2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar, yorucu bi hafta bitti şükür, biz de annem ben ve kızım yalnızız evde, kociş geziye gitti letonyaya umarım sağ salim döner, gerçi arkadaşların hepsi şaşıyo nasıl izin verdin diye, napalım bi gaflet anında gidebilirsin deyiverdim, off çok güzel oraların kızlar da umarım kocasız kalmam akannehir

düşen tüm bebişlere çook geçmiş olsun, azra da hep elinde kalem ya da kaşıkla koşuyo çok korkutuyo beni
çok da gürültücü oldu bu ara keyfi yerindeyse sürekli bağıra bağıra şarkılar uydurup söylüyo, dün akşam artık birbirimizi duyabilmek için bağırarak konuşabildik evde o biçim yani

bu akşam 2 sarma biraz mercimek çorbası ve yoğurt yedi maaşallah bu bile çok bişey gibi geliyo çocuk iştahsız olunca

umarım hepiniz güzel bi haftasonu geçirirsiniz

ablam doğum yaptı bir oğlumuz oldu.

ben de merte yeşil domates yemeği yaptım çok seviyor bu yemeği, ama artık yeşil domates kalmadı.

balık kızarttım yemedi. bezelye vardı dünden onu yedi.

günde 2 öğün yiyor benimki.

allah kavuştursun müminecim
yeni bebek geldi demek aileye...allah analı babalı büyümek nasip etsin...

kızlar çok uykum var okudum çoğunu ama yazamıyorum, düşen bebeklere geçmiş olsun, ege de düşüyo ara sıra, çok koşuyo, şımarıyo ondan oluyo....allaha emanet hepsi...iyi geceler hepinize

Allah analı babalı büyütsün...

doktorumuz bize dedi ki ; bebeğiniz bir gün boyunca yemesi gereken gıdayı isterse bir öğünde yer isterse parça parça.. bunu duyunca bir rahatladım sorma.. ben rahat olunca kızım da rahat oluyor. benim kızımda sadece 1 öğünü aklıbaşında yiyor. gerisi parça parça.. önemli olan kilosunun ayına uygun olması ve zihinsel gelişimi..

bir gün boyunca yemesi gerekn gıdalar o kadar fazlaki ne demek istedi acaba doktor.

sabah kahvaltı
ara öğün meyve yada yoğurt ana öğün sebze yemeği, ara öğün yine meyve yada suyu, ana öğün et, sonra tahıllı bişeyler..... diye gidiyor.
benim oğlum 1 haftadır et yemiyior. netten beslenme piramiden baktım besinleri gruplara ayırmış benim oğlanın bunları yemesi mümkün değil, aslında bence hiçbir bebek alması gerek besinleri almıyordur.
benimki günde 2 öğün besleniyor öünü güzel iyice acıktıryorum o zaman güzel yiyor ama bana öğün sayısı az geliyor. kilosuda az geliyor bana 2 ay önce 9500 dü, şimdi kaç bilmiyorum.

slm kızlar muminecim eşini yollamışın allha kaavuştursun
ayşecim allha analı bablı büyütsün hoşgelmiş bebkçik
benimd emelis nihayet uyudu şimdik inatediyo ay aglay aglay uyudu melistam kuru ekmek hastası bide pilav tokolsada onalra hayırdemiyo ama ben vermemye çalışıyorum
yarın çok işimvar kömür gelecek soba kurulacak papzargünüarkadaşlarım gelecek akşam pasta filan yaparım bu akşamda 4perde yıkadım 2tane kaldı yarına melisin çekmeclerini düzelttim iş hiç bitmiyo iyigecler herkeze

günaydın kızlar

ayşecim bebeğiniz hayırlı olsun
ALLAH uzun ömür versin

ayşecim yeşil domates yemeği nasıl oluyor
afiyet olsun merte

tatlım bende çok düşündüm ne yapayım diye kıyma kalmıştı biraz bulgurlu köfte yaptım pirinçli köftenin bi versiyonu

ALLAH kavuştursun müminecim
korkma güzelim kalmazsın kocasız ben 1 aydan beri ayrıyım kocadan
kuzunada afiyet olsun

günaydın kılzar
herkez uyuyo bend eyatamadım çok akrnımagrıyo bakayımdedimmmmmmm

günaydınn..
armağan çok geçmiş olsun.üzüldümm..
yağmur tepemde uyutayım.sonra girerim.görüşrüz..

günaydın herkesee, ayy babası olmayınca çok huysuz oluyo azra yaa, resmen baba delisi,
ben de uyuttum bi arket alışverişi yaptım geldim ağladı tekrar sallayı uyuttum, bi bakayım dedim,
ayşecim Allah hayırlı uzun ömür versin bebişinize sağlıkla büyüsün inş. ne güzel kokuyodur o şimdii miss gibi

ayşecim bebeğinzi haıylrı uğurlu olsun güle güle büyüüsn..
müminecim Allah kavuştrsun canım eşinel..
müminecim sen şşili etfaldeydin değilmi.. benim dr umda orda.. kadın doğumcu oraya yeni başlmaış.. belki tanırsın toygun başaran..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…