2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ne kadar güzel işte siz orda kış görmüyosunudur burda felaket yagmur ve dırtına var gece gibi

ocuğunu çingene salıncağında uyutan varmı kızlar.
ben 6 aylıkken mecburen öyle uyuttum başka yol bırakmadı bize, o günden bu zamanda kadrda hala onda yatıyor, o da o kadar uyduruk bişey ki hiç içime sinmiyor, daracık dönme ihtimali hiç yok, geceleri orda uyutup park yatağına alıyorum ama gece 3 de falan uyanıp gidiyoruz sallanmaya ondan sonrada ben uyuyorum sabaha kadar salıncakta yatıyor.
Kan dolaşımı içinde kötü, söksömmi acaba, bu seferde ayağa alışacak ve gece kalkacak uyumuycak sabah erkenden kalkacak uykusus azalacak.
çok kararsızım.

canım ayağa alışırsa bence de daha rahat edersin, salıncakta bi süre sonra iyice rahat edemez, ama uykusu azalabilir ona bişey diyemicem tabii

kızlar hala çıtçıtlımı giydiriyorsunuz atlet olarak. ben mayısdan beri normal beyaz atlet giydiriyorum, çıtçıtlı giydirince üstüne giydirmem gereken şeyle çok terliyor, beyaz atlet ince olunca terlemiyor.
kışın ne olur bilemem. bizim ev çok sıcak oluyor uzun kollu çıtçıtlılarla geçirdik kışı, buyılda aynı olur.

canım buralar serinledi artık, ben gerçi yazın bile hep çıtçıtlı giydirdim sayılır çok sıcaklar hariç,
kışın daha çok atletin üzerine uzun kollu çıtçıtlı, giydiriyorum

Benim oğlumda gece kalkıyor ve sabaha karşı artık zor uyutuyorum. Evimiz biraz aydınlık ondan olabilir mi acaba kalın perdeler yaptırmayı düşünüyorum odasına.

canım aydınlık ok etkili, ben karanlık perde yaptırıdm, hem sabah hem de gündüz uykusu daha rahatladı

bliyoruz canım şincik hoşgeldinizz
halimi bir görseniz
ayagımda kızımı sallıyorum
karnım burnuma yaklaşmış
çekyatın tepesinede leptapı koydum sizlere laf yetiştiriyorum

kıyamam yaa, Allahım çok kolaylık versin sana

0f413183.jpg
[/URL][/IMG]
ela heryeri karalamaya başladdıı
buğünde ben yemek yaparken koltuğun üzerine cıkmış duvarı karalamışş boya kalemi almıştım ama kaldırmaya karar verdimmm:)))))))))))))

ben de ilk defa akşam verdim kalem eline, karaladı defteri biraz, eşim de ya duvarları karalarsa diyodu, demek böyle oluyomuşş kafamçokkarıştı

93b62b5d.jpg
[/URL][/IMG]
giyindi hanımm gezmeye gidiyoz arkdaşa kahve içmeye kızlarrr şimdii

afiyet olsun, çok büyümüş tatlanmış, maaşallah onaa :nazar:

bu arada geçmiş olsun diyen arkadaşlara kocaman teşekkürlerimi yolluyorum a.s.

ayyyy oku oku bitmediii yaa
maşalllahhh kızlarr

ayşecim sakın çingene beşiğinde uyurken bırakma hani sende yorgunluktan falan dalarsan diye diyorumm dönerken yada ayağa falan kalkmak isterken düşe bilirr allah korusunnn
benim kız da mama sandalyesinde ileri geri sallayarak uyuyoo daldığı zaman yerine koyuyorummm ::)

h.b kankim nasılsın
iyiyim kankam ne olsun
ayyyy oku oku bitmediii yaa
maşalllahhh kızlarr

ayşecim sakın çingene beşiğinde uyurken bırakma hani sende yorgunluktan falan dalarsan diye diyorumm dönerken yada ayağa falan kalkmak isterken düşe bilirr allah korusunnn
benim kız da mama sandalyesinde ileri geri sallayarak uyuyoo daldığı zaman yerine koyuyorummm ::)

demi haziran annelerinin çenesi düştü

ayşe nereye gitti bi anda

0f413183.jpg
[/URL][/IMG]
ela heryeri karalamaya başladdıı
buğünde ben yemek yaparken koltuğun üzerine cıkmış duvarı karalamışş boya kalemi almıştım ama kaldırmaya karar verdimmm:)))))))))))))

ayy çok tatlı maşallah koca kız oldu bunlar valla.bu arada bız h.sonu marmarise gelicez inşallah.kaydirigubbakcemile5

aşıyı yaptırınca elbette yine suçiçegi geçirecek ama daha küçükler nekadar geç geçirirlerse okadar iyiymiş doktorum söylemişti
ve biz yaptırmadan kızım geçirdi daha bir yaşına yeni girdigi ayda tabiki kendini bilmedigi için zor geçti
bence yaptır aşısını çocugun

benim oğlumda su çiçeği geçirdi geçen hafta tatildeydik.. şu anda geçti diyebilirim artık aşısını olduğu için çok hafif atlattık ...
canım hamilemisin sen kaç haftalık vay be haziran anneleri hamiş dolmuş :))

eh işte tatil denirse.h.sonu 1 gece gelip kalıcaz kısmetse.1 aydır ıstıyorum bakalım kısmet olursa gelicez c.tesi.tabı bıraz da havaya bağlı.nasıl marmaris?

benim oğlumda su çiçeği geçirdi geçen hafta tatildeydik.. şu anda geçti diyebilirim artık aşısını olduğu için çok hafif atlattık ...
canım hamilemisin sen kaç haftalık vay be haziran anneleri hamiş dolmuş :))

geçmiş olsun
sende bizdensin erkencisiniz yani
bizde çıkardık haziranda
evet hamileyim canım işte 7.ayımız doldu28haftalık felan oluyor herhalde
sende katıl aramıza hamişolarak

eh işte tatil denirse.h.sonu 1 gece gelip kalıcaz kısmetse.1 aydır ıstıyorum bakalım kısmet olursa gelicez c.tesi.tabı bıraz da havaya bağlı.nasıl marmaris?

cnm sıcakk buhafta ama cuma yağmur gösteriyoo hava durumuna göre ama bilemem şimdi süperr deniz felan sıcaktı gecen hafta gittikk deniz için ince kumu tavsiye ederim biraz uzak ama tek gecerimm:)) nereye otelemi geliyosunuz daha önce gelmişindir herhalde

ee kimseler yok busaate bende çay keyfi yaparken size bakayımdedim ama kimse yokmuş

X