2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

oğlum maşallah tereyağlı krem peynirli tarhana çorbasını içmiş aman maşallah
öğlende sebze çorbası yapacam
kızlar değişik çorba tarifi bile varmı

nil güzelim sessizsin gene

evet canım maalesef, işten fırsat bulabildikçe yazıyorum. inan nasıl herşey yolunda değilmi? ecem gece hiç uyumadı. huzursuzdu sürekli ağladı.sabah 5,20 de uyudu.bende 2 saatlik uykuyla işe geldim. çoook uykusuzum. şimdide aradım uyuyormuş hanımefendi:)

oğlum maşallah tereyağlı krem peynirli tarhana çorbasını içmiş aman maşallah
öğlende sebze çorbası yapacam
kızlar değişik çorba tarifi bile varmı

filiz kayseride ev makarnası denilir hamur yoğurulur küçük kare kare kesilir belki duymuşundur.ecenin en sevdiği yemeklerden birisi bu.patatesli ve soğanlı pişiriyorum. sulu bi yemek olduğu için kolayda yutabiliyor. çok lezzetli ve besleyici bir yemek. belki sende hazır küçük makarnaları bu şekilde pişireilirsin. hatta kelebek makarna varya o bile olabilir.

evet canım maalesef, işten fırsat bulabildikçe yazıyorum. inan nasıl herşey yolunda değilmi? ecem gece hiç uyumadı. huzursuzdu sürekli ağladı.sabah 5,20 de uyudu.bende 2 saatlik uykuyla işe geldim. çoook uykusuzum. şimdide aradım uyuyormuş hanımefendi:)
ayy neyi var acaba canım dişmi çıkartıyo
filiz kayseride ev makarnası denilir hamur yoğurulur küçük kare kare kesilir belki duymuşundur.ecenin en sevdiği yemeklerden birisi bu.patatesli ve soğanlı pişiriyorum. sulu bi yemek olduğu için kolayda yutabiliyor. çok lezzetli ve besleyici bir yemek. belki sende hazır küçük makarnaları bu şekilde pişireilirsin. hatta kelebek makarna varya o bile olabilir.

nasıl yapıyon canım hamura bişey katıyonuzmu

ayy neyi var acaba canım dişmi çıkartıyo
evet canım sanırım diş çıkarıyo. şu dişler bitsede rahatlasak artık

nasıl yapıyon canım hamura bişey katıyonuzmu

sitenin linkini yazdım ama yollayamadım. sen kayseri makarnası diye aratsan bulursun.ama ben patatesde koyuyorum kıymayla beraber. bide yağlamada süper, çok sever ecem. onuda dene bence

günaydınnn kızlarrrr

çeneeeee almışşş başını gidiyo

hasta bebişlere çok çok geçmiş olsunn benim kızda hasta buarada balgamdan ölüyo yavrum

zorla içtiği şuruplarda fayda etmedii daha hergün ıhlamur kaynatıp veriyorum ama düzelme yok

öksürük çok kötü ya uykuyu da mahvediyoooo maaleseff bizde de durumlar böyle

paylaşım için tşk ederizz çok güzell olmuşş

gülincim ve ayşecimm 2 nizinde düşüncelerine sonuna kadar katılıyorummm

alıntı yaptım gitti bende aklımda kalanları yazdımmm::))

genelde okuyorum ama yazmaya fırsat olmuyo

dün kötü bi gündü görümcemin boşanma dava sı vardı 13 ve 10 yaşında 2 çocuk yıkılan bir yuva bitmiş umutlarrr başım hala çatlıyooo o atmosferi yaşamak çok kötü :KK43:

BU ARADA

BUGÜN EVLİLİK YILDÖNÜMÜM

3 seneyi geride bıraktıkkk ama hiç havamda değilimmmm ya ne kadar kötü hafta sonuna bişeyler yapalım
diye planladık bakalım artık havalara ve keyiflere göreee

öptüm hepinizi grşrzzz

bende de çene düştüüü kusura bakmayınnn

sitenin linkini yazdım ama yollayamadım. sen kayseri makarnası diye aratsan bulursun.ama ben patatesde koyuyorum kıymayla beraber. bide yağlamada süper, çok sever ecem. onuda dene bence
ok canım sağol
günaydınnn kızlarrrr

hasta bebişlere çok çok geçmiş olsunn benim kızda hasta buarada balgamdan ölüyo yavrum

zorla içtiği şuruplarda fayda etmedii daha hergün ıhlamur kaynatıp veriyorum ama düzelme yok

gülincim ve ayşecimm 2 nizinde düşüncelerine sonuna kadar katılıyorummm

dün kötü bi gündü görümcemin boşanma dava sı vardı 13 ve 10 yaşında 2 çocuk yıkılan bir yuva bitmiş umutlarrr başım hala çatlıyooo o atmosferi yaşamak çok kötü :KK43:

BU ARADA

BUGÜN EVLİLİK YILDÖNÜMÜM

3 seneyi geride bıraktıkkk ama hiç havamda değilimmmm ya ne kadar kötü hafta sonuna bişeyler yapalım

öptüm hepinizi grşrzzz

evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım
yok canım seninki düşük çene mi

selam kızlar....ne çok konuşmuşssunuz herkese bişey yazıcaktım ama unuttumm...
düşen bebeklere geçmiş olsun..çocuk konusunda bende biraz gaddarım sanırım.her dediğini yapmam..kızmam gerektiği yerde kızarım.

yasemin çok geçmiş olsun duruya.ben yağmurun öksürüğünü ve balgamını tereyağı pekmezle geçirmiştim.
cezveye biraz teryağı,eridikten sonrada 1 tatlı kaşığı harnup pekmezi koy.2 gün sabah akşam ver.geçicek...

ben kaçtım görüşrüz kızlar...işim çok....

günaydınnn kızlarrrr

gülincim ve ayşecimm 2 nizinde düşüncelerine sonuna kadar katılıyoru

BU ARADA

BUGÜN EVLİLİK YILDÖNÜMÜM

öptüm hepinizi grşrzzz

bebeğine geçmiş olsun. Evlilik yıldönümünüzü de kutlarım. nice senelere beraber olun inşallah...

Son düzenleme:
günaydın kızlar,
mert yine kahvaltı yapmıyor deli edicek beni, zayıflıycak zaten zayıf 10 kiloyu göremedik daha. 1 haftadır günde 2 öğün besleniyor. 2 gündürde kabız, sulu bişey geçmiyorki boğazından, hep katı hep katı.

günaydın kızlar,
mert yine kahvaltı yapmıyor deli edicek beni, zayıflıycak zaten zayıf 10 kiloyu göremedik daha. 1 haftadır günde 2 öğün besleniyor. 2 gündürde kabız, sulu bişey geçmiyorki boğazından, hep katı hep katı.

ayşe emmeyi bıraksa düzene girecek ama seninkide düşkün..sen her yolu denemişsindir yedirmek için fikir wermek istemiyorum ama emdikçe yemek istemiyordur bana göre..

buaralarda hep yağmur var, yarın arkadaşa gidicektik, nasıl gidicem bilmiyorum. arabam olsa keşke, eşim alalım diyor ama kullanamam gibi geliyor, biraz korkağım bu konuda:) anca mahallede sürerim.trafiğe falan çıkamam.

ayşe emmeyi bıraksa düzene girecek ama seninkide düşkün..sen her yolu denemişsindir yedirmek için fikir wermek istemiyorum ama emdikçe yemek istemiyordur bana göre..

ne yapmak gerek acaba, aslında hoşuna giden bişey olunca epey yiyor emmek istemiyor ama aç olunca emiyor. bende sevdiği şeyleri yapıyorum 1 aydır onlardadna tiksindi, yeni buluşlar denemeiliyim.

bende yayla çorbası yaptım yağmura.10 buçukda uyudu.güzelce kahvaltısını yaptı.omlet yaptım maydonozlu bayılıyor.kalkar birazdan çorbasını yer.bayadır yapmıyordum yayla çorbasını.
öğlenede kısır,poğaça birde pasta yapıcam.yemek yapmıcam bugün.

filiz öğlene çorba yapcam demişsin, nasıl oluyor o, sen çalışıyorsun evin işyerine yakınmı.

günaydın kızlar,
geçmiş olsun canım
emiyosa normal ayşecim
ama artık azaıtın güzelim memeyi
buaralarda hep yağmur var, yarın arkadaşa gidicektik, nasıl gidicem bilmiyorum. arabam olsa keşke, eşim alalım diyor ama kullanamam gibi geliyor, biraz korkağım bu konuda:) anca mahallede sürerim.trafiğe falan çıkamam.

denemeden anlaşılmaz canım

X