2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

sağol canım yok okadar hamarat değilim canım elimden geldiğince işte
evet canım eğitici arkadaşlara hayırlı olsun
kreş için erken değil mi canım
ama alışmış baksana maşallah
gözün aydın canım

bizimkilerle aynı dogumlu kızın mı yoksa başka bi tane daha mı var? gerçi bebek kreşleri de var ama yine de bana erken geldi ...hemen alışmasına sevindim hep böyle gider inşallah
evet erken ama alışmış bıdık
ohhh ellerine sağlık canım
valla kışın rahat oluyo ben yemeklere 1 lt kavanozu açıyom 3-4 yemeğe katıyom hem hazır doğranmış çok rahat kışın
evet canım bende kullanıyom faydasını gördüm açıkçası ama bu aralar yemek istemiyo
evet çok seviyo havuzda oynamayı balkoumuz küçük canım ondan içerde havuzumuz
kızlar saolun tarifler içinn
bende sorcam arısütünü yada poleni dr aklımda soran varsa bilgi verebilirmii??
ben yatar yarın grşmek üzere
ilk anneye günaydınnnnnn

ilk anne benim
günaydın

herkeze günaydın

yazılanları okuyorum canım günaydın arı sütü poleni ne kadara aldın.ben küçük bir şişe 12,5 milyona almıştım.tadını hiç beğenmedim duru zaten hayatta ağzına alıp onu yutmaz kusar.

kızım hiç yemek yemek istemiyor.önüne koyduğum herşeyle oynatyıp oynayıp atıyor.artık yeni şeyler denemekten sıkıldım ne yer diye uğraşmaktan.yemek vermesem bütün gün birşey yemeyecek.

inanın kilosu nasıl arı sütü işe yaradı demişsin?

herkese selamalr.. hayılrı cumlaar arkadaşlar.. arkadaşlar ben arı sütünü vermedim ama bir vitamin veriyorum 1aydan beri iştahı baya iyi oldu şükür. yemeye başladıo.. itiraz etmden..marnys junıor adıda.. içnde arı sütüde var.. ondanmıdır bilmyiorum ama şükrrki düzeldi iştahımzı:))

merhaba kızlar biz de arı poleni almıştık ama yediremiyoruz ayşe çayına karıştır dedi ama onu da anladı
arı sütüyle poleni farklı siz iikisini birden mi karıştırıyorsunuz ağır gelmez mi?
armağan her türlü şeyi denedik. olmadı bir de bu ilacı deneriz

özlmcim valla bilmiyorum her türlşü vitaminden içti ama işlk defa bir vitamin iyi geldi.. arı sütüde varmış içinde.. tavsiye ederim iştahsız bebişlerimize..

kızlar moralim cok bozuk annemin gögsünde kist varmış incelicekler inş kötü bişey cıkmazz

Merhabalar kızlar kaçgünlerdir giremiyorum
bizizm ufak yaramaz leptapın kablosunu bozmuştu şarjjımda bitince yenis, gelene kadar anca oldu yani
geçmişi okumadım sizler nasılsızı

birde bişiy sorcam bizim kızın sadece 4tane dişi çıktı aylardır başka dişi çıktıgı yok sizlerinde öylemi acaba

beyaz eşyalarım boshc kapı gibi onlarda bişey yok, küçük ev aletleri, su ısıtıcı tost mak. saç kurutma şarjlı süpürge, pihilips.
benimde doktor 50-60 arası demişti bende sağlık ocağına gidicem ama aile hekimliğine geçiilmiş yaparlarmı bilmiyorum.

bende tencerede kaynatıp sıcakken kavanozlara dolduruyorum, diğer türlü kazanda kaynatcan, bahçe müsait değil, kazan ok, kavanozların çatlama riski çok yüksek, yakacak derdi var bide.

salatalığı hiç duymamıştım emel.

okuduklarım karşısında dehşete kapıldım :)
3kg karaciğer 95 lt süt, 13 kg sığır eti :1shok::1shok:

gün aşırı vermeliyim bundan sonra.

ben doktora sordum ben önermem dedi, bu tür şeyler alternatif tıbba girer, bilimsel bir çalışma yok dedi. ama ben yinde veriryorum, hücre yenilemesine çok iyiymiş, hem bal falanda var içinde, binbir derde deva.

bir ara hiçbirşey yediremiyordum arı sütü bal polen karışımına başladığımdan beri düzeldi diyordum ama bu ara yine yok işdahı, açıkçası gözle görülür bir faydasını göremedim ama mutlaka işe yarıyordur.

çok seviyor, azcık bir suda çözdürüyorum ağzını kocaman açıp haaam diye içiyor.

kızlar moralim cok bozuk annemin gögsünde kist varmış incelicekler inş kötü bişey cıkmazz

çok geçmiş olsun

dün merte bayramlık almaya gittik, 3 lü takımlardan alıcaktık çok hoşumuza gitti ama üstü oluyor altı uzun geliyor, bütün takımların öyle, sizinkilerin oluyormu.
yelek gömlek falan 12-18 ay arası oluyor ama 1 yaş pantolunu uzun geliyor, çocuk yürürken yeri süpürüyor.

biizde ayrı ayrı alıp takım yaptık, çok güzel kemerli bir keten pantolon aldım, üzerinede kapişonlu cepli bir ceket tarzı bişey aldım ince.

evler sıcak oluyor kısa kollu giyer evde, dışarı çıkınca kapişonlu montunu giyer.

birde kullananlar;
bende arı sütü+bal+polen karışımı var, sizinkiler nasıl.

bal koyu kıvamda ve çok yoğun, arı sütünü göremiyorum artık ama polenlerde siyah siyah toz şeklinde.

sisinkiler nasıl.

ben de 12 tl ye aldım canım
bende sorayımda alayımm 1 kutusu kaç gün gidiyo arısütünün
ya benim aldığım süt şeklide değil bal
içinde arı sütü poleni ve bal karışımı
tek karışım bal şeklinde canım
ayyy geçmiş olsun eminecim
yeni mi çıktı ortaya
inş kötü değildir

acele etme güzelim çıkar birden gelir

benimkininde dişi 8 tane, aylardır azılar çıkcak diye bekliyoruz bi halt yok, işdahsızlığını mızmızlanmasını ona bağladık ama değil.

sabah yumurta yemedi bende sinirlendim, ne su ne arı sütü nede başka bişey verdim yok sana dedim, çokcukla resmen savaş haline girdik, acıktığında yemek yemeyi öğrensin vermiycem, günlerdir yedirmeye çalıştıkta ne oluyor birde bu yöntemi deniycem.

sevdiği şeyler hep sınırlı,

dolma, kuru fasulye, bezelye, patates.
sabahlarıda yumurta onuda bazen yer.

başkada biişey yemiyor.
ha bide karpuzla domates.

elmayı armutu şeftaliyi yemez, belki içer diye suyunu sıkıyorum 1 yudum alıyor sonra içmiyor.

babası yemez kendi yemez, halim harap.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…