2009 ekim bebeklerinin cinsiyetleri

bilgileri eksik olanlar

tesekkurler arkdaslar eklemeleri ve duzeltmeleri yaptim
lutfen bilgisi eksik olan arkdaslar tamamlasin...
haziran66............simdiki kilon
papatyalim..........basl.kilon, simdiki kilon ve yasin
fatima...................simdiki kilon
ecem1609..............yasin
zeynocan...............simdiki kilon ve yasin
kayaemel................simdiki kilon ve yasin
yonca76.................simdiki kilon ve yasin
sutlukawe...............bas.kilon ve simdiki kilon
zeyno55....................simdiki kilon ve yasin
su_yakamoz.............simdiki kilon
schule09...................yasin
cerensesil...................simdiki kilon
hoho.........................simdiki kilon ve yasin
tulay24........................yasin
rrose...........................simdiki kilon ve yasin
yego..........................sat,mdt,yas,bkilo,sm kilo
bukett.....................yasin

Son düzenleme:
sat 3 ocak
doğum başlangıç kilo: 63
şimdiki: : 67
öğrenilwn hafta :18+2
bdt: : 11 ekim

arkadaslar benim bütün bilgilerimi degiştirirmisiniz benim bebegim kız cıktı bu ultrasyonda :):):) bütün bilgilerimi tekrar yazıyorum

Sat : 12 ocak
baslangıc kilom : 67
Simdili kilom:65
cinsiyeti :kız
öğrendiğim hafta :16+2
Muhtemel dogum tarihim: 19 ekim

bu dogru bilgilerim eklersenz sevinirim arkadaslar simdiden tesekkürler....

sutlukawe ,zeyno55,hoho,rrose,yonca76 ,yego listeden silindi

bundan sonra listeyi 2 haftada bir yenileyecegim bir sonraki yenileme 25 mayis ozamana kadar 1.sayfadali liste kalacak .siz bilgilerinizi gonderin ben zamani gelince eklerim...........

Son düzenleme:
bilgileri cok eksik oldugu icin sat ve mdtarihi ve bi bilgi daha var digerleri yok eger hepsini tam yazarlarsa eklerim

birde biz bu listeyi surekli sohbet ettigimiz icin birbirimizin bilgilerini kolaycana gorup bakalim diye yapalim dedik 30/40 kisiydik simdi ise 80 ni gecti bazi arkdaslar listede adi gozuksun diye isim yazdiriyor gidiyor bizim listenin kalabalik gozukmesinin geregi var mi??

nurefsan benide eklermisin sat 22 ocak doğum tarihim 29 ekim yaşım 32 başlangıç kilom 95 şuanda 100 kiloyum cinsiyeti belli değil daha göstermiyor velet

SLm nurefsann

bigilerimi veriyorum şimdi.

başlangıç kilo : 69
şimdiki kilo : 72

Son düzenleme:
Nurefsan canım ben bu listeyi yeni görüyorum. Benim de bilgilerimi ekleyebilirmisin canım rica etsem. Tabi sonradan giriş oluyosa yani
sat 29 aralık 2008
muhtemel doğum 5 Ekim
başlangıç kilo 62.5
şuanki kilo 66
yaşım 27
cinsiyet Erkek
13. haftada öğrendik cinsiyeti

nurefsann cnmm bende öğrendim cinsiyetini kızım olacak hayırlısıyla inşş 17+5 te öğrendimm
bide şuanki kilom 73 eklersin cnmm
bu arada liste içinde ellerine emeğine sağlıkk çok güzel olmuş Şeniz

kaydirigubbakcemile2 oh oh maasallah bı kız daha gelıyo acep ekım ayı kız ayımı olucuu delikafadulden

canım bugün dr. gittim ve bebişimin cinsiyeti için %51 kız %49 erkek dediii...offfffffffffff offffffffffffffff

canım bugün dr. gittim ve bebişimin cinsiyeti için %51 kız %49 erkek dediii...offfffffffffff offffffffffffffff

bir sonraki ayı mı bekleyeceksin şimdi lalciğim? off hakikatten yaa kafamçokkarıştı benim de 23 unde randevum, doktorumda da senin aldığın cevabı verecek kapasite var, kendini garantiye alıyor yani :roflol: kesin öğreneceğim diye şartlamasam kendimi iyi olacak sanırım yerimseniben

kıss dövelim biz bu doktorları haaaklava: klava:

seninkinide dövekmi sölesin artıkın yaa 5 aylık olcek bebek ne garantisi bu aaaaaaaa klava:klava:klava:

canım bilmiom iyice kafam karıştı ....kızımın dr.kağıtlarına baktım adam 14 haftada sölemiş kesin olarak...anlamadımkiiii........kafamçokkarıştı
kıss dövelim biz bu doktorları haaaklava: klava:

of gizemim offffffffffffff:çok üzgünüm:inanırmsın cinsiyetini öğrenme isteğim kalmadı doğunca öğrenirimmm artık diommm:bbo:

lllalll canım ya bu doktorun nasıl bı dr gelmıssın kacıncı haftaya yuzdelıklerle ne konusuyo deseydınkı sende zaten her hamılelıkte yuzde ellı kız yuzde ellı erkek olma ıhtımalı bvardır deseydın delümü ne Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoooklaelaelaelaelaelaelaelaelaelaeklava:

dedim zaten canımkafamçokkarıştıbirde dalga geçer gibi bu sonuca güvenme dioooklava:sanki % 90 demiş gibiii alam yaaklava:

dedim zaten canımkafamçokkarıştıbirde dalga geçer gibi bu sonuca güvenme dioooklava:sanki % 90 demiş gibiii alam yaaklava:

boyle drların ruyalarına boyle bıseyler gırsın ınsallah kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso
:jeyyar::jeyyar:
gıccıııık dr nolcuu klava:klava: dr degıstır kız ne bu boyle kendını begenmış ükelaaÇok üzgünüm çoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…