2009 ekim bebeklerinin cinsiyetleri

boyle drların ruyalarına boyle bıseyler gırsın ınsallah kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso
:jeyyar::jeyyar:
gıccıııık dr nolcuu :eek:klava::eek:klava: dr degıstır kız ne bu boyle kendını begenmış ükelaaÇok üzgünüm çoook

inşllahhhhh:Saruboceq:burcum bu konuyu düşünmekden başım ağırdı yaa....kafamçokkarıştı

Bebeklerinin cinsiyetini ogrenen tatli hamisler liste yapalim mi?

annemiz........................................................bebegimiz.............................ogrendigimiz hafta
handan2546..................................................erkek.................13+3 haftada
ZuZuu...........................................................kiz...................13+6 haftada
bahair...........................................................erkek..................11+4 haftada
papatyalim....................................................kiz...................11+4 haftada
kayaemel......................................................erkek.................12+2 haftada
nisannur.......................................................erkek..............12+6 haftada
zynp.ZEYNEP...............................................kiz.................12+0haftada
keremim.......................................................erkek...................12+3 haftada
burcu_87.......................................................kiz....................12+6 haftada.
engidi............................................................kiz.................12.haftada
zeytinn79......................................................kiz..................11.haftada
baharcan16...................................................kiz.................
rknydn55......................................................erkek...................11.hafta+1
pancita.........................................................kiz.................14+4 haftada
fatima............................................................erkek...............12+1 haftada
felisimfelis.......................................................kiz................12+1 haftada

canım beni de listeye ekler misin? 16+3 haftada öğrendik ( öncesinde özellikle baktırmadık güya doğana kadar öğrenmicektik ama dayanamadık kafamçokkarıştı) kız bebiş bekliyorum 45 kiloyla hamile kaldım şuan 50 kiloyum, sat 9 ocak muhtemel doğum tarihimiz: 16 ekim. liste için emeğine sağlık canım çok güzel olmuş bu arada adım pınar, memnun oldum sizlerle tanıştığıma :)

Son düzenleme:
nurefsan canım beni de listeye eklermisin bebeğimin cinsiyeti %80 kız :) 14+6 da öğrendik....
tüm hamişler sağlıcakla alsın bebişlerini kucaklarına inşallahhh

sen yanlis listeye bakiyorsun canim listemiz ilk sayfada ilk mesajda:) ve sen zaten listedesin

canım beni de listeye ekler misin? 16+3 haftada öğrendik ( öncesinde özellikle baktırmadık güya doğana kadar öğrenmicektik ama dayanamadık kafamçokkarıştı) kız bebiş bekliyorum 45 kiloyla hamile kaldım şuan 50 kiloyum, sat 9 ocak muhtemel doğum tarihimiz: 16 ekim. liste için emeğine sağlık canım çok güzel olmuş bu arada adım pınar, memnun oldum sizlerle tanıştığıma :)

1.sayfada ilk mesajda liste ve listeye hangi bilgilerin ve hangi siralamayla verilmesi gerektigi yaziyor ona gore bilgilerini verirsen eklerim ..

nurefsan canım beni de listeye eklermisin bebeğimin cinsiyeti %80 kız :) 14+6 da öğrendik....
tüm hamişler sağlıcakla alsın bebişlerini kucaklarına inşallahhh

seninkinide dövekmi sölesin artıkın yaa 5 aylık olcek bebek ne garantisi bu aaaaaaaa :eek:klava::eek:klava::eek:klava:[/QUOTE]

4-5 ay daha sıkalım dişimizi sonra döveriz şekerim. lazımlar bize malum :roflol:

Selam arkadaşlar..
Nurefşanım benim bilgilerim eksikmiş onları tamamlamaya geldim süprizzzzz

sat 3 ocak
muhtemel doğum 10 ekim
başlangıç kilo 53
şuanki kilo 58
yaşım 23
cinsiyet inatla göstermiyor naniknanik
20. haftada (hala) öğren(eme)dik cinsiyeti :roflol:

selam kizlarrr bugun ayrinli ultrasonum vardi ve bebegimin cinsiyetini ogrendim kizim geliyor:)

maaşallah canım çok sevindim. elbette en önemlisi, sağlıklı hayırlı evlat olsun inşallah. ama şanslı annelerin kızı olurmuş derler ya yerimseniben ben de cumartesi öğrenmeyi umuyorum.. bakalım alkisalkisalkis

nurefsann canım gözünaydın...bir cimcimemizz daha gelio yani ne güsellll...:sm_cool::sm_cool::asigim::nazar:darısı biz öğrenemeyenlere ne diim artıkkk:çok üzgünüm:

merhabalar beni de ekler misiniz listeye :)
dr um % 80 kız dedi. değişir mi acaba?

24 ocak
30 ekim
60 başlangıc kilo
65.5 suan ki kilo
27 yaş
kız
16+3 de ogrenebildik.

kızlaaaaarr inanılmaz bir haber aldım hihoyyyt benim de bir kızım olacak inşallah hihoyyyt hiç beklemiyordum açıkçası, çok mutluyum kaydirigubbakcemile2 bugun 18 + 4.. ekler misin nurefsancığım?

X