculuklar bu arada

yok cnm tanımıyorum ama istersen araştırabilirm, eğer etfalde işin oluyosa da yardımcı olmaya çalışırım

yok canım araştırmana gerek yok.:)benim dr um eskdien özledeydi şimdi devlette oraya başmaış.. sadece sordum canım çok sağol:)aslıdna geçöen hafta gelceketim bu dış gebelik olyından şimdi tahlille kontrol altındayım. eğer birgün gelirsen senide görrüüm inş:)

aynen ayşecim , bugün kahvaltı bile yaptırmadı, salonda oynıcakmışız, sürekli oyun oynamaktan yorgun düştüm resmen, dersim var ama ne mümkün başına oturmak :KK43:(
bi de biz haftaiçi olmayınca haftasonu tam manyaklaşıyo, sanırım bu da bi dönem geçer inşallah
sormayın benimkdie hep oyun derdinde.. anne dell diyor tututyor kolumdan çekip götürüyor gitmek istediği yere.. yaşalrının gerektirdiği şeyler merak oyun ne yapalım:)

bu sefer ben hastalandım hafta sonu bir ishal kusma karın ağrısı mahvetti beni gece eşim de yoktu sonra onu çağırdım ama eceyi bırakıp hastaneye gidemedik geceleyin.ne zormuş gurbette olmak ailem burda olsa çağırırdım neyse c.tesi gündüz gidebildik serum falan takıldı sanırım dizanteri olmu.şum bugün de biraz kötüydüm gittim gittim 3 gün rapor aldım evdeyim
ay çok geçmiş olsun canım.. dkkat et kendine.. Alalh yardımcın olsun.. gurbetlik zor iş:KK43:(

günaydın kızlar

bugün kızımla Düzce'ye gideceğiz. kızımla ilk defa başbaşa gideceğiz. 3-4 gün kadar kalacağım. artık dönünce görüşürüz. sizi ve yavrularınızı öpüyorum..

güle güle sağlıcakla gidip dönün canım.. hayılrı yolculuklar bende düzceliyim memlketinzimi?

farkındaysanız artık eskisi gibi yazmıyorum hiç yazmayacaktım dün dayanamayıp yazdım ama yine kimse bişey söylememiş her zamanki gibi
.geçen başımızdan bir olay geçti zehirlenme tehlikesi geçirdi ceylin ama buraya yazmadım başka topikte yazmıştım
çünkü kendi kendime konuşuyorum bu topikte sanki ben öyle hissediyorum size iyi paylaşımlar arkadaşlar

canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm.. inş şimdi iyidir ceylincik:KK43:ben eskisi gibi fırsat bulup yazamıorum girsemde accık bakıp çıkıyorum.. fırsat olursa okuyorum geçmişi bile.. çok geçmiş olsun canım.. zaten genelede herkese öyle çocuk ev iş zor .. glenelerde fırsat oldukça okuyup yazıyolrar canım.. alınma sakın..

günaydın kızlar

iyi yolculuklar güzelim size
geçmiş olsun tatlım
valla bizde aynen devam canım inan arasıra gezecem diye tutturuyo arasıra
tatlım maske falan kullan geçmesin eceye

sormayın benimkdie hep oyun derdinde.. anne dell diyor tututyor kolumdan çekip götürüyor gitmek istediği yere.. yaşalrının gerektirdiği şeyler merak oyun ne yapalım:)

parmağımı inanda tutuyo nereye gitmek istiyosa götr
yo muhakkak ordan bişey alıp geliyo

günaydın kızlar

hayırlı yolculuklar canım bizdsiziz öpüyoruz

canım çok geçmiş olsun bend eaynı melis çok yaramaz oldu valla bazen okuyorum yazacak halim olmuyo
evet canım bütün çocuklar aynı
canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm.. inş şimdi iyidir ceylincik:KK43:ben eskisi gibi fırsat bulup yazamıorum girsemde accık bakıp çıkıyorum.. fırsat olursa okuyorum geçmişi bile.. çok geçmiş olsun canım.. zaten genelede herkese öyle çocuk ev iş zor .. glenelerde fırsat oldukça okuyup yazıyolrar canım.. alınma sakın..

evetya kimse kimseye süreklicevap vermiyoki bana vermiyolar yerigeliyo ayşecim sen gel anlat bekleriz

herkeze tünaydın
bende kalktık kahvaltı hazırla malum kaynna kayın peder var melisistut mutfakları düzelt uyuttum melisi şimdi outrdum çayımı içiyorum
sizler nasılsınız kızlar

X