2009 Ekim Anneleri

selam kuzular benim ufaklıgı babaanneye verdim yukarı bende işlerimi yapıyom bakıyım kimvar yok
dedim
eşim gececi olunca gece yapıyom işleri gündüzde kızımla oynuyom iyi oluyor öpüldünüzzz

uyuyoo tatlimm:)))) ay yemek yemedim bişide istemyr canm kociş gece gelicek bugunn

sagol canm bnm bu bebişler bizi halsiz bıraktı boynum benimde tutuldu ya gizoşum

naloşcumm atıştır bişiler tatlım öel aç aç olmazz ...:eek:lmaz:

yasemincimmm yoklama al bakalım herkes yerindemii bebişler olalı yoklama hep eksik kalıyo kaydirigubbakcemile3

vallahi güzele güzel oldugunu söylicen aga heleki o güzeller tatlımı tatlı bebek sahibiyseee bebekleri gibi anneleride çok şeker maşallahhh

bizde seni ve adayı optukk guzellikk
annem bu saygını ben anlamadım gitti uyandı hemen yarım saat uyudu uyumadı gunduzleri buyuk adam gibi ayakta yaa hepte huysuzz aglıyor annem bakıyr o bakmasa sıyırırdım sanırım gene yemegim zehirr

öperim koklarım şekerler adada hemen uyandı ayagımda sallıom şuan keyif yapar 12ye kadar ayagımda uyur anca yoksa huysuz hanım

nazcım ben varım naberr tatlımm

ahh naloş ahh bu veletler varya hep aynılarrr benimkide bayıldıda yattı ama çok şükür maşallah benimkinin huysuzluğu yok ama devamlı muhabbet ist,yoo dedikoducumu olcak ne :)))

nazcım ben varım naberr tatlımm

ahh naloş ahh bu veletler varya hep aynılarrr benimkide bayıldıda yattı ama çok şükür maşallah benimkinin huysuzluğu yok ama devamlı muhabbet ist,yoo dedikoducumu olcak ne :)))

ıyıdır tatlım uğrasıyoz işte veletle :) uyku düzeni ne zaman duzene gırcek onu dusunuyodum. gundüzcü bnmkı Allahtan huysuzluğu yok masaallah nazar ddğmesin.ama gece uyusun Allahım ya... yarasa gıbıyım.

senınki nasıl? bı de bısey sorcem nasıl korunuyonuz spiral mıdır nedır ondan taktıran varmı ya da taktırdın mı?

ben varim.bizim canavar sabah 7 de uyandi gecede pek yatmamisti ve hala uyanik :sinifsinif: esim pispislio ama uyumaya niyeti yok.napcam ben yaaa

X