2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bilmem ben bişey ayırt etmediğim için canım herşey yerim.
canım mertin peyniri sevmeme nedeni belli ozaman

bu arada yağmur ekmeğe bayılır normaldede eline versem yer...yemeklerine doğruyorum..

ben hergün çorba muhakkak veriyorum Bence çok önemli içine patates havuç sebze et irmik hepsinden koyuyorum birde bebek ekmekleri varya 1 tanede ondan koyuyorum. Bazen tavuk suyuna şehriye yapıyorum.Severek yiyor.

ben hergün çorba muhakkak veriyorum Bence çok önemli içine patates havuç sebze et irmik hepsinden koyuyorum birde bebek ekmekleri varya 1 tanede ondan koyuyorum. Bazen tavuk suyuna şehriye yapıyorum.Severek yiyor.

afiyet olsun kuzuya
ben şehriyesine kıyma koyuyorum inanda severek yer maşallah
canım ben 3 öğünde bile çorba yapıyorum

Son düzenleme:
en güzeli canım.. benimkide 2 kez yiyor günde.

valla canım yani elimden gelen sadece bu aman yesin ben yapmaya razıyım sütü gece veriyorum sadece mama muhallebi tarzı şeyler vermiyorum
gecede süt işte günlük 2 meyve kavanozuda yoğurt , meyve

valla canım yani elimden gelen sadece bu aman yesin ben yapmaya razıyım sütü gece veriyorum sadece mama muhallebi tarzı şeyler vermiyorum
gecede süt işte günlük 2 meyve kavanozuda yoğurt , meyve

benimkide sabah bebe bisküvisi ve ekmeğiyle içine birgün peynir birgün yumurta ayrıca ceviz bal karıştırıyoruz. Sonra öğlen çorbası var çorbadan bir saat sonra filan aptamil içiyo. Sonra meyve yiyor yoğurt yemediği için danino meyveli yoğurt akşam üzeri tekrar çorba yatmadanda sütle muhallebi yapıyorum arı mama. gecede 1 kez süt veriyorum birde sabah kalktığında..arı mama hergün vermiyorum ama evdeki yemeklerdende yiyor. haftada 2-3 kez arı mama muhallebi veriyorum cnm.

filizcim benim doktorum diyorki bebeklerin ne kadar yediğinden çok ne yediği önemli.. bende birçok çeşit vermeye çalışıyorum yiyor ama hepsinden az az. çok takılmıyorum ama yesinde az olsun.

afiyet olsun yarasın kuzuya tatlım

filizcim benim doktorum diyorki bebeklerin ne kadar yediğinden çok ne yediği önemli.. bende birçok çeşit vermeye çalışıyorum yiyor ama hepsinden az az. çok takılmıyorum ama yesinde az olsun.

evet canım aynen bende çeşit vermeye çalışıyorum yediği kadar

selam kızlar derdimiz aynı ne yedireceğiz nasıl yedireceğiz.bende zorlamıyorum yemediği zaman bi lokma bile yese alı alacağını ne yapalım. bende pekmez vermeye başladım kaşıkla içmiyor şırıngayla veriyorum.vitamii surup u falanda aynı şekilde veriyorum yoksa ağzını açmıyor asla

yağmurun menüsü şöyle...

sabah: yumurta,peynir,reçel pekmez dönüşümlü,portakal suyu,bebelac kahvaltı...hepsi bitiyor...

öğlen: mercimek,yayla,tarhana,tavuksuyu,şehriye vs çorbalardan hergün değişik hem ona hem bize haftada 2 gün kıyma koyuyorum içine.bu çorbaların içinde bir sürü şey oluyor ztn.doyuruculuk açısından..
mesela mercimek; patates kıyma soğan havuç pirinç tereyağı..alması gereken her türlü vitamin var birde ekmekli yani...ama çorba yoksa yemek varsa suyuna ekmek doğruyorum patates falan varsa eziyorum yada öle yiyor.fasülyeyi taneli şeyleri ısırıp atıyor bazen çiğniyor bazen atıyor..pilavı çok seviyor birazda yoğurt koyuyorum bayılıyor.ewde ne varsa ogün ne piştiyse onu yiyor..dün tarhana yaptım yedi sonra balık vardı ondan yedi biraz..

akşamüstü:cicibebeli yoğurt,üzüm vs..

akşam biz ne yersek sofrada onada weriorum.

gecede tahıllı mama yapıyorum...

3 aydır yağmur ayda 1 kilo alıyor..şükür yemeyen çocuk olsa dahada zorr...

her anne biliyor çocuğuun huyunu suyunu..yeterki yesinler çocuklar...

biraz işim var temizlik yapıcam hergün bi oda yapıyorum yağmuru uyuttum uyanmadan yapayım sonrada taze fasülye pilav yapıcam...görüşrüz kızlar...

maşallah canım kızına..

ceylinde sabah karışık paynirli maydonozlu omlet yedi şimdi de cici bebe yiyor.köpek dişleri patlamak üzere bugün yarın patlar şişmiş beyaz beyaz görünüyor.azı dişi ve köpek dişleri çıkmadan çnce çok iştahlı bi bebekti şimdi çok azalttı porsiyonları öğün atlamaya geçiştirmeye başladı çorba yemiyo bazen bir iki kaşık bazen de kahvaltı etmiyo cicibebe yiyor sadece inş. şu köpek dişleri çıkınca eskiye döner yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…