2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bende oturmayacağını bildiğim için almadım, hem büyüyorlar ve onların eşyalarına yer bulmak dert. neyseki küvetini portbebesini falan verdim. arabası yürüteci duruyor.
ayşe saolda bi maya nasıl bi maya

yeni nesil maya diyorlar buna, kuru halde iken direkt una karıştırıyorsun,
yaş maya ilede güzel oluyor her türlü mayayı kullanabilirsin.
instant maya artık heryerde var bakkallarda bile.

ablamın günü geldiği halde sancısı yok hala, sanırım sunni sancıyla doğumhabeye alıcaklar, eşimde ankarada yanında olmayı çok istiyorum..

dondurucuya nasıl koydun güzelim anlamadım

ayşecim sagol ellerine saglık

inaşşlah kolaymı dogum olur ayşecim

çatıssına falan baktılarmı
bende doğuma hiç sancısız girdim
çatı darlığından

çatııs dar olana normal doğum yaptırmıyorlar seninki normal mi.
rahimde açılma var 3-4 santim daha açılsa alıcaklar ama 2 gün kal diyorlarmış, oda 2 gün ben ne yaparım burda diyor. evde hastaneye uzak arabalarıda yok kal dedim, eve gelip banyo yaayım diyor.

yok canımsezeryan evet yaptırmıyolar

ben hep yaparım, poaça, kurabiye, kek hep bulunur, ani misafirde çok iyi oluyor,

hımm güzelmiş canım
ellerine sağlık

ayşecim merte yapıyonmu yumurtalı çorba
ben bugün yayla yaptım yemiş maşallah

ayşecim merte yapıyonmu yumurtalı çorba
ben bugün yayla yaptım yemiş maşallah

yapmadım canım, sadece yayla yiyor pirinç olduğu için yapmıyorum bu aralar çok kabız.
afiyet olsun inan paşaya.
tavuk suyuna çorba yap oda yumurtalı.

evetcanı çok yiyoluyo öyle bende yapardım benimde donduruculu olsa annemlerde hep koyuyo dolaba

evet çok pratik

bugün merte ne yapsam diye düşünüyorum.patetesli pirinçli şeyleri yyior onlarda kabızlık yapıyor düşünüyorum.

yapmadım canım, sadece yayla yiyor pirinç olduğu için yapmıyorum bu aralar çok kabız.
afiyet olsun inan paşaya.
tavuk suyuna çorba yap oda yumurtalı.

evet çok pratik
canım uzun zamandan beri tavuk yapıyom ben eğer babam köyden getirirse veriyom
bugün merte ne yapsam diye düşünüyorum.patetesli pirinçli şeyleri yyior onlarda kabızlık yapıyor düşünüyorum.

bende öğlende kıymalı mercimek yaptım bakalım yiyecekmi

her öğün farklı şeyler demi insan en pişireceni şaşırıyo

merhaba kızlar,
ben de ne yapsam da yese diye düşünüyorum. en iyisi peynirli makarna yapayım da. en azından makarnanın içinde kaybolup giden peyniri de yutturayım kızıma. olurda büyük parça gelirse anlıyo hemen çıkarıyor. siz neler yaptınız yavru kuşlarınıza...?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…