2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

eh işte filizcim.tam da alıştım dıyemem.derın de herşey mukemmeldı ama bunda sanırım bıra lohusa depresyonu yaşıyorum.yenı yenı alışmaya başladım desem yalan olmaz.uzun sure benımseyemedım 2. bebeği(( öyle oldukça daha çok uzuldum.her gun daha kolaylaşıcak ınşallah herşey.

nihayet uğrayan olmuş
filizcim eve t geçen 2 gün nefes alamadık şimdiye kadar öyle sıcak görmedim
gülincim yine de yazlıktasın bak biz hep evdeyiz. artık rahatlarsın iyice canım . selin nasıl bir bebek gazı falan oluyor mu?

kızlar selam
5 gün tatile gittik hem de bedava çok iyi dinlendim havuzdan çıkmadık kızımla bugün de annemlere gidicez valiz hazırlıyom bi taraftan çamaşır yıkıyom eylüle kadar yokum ben uğramayınca yazan da olmaz artık. topiği sahipsiz bırakmayın öpüyorum

slm kızlar nasılsınız
pazar günü eşimi askere gönderiyorum hayırlısıyla inş.
daha gideceği yer belli olmadı daha hayırlısıyla yakın bi yer olur inş

Kızlar selam, nasılsınız? Çokkk uzun zaman oldu yazmayalı bi selam veriyim dedim

sağolun kızlar amin
dün belli oldu gideceği yerler bugün yolcu edeceğim artık eşimi
acemi birliği ankara
usta birliği istanbul
kısa dönem bu arada 6 ay hayırlısıyla

filiz allah kavuştursun canım...ben ayvalıka geldim ama seni arayamadım canım, 15 gün kadar kaldık 10 gün hastaydım, artık ben beklerim canım, eşin ankardaymış...evliyken askerlik zor oluyo ben de bekledim , ama neyseki senin bi erkeğin daha var yanında seni korur inan:)

selam kızlar..neyse biraz canlanmış topik biz tatildeyken..15 gün kadar yoktuk, aslında daha uzun planlamıştık ama oğlum anane ve dedesinin yanında o kadar şımardı ki (yemek yememeler, sebepsiz ağlamalar, kendini yerden yere atmalar, vurma, kırma vs) dayanamadık, dün geldik, eskiye döndü çok şükür...sizler nasılsınız...bayramınızı kutluyorum....

geçmiş olsun canım
kısmet görüşmeyi isterdim seninle ama neyse seneye inş
olmazsa ankarada görüşürüz ben 30-31 ağustosta orada olacağım inş eşimin yemin töreni var
askerlik zor geçiyo açıkçası elmanın bi bütünü gibisin böyle ayrılınca bi anda kolun kanadın kırılıyo sanki

bu arada tüm haziran annelerinin geçmiş bayramı mübarek olsun

beklerim filizcim...teli özelden göndermiştim sanırım, telefonlaşırız, gezdiririm ben seni ve oğluşu, öptm

Son düzenleme:
kızlar yine suskun topik, tatilde misiniz yoksa? ben evi topluyorum yavaş yavaş, sonunda taşınıcaz hayırlısıyla, evin bi tek boya işi kaldı, okul açılmadan taşınmış yerleşmiş oluruz herhalde..oğlumu da kreşe vericem, bikaç yerle görüştüm, fiyatlar çok pahalı 1000 lira ile 1400 civarında...bu nedir ya, aldığımızı kreşe vereceksek çalışmayalım daha iyi...sizlerde fiyatlar nasıl, büyük şehrin dezavantajlarını yaşıyoruz sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…