2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar iyi bakalım fliz hayırlısı olsun hadi bakalım inşllah su çiçegi olmaz hEMEN ATLATIRSINIZ

ay inanmıyorum günlerdir sistem bakımda yazıyodu hatta az önce de giremedim googledan aratıyım bi dedim ki giriliyormuş siteye ya ben salak salak bekliyom bakımda yazıyo diye niye öyle oldu anlamadım
neyse kızlar nasılsınız neler yapıyorsunuz ben yoğun şekilde başladım ders programı iğrenç kızım sabah 8 akşam 5.30 a kadar bakıcıyla bizden böyle bi geçmişe bakayım görüşürüz

kimse kalmamış...

bende temizlik yaptım perdeleri falan yıkadım, yarına apartmandaki komşum gelecek, ertesi günde bekarken takıldığım arkadaşlarım gelecek. ikramlıkları hazırladım, mertde ben mutfakta iş görürken sıkıldı yavrum, elimi çektiriyor salona gidelim diye.
salıncağını söktüm bugün, emerek uyuyor şimdilik dişlerini geçiriyor emerken.

köpek dişlerimi daha zor çıkıyor azı dişlermi acaba, halk arasında çok karıştırılıyor köpek dişle azı diş.

birde apartmandaki komşunun biri cicibebe zararlı diyor, hatta birtanesinin bebişi hep kusarmış, cicibebeyi bıraktıktan sonra kalmamış sorunu.

bizimki öyle aman aman aramıyor ama ben vermeye çalışıyorum tok tutsun diye. ekmek yemiyor çünkü.

geçmiş olsun
sende bizdensin erkencisiniz yani
bizde çıkardık haziranda
evet hamileyim canım işte 7.ayımız doldu28haftalık felan oluyor herhalde
sende katıl aramıza hamişolarak

aman canım yok bana uzak olsun şimdilik benimkini zor idare ediyorum ben bilgisayarı bile açacak zamanım olmuyor artık..birde malesef çok fazla hasta olan bir çocuğum var artık geceleri ateşi çıkmasın diye dua eder oldum.
1-2 sene sonra istiyorum hayırlısıyla,,
şimdiden hayırlı olsun canım Allah yardımcın olsun..
kızmı geliyor erkekmi?

merhaba kızlar, oku oku zor bitirdim çenenize kuvvet maşallah
bizde oğlumla mama yedik , kremalı tavuklu patates ve makarna yedik
paşam iç su iç su şaşırdım, sonra kendim yiyeyim dedim meğer yemek biraz tuzlu olmuş :)
içi yandı demek yavrumun
bizim buralarda soğudu, içine normal beyaz atlet üstüne uzun kollu giydiriyorum
kışında yün atletler oluyorya, geçen kış kullandım sıcacık hiç üşümedi
bu senede alıcam büyüklerinden
uykusuda gündüz uykumuz pek yok, bir saat uyuyor, benimkisi yanımda yatıyor
demiştim hani karyolasının bir tarafının parmaklıklarını kestik bizim yatağa dayadık yanımda uyuyor böylece
gece 2-3 kerede emmeye kalkıyor , emerken uyuyor sadece
sütten kesilince nasıl uyutucam bilmiyorum

aynı şeyi bende düşünüyorum canım gögüslerim inanılmaz yara oldu efe uyurken farkında olmadan dişlerinle sıkıyor gecede 3-4 kere memeye kalkıyor asla meme emmeden uyumuyor o emerken ben acıdan ağlıyorum.gece bağardığında hemen meme vermezsen ortalığı birbirine katıyor..
gögüslerimin halini gören herkes kes memeden diyor ama nasıl keserim o kadar seviyorki..
hem nasıl uyurki o zaman düşünmek bile istemiyorum herhalde kıyametler kopar evde...

günaydın anneler

oldunuz mu filiz hadi hayırlı olsun cnm inş hasta olmaz grip oldunuz muu?
evet gülin sakin cnm burası nasıl gidiyo okull alıştımı kızın
sağol eminecim inş canım
aman hiçbiri hasta olmasın ALLAHım korusun
slm kızlar iyi bakalım fliz hayırlısı olsun hadi bakalım inşllah su çiçegi olmaz hEMEN ATLATIRSINIZ
teşekkür ederim hülya canım inş
ay inanmıyorum günlerdir sistem bakımda yazıyodu hatta az önce de giremedim googledan aratıyım bi dedim ki giriliyormuş siteye ya ben salak salak bekliyom bakımda yazıyo diye niye öyle oldu anlamadım
neyse kızlar nasılsınız neler yapıyorsunuz ben yoğun şekilde başladım ders programı iğrenç kızım sabah 8 akşam 5.30 a kadar bakıcıyla bizden böyle bi geçmişe bakayım görüşürüz
canım direk girmek istediğin bi yer varsa ne ne bileyim haziran anneleri mesele onu direk sık kullanılanlara eklersen problem yaşamadan girebilirsin

kimse kalmamış...

bende temizlik yaptım perdeleri falan yıkadım, yarına apartmandaki komşum gelecek, ertesi günde bekarken takıldığım arkadaşlarım gelecek. ikramlıkları hazırladım, mertde ben mutfakta iş görürken sıkıldı yavrum, elimi çektiriyor salona gidelim diye.
salıncağını söktüm bugün, emerek uyuyor şimdilik dişlerini geçiriyor emerken.

köpek dişlerimi daha zor çıkıyor azı dişlermi acaba, halk arasında çok karıştırılıyor köpek dişle azı diş.

birde apartmandaki komşunun biri cicibebe zararlı diyor, hatta birtanesinin bebişi hep kusarmış, cicibebeyi bıraktıktan sonra kalmamış sorunu.

bizimki öyle aman aman aramıyor ama ben vermeye çalışıyorum tok tutsun diye. ekmek yemiyor çünkü.
ellerine sağlık canım
valla bende köpek dişleri zor diye okudum nette canım
bizim köpek dişlerimiz çıktı maşallah çok sorun yaşamadık şimdi ön alttaki yan kesici dişin biri gelmemişti o geliyo azıları bekliyoz artık bakalım hayırlısıyla onlarda çıkar inş
aman canım yok bana uzak olsun şimdilik benimkini zor idare ediyorum ben bilgisayarı bile açacak zamanım olmuyor artık..birde malesef çok fazla hasta olan bir çocuğum var artık geceleri ateşi çıkmasın diye dua eder oldum.
1-2 sene sonra istiyorum hayırlısıyla,,
şimdiden hayırlı olsun canım Allah yardımcın olsun..
kızmı geliyor erkekmi?

hayırlısı olsun canım

bende oturuyomm
eşim gelcekmiş akşammm ay cok zor yaaa
pazar yine gidiyoomuşş
gülin güneşli gösteriiyo marmaris cnmmm

ay inşallah.herhalde c.tesi sabahı kalkıp havaya bakıcaz güzelse çıkıcaz yola:)) sen marmarisin içinde mi oturuyosun?ben sahildeki otellerden bırınde kalmak istyorum.çarşıya yakın olan hemen halk plajının karşısındaki oteller var ya.

cnm ben aksazdayımm lojmanlarda 10dk mesafede bize cumartesi bizde marmarise ineriz carsıyaa herhaldee

günaydın kızlar, ben de hasta bakıyorum hastanede, boşlukta bi bakayım dedim,
herkes iyidir inşallah, biz de idare ediyoruz çok şükür, biraz köpek dişleri zorluyo bizi, gece uykuda çok ağlıyoruz, ben de sersem gibi dolaşıyorum haliyle,
bi de azra huy değiştirdi, herşeye itiraz ediyo, çok çabuk ağlıyo, acayip nazlı ve kaprisli oldu, diştenmidir, yoksa yeni bi bebklik sendromu dönemi mi geçiriyoruz bilemedim

günaydın kızlar, ben de hasta bakıyorum hastanede, boşlukta bi bakayım dedim,
herkes iyidir inşallah, biz de idare ediyoruz çok şükür, biraz köpek dişleri zorluyo bizi, gece uykuda çok ağlıyoruz, ben de sersem gibi dolaşıyorum haliyle,
bi de azra huy değiştirdi, herşeye itiraz ediyo, çok çabuk ağlıyo, acayip nazlı ve kaprisli oldu, diştenmidir, yoksa yeni bi bebklik sendromu dönemi mi geçiriyoruz bilemedim

canım hep aynı çocuk işte çocukluğunu yapıyolar bırak yapsınlar

öffff 1 saat içinde çıkmam lazım ama ben evde kızımla oturmak ıstıyorum işe gıtmek ıstemıyorummmm:KK43:((

X