2009 Ekim Anneleri

Kızlar dün gece hepsimi aynıydı bu sıpalarınnnnnnnnnn
benimkide 10da uyudu 1e kadar emdi geri yattı 4.30da kalktııı
sonra saat başı kalktık ama almıştım bende uykumu çk şükürrrrrrrrrr
süper bebeklerimiz bizimmmm:emir_bebek:

şimdide dr.a gidiyoruz..bi kontrol ettirim de içim rahat etsin diye..

yaw bizim kizi uyutana kadar canimiz cikio.cok zor yatio.kucakta uyuyo yatagina koyunca viyaklamaya baslio.sizde de oyle mi> gunduz uykusu yok zaten.max.yarim saat :sinifsinif:

yaw bizim kizi uyutana kadar canimiz cikio.cok zor yatio.kucakta uyuyo yatagina koyunca viyaklamaya baslio.sizde de oyle mi> gunduz uykusu yok zaten.max.yarim saat :sinifsinif:

Bizimkide öyle canım, hep kucakta uyumak istiyo. Ben de 2haftadır zorlayarak ana kucağında uyutmaya alıştırdım. Uyuyunca da orda kalıyo gündüzleri, yatağına koymuyorum. Dr. bi sakıncası yok dedi. Böyle sıkışık yerlerde daha rahat ediyolar sanıyorum.
Sizin gaz sancısı nasıl oldu, bu sab simpleks mucize gibi bayağı rahatlattı oğlumu

benim kızım da 11.30 da uyudu bir uyandık 04.15 zemuszemus 1 saat oyalanıp tekrar uyudu. sabah 7 de ayaklandık.. ama rekor kırdı bu gece maaşallahhhhhhhhhhh :nazar:

çoook nadir kendi kendine uyuyor. genellikle kucakta. opuyorumnanaktan

Bizimkide öyle canım, hep kucakta uyumak istiyo. Ben de 2haftadır zorlayarak ana kucağında uyutmaya alıştırdım. Uyuyunca da orda kalıyo gündüzleri, yatağına koymuyorum. Dr. bi sakıncası yok dedi. Böyle sıkışık yerlerde daha rahat ediyolar sanıyorum.
Sizin gaz sancısı nasıl oldu, bu sab simpleks mucize gibi bayağı rahatlattı oğlumu

zeynep' in uykularını bölen de gaz.. yoksa uyuyacak kuzum mışıl mışıl. inliyorlar gazdan ne yapsın kuzular :sinifsinif:

tam gaz büyüyor ekim bebişleri anlaşılan kaydirigubbakcemile3

yeter artık gaz istemiyoruz :tomato:

Allah Allah benim oğlum da dün gece çok uyudu ya. Acaba artık uykular düzene mi giriyo yoksa dün gece özel bişey mi vardı. CADIARZU

zeynep' in uykularını bölen de gaz.. yoksa uyuyacak kuzum mışıl mışıl. inliyorlar gazdan ne yapsın kuzular :sinifsinif:

tam gaz büyüyor ekim bebişleri anlaşılan kaydirigubbakcemile3

yeter artık gaz istemiyoruz :tomato:

Yazık yavrulara yaa uykularında inlemiyolar mı çok üzülüyorum. Bi de benimk sayıklıyo gibi böyle. Üstelik tek bildiği kelime agu olduğu için uykusunda agulayarak sayıklıyo kaydirigubbakcemile3
Ama o çok şiddetli gaz sancıları bitti gibi. Kendini parçalayacak gibi ağlıyodu yavrum. Bu damla çok iyi geldi :Saruboceq:

ayy yerimmm oo fincan gözlerini... opuyorumnanaktan
Şeniz
Kızlar dün gece hepsimi aynıydı bu sıpalarınnnnnnnnnn
benimkide 10da uyudu 1e kadar emdi geri yattı 4.30da kalktııı
sonra saat başı kalktık ama almıştım bende uykumu çk şükürrrrrrrrrr
süper bebeklerimiz bizimmmm:emir_bebek:

şimdide dr.a gidiyoruz..bi kontrol ettirim de içim rahat etsin diye..
:nazar:
guzel haberlerle gell beyazcım

bizimde cok sancılarımız var ama eskisi gibi kalmadı 3.aydan sonra baya baya azlarmış zaten sukurrr gecsin bitsin artık

gaz biticek diş başlıcak o biticek başka bişiy..bi bakmışıs kocaman olmuşlar..

rezeneyi ısrarla tawsiye eden arkidişlerimm çook mersi..sayenizde rahatladı kuzum biraz..en azından çıldırırcasına ağlamaları azaldı..

3. ayın sonuna geldiğinizde, bebeğiniz, ara ara uyansa bile geceleri 10 saat kadar uyuyabilmelidir. Uyandığında ağlayabilir veya sadece emziğiyle oyalanabilir. Bu yarı-uyanık dönemi uyku saati boyunca yaşayacaktır. Yetişkinler de uykularında aynı dönemi yaşarlar ancak onlar tamamen uyanmamaya programlıdır, yatakta bir iki kez dönüp yeniden uykuya dalabilirler. Bebeğiniz de, uyanır uyanmaz yanına koşmadığınız sürece, aynı düzeni kendi kendine bulacaktır. Uyandığı anda yanına gitmeniz onu yanında annesi olmadan tekrar uyuyamayacağına inandırır.

10 saatt saka gibi:)) inanmıyorumhttp://www.bilgikutum.com/bebe3ay.htm

uyandıgında aglıyor bikac kere denedim bekledim biraz susacakmı hemen almadım daha da artıyor aglaması

:nazar:
Yazık yavrulara yaa uykularında inlemiyolar mı çok üzülüyorum. Bi de benimk sayıklıyo gibi böyle. Üstelik tek bildiği kelime agu olduğu için uykusunda agulayarak sayıklıyo kaydirigubbakcemile3
Ama o çok şiddetli gaz sancıları bitti gibi. Kendini parçalayacak gibi ağlıyodu yavrum. Bu damla çok iyi geldi :Saruboceq:

çok şükür bizim birkaç gece dışında öyle uzun ağlamalarımız olmadı hiç. genellikle uzuuun uzuuuun inleme seansları var kızımın. ve tabii beraberinde uyuyamama.. içtiğim rezenenin haddi hesabı yok, karnına ayağının altına sıcak su torbaları..bir ara nurse harvey's denedik ama birkaç seferden sonra bıraktım. şimdi arada metsil veriyorum. artık ondan mı yoksa büyüyorlar, hareketlendiler daha çok, ondan mıdır bilemiyorum ama bizim de gazımız eskiye göre azaldı şükürler olsun.. güzel günler bizi bekler kaydirigubbakcemile2 gülücükler de başlamış herkeste.. tadından yenmez bu kuzular artık.. maşallah hepsine..:nazar:

cashmir bişey sorucam sizin çocuk doktorunuz şirinyerdemi bir kere bir başlık altında bizim doktorumuz kitaptan sürekli gösteriyor herşeyi siniz oldum demiştin merak ettim aynı doktoramı gidiyoruz

eskisi gibi deil gaz sancilari.dr sab simplexi birakin artik dedi.bizde biraktik.bizim kizida babaannesi arabada uyutmaya alistirmisti.baktim ki gecede onu istio o olmadan uyumuo bende koymuorum artik.ezilio orda kemikleri cunku.

gaz biticek diş başlıcak o biticek başka bişiy..bi bakmışıs kocaman olmuşlar..

rezeneyi ısrarla tawsiye eden arkidişlerimm çook mersi..sayenizde rahatladı kuzum biraz..en azından çıldırırcasına ağlamaları azaldı..

evet öyle diyorlar... salyalar akacak, yine uykular bölünecek.. çok şükür allah nasip etti de görüyoruz bunları..

ben de 2-3 gündür rezene vermeye başladım zeynep' e..

cashmir bişey sorucam sizin çocuk doktorunuz şirinyerdemi bir kere bir başlık altında bizim doktorumuz kitaptan sürekli gösteriyor herşeyi siniz oldum demiştin merak ettim aynı doktoramı gidiyoruz

hayır canım 9 eylül' de bir doçentti o. ama bu ay egeria' ya gideceğiz. gizoş' un bir yakını götürüyormuş oğlunu ve memnunlarmış.. umarım biz de memnun kalırız..

X